Zprávy / Pozvánky

Kvety, živé kvety v ALTA studiu

Kvety, živé kvety v ALTA studiu

redakce | Zprávy / Pozvánky | 25.09.2016

Slovenská rocková legenda Živé kvety v listopadu rozezní Studio ALTA – multikulturní centrum v industriálním areálu naproti holešovickému Výstavišti. Neopakovatelná hudba v neotřelém prostředí a silné texty plné upřímných slov – to je undergroundový zážitek jaksepatří.

Co je nového u kapely? Od súmraku do úsvitu je skladba z najnovšieho albumu Živých kvetov Nové poschodia, ktorá je duetom Lucie Piussi s legendárnym slovenským bluesmanom Jožom Barinom. Ide o druhý videosingel z nahrávky, ktorá nedávno vyšla na značke Slnko Records. "Klip vznikol tak, že sme si urobili vlakový výlet, ktorého cieľom bola návšteva Joža Barinu na jeho chalupe v Záhorskej Vsi. Časť výletu sme presedeli aj v miestnej krčme. Autorom filmu je Tomáš Prištiak. V klipe účinkujeme my ako kapela, Jožo Barina, Kesa Jesenáková, Ferko Piussi, rómski boxeri, slovenskí futbalisti, dve kozy a uhranský somíc," hovorí gitarista Peter Bálik.


Těšit se můžete na několik nových písniček a jedinečnou atmosféru kavárny Studia ALTA, která si právem vysloužila přívlastek „obývák“ uprostřed skladů.

Cena: předprodej 190 Kč v den akce a na místě: 220 Kč děti do 12 let zdarma

Info

Živé kvety (sk)
4. 11. 2016 20:00
Studio ALTA, Praha
www.facebook.com/events/146599832458588

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Clark audiovizuálně v Anežském klášteře

redakce 21.11.2019

Lunchmeat Festival přináší další z audiovizuálních elektronických koncertů, tentokrát v režii britského producenta Clarka.

Aid Kid pokřtí Cinematographer's Journal

redakce 21.11.2019

Na ploše čtrnácti skladeb se tak střídají ambientní plochy s minimalistickými aranžemi pro klavír, dechy, smyčce a analogové syntezátory.

Drew McDowall poprvé v Praze

redakce 20.11.2019

Drew McDowall, člen legendarních uskupení Coil nebo Psychic TV, ve své pražské premiéře představí naživo poslední album The Third Helix.

Destroyer po třech letech v Praze

redakce 19.11.2019

Po třech letech se do Prahy vrací Destroyer. V rámci světového turné představí zbrusu nové album s názvem Have We Met.

Rožnovská Vrátnice ulovila Jarboe

redakce 19.11.2019

V rámci evropského Illusory tour spolu s eklektickým americkým kytaristou Peterem Emersonem Williamsem zahraje Jarboe i u nás, v Rožnově pod Radhoštěm.

Sametové minuty s Pražskými symfoniky

redakce 19.11.2019

Výročí sametové revoluce oslaví Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK v pražském Obecním domě multižánrovým koncertem s kapelou -123min.

Spitfire Company završí trilogii s očistnými rituály

redakce 18.11.2019

Spitfire Company se inspirují i rozhovorem Martina Heideggera, ve kterém se filozof po letech mlčení vymezil vůči kritice svého angažmá v NSDAP.

KoRn jsou zpět

redakce 17.11.2019

KoRn jsou často označováni za průkopníky nu-metalu, tedy stylu, jenž kombinuje metal s prvky jiných hudebních stylů.

Ash oslaví své výročí i v Praze

redakce 17.11.2019

Trojalbum Teenage Wildlife sleduje kariéru skupiny od jejich prvního hitu Jack Names The Planets až ke skladbě BuzzKill.

Kasárna Karlín nabídnou Svatomartinské slavnosti, filmy, koncerty i přednášky

redakce 17.11.2019

Bohatý program probíhá během chladných měsíců ve vnitřních vytápěných prostorách tohoto jinak prázdného a nevyužívaného klasicistního skvostu v centru Prahy.