Zprávy / Festivalové

Laibach a další okoření Brutal Assault

Laibach a další okoření Brutal Assault

redakce | Zprávy / Festivalové | 22.04.2018

Brutal Assault hlásí další várku potvrzených kapel. Tentokrát jde o mix napříč mnoha žánry. Mezi potvrzenými kapelami jsou nově Laibach, ale také Pain of Salvation, Shelter, Rolo Tomassi nebo třeba bizarní country kapela Steve 'n' Seagulls.

Kultovní slovinští Laibach udělají jednu ze vzácných výjimek ze své politiky nehrát na festivalech a poprvé se objeví na BA. Progresivní Green Carnation přirozeně navazují na tvorbu avantgardních experimentátorů In the Woods... a od své první desky je každé jejich další album majákem v moři hudební šedi. Ultimativní melodičnost Pain of Salvation může být příliš sladkým soustem pro mnohé návštěvníky BA, nicméně syrové emoce podávají zcela autenticky. Příznivci alternativního přístupu k životu a hudbě se můžou těšit na mantry kultovního devadesátkového krishnacoru v podání Shelter.


Wisdom in Chains nahlíží hardcore z pohledu pouliční špíny, mladou nevybouřenou krev hardcoreu dodají Broken Teeth z Manchesteru. Orientálním hardcorovým kořením budou také Rolo Tomassi se svým mixem matematiky, hardcoru a synthpopové uhlazenosti. Těšit se můžete i na Evergreen Terrace, Messiah, Nervochaos nebo Ulsect poskládané z členů Dodecahedron a Textures. Nejbizarnější položkou pak budou Steve 'n' Seagulls.

Info

Brutal Assault 23
8. - 11. 8. 2018
Pevnost Josefov, Jaroměř
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Tady Vary ve vašem kině

redakce 26.05.2020

Každý z vybraných filmů bude mít pouze jedno exkluzívní představení, které proběhne ve všech zúčastněných kinech ve stejný okamžik.

Letošní Hradecký slunovrat bude hned dvakrát

redakce 23.05.2020

Festival Hradecký slunovrat proběhne v červnu i říjnu na několika pódiích s prostorným hledištěm, což garantuje možnost bezpečných rozestupů v publiku.

První znovu potvrzená jména Colours of Ostrava 2021

redakce 22.05.2020

Celkově by v areálu Dolních Vítkovice mělo proběhnout přes 450 programových bodů na 24 venkovních i krytých scénách.

Všudybud bude na kusy

redakce 22.05.2020

Organizátoři festivalu Všudybud přichází s konceptem Všudybud na kusy.

Pohoda 2021 má další potvrzená jména

redakce 21.05.2020

Thom Yorke, Glass Animals, Jenny Hval a Liraz - festival Pohoda 2021 hlásí další potvrzená jména.

United Islands of Prague budou

redakce 19.05.2020

I přes současné nepříznivé podmínky se organizátoři rozhodli akci zorganizovat, i když v jiné podobě, než jsou její návštěvníci zvyklí.

Festival MikuLove se přesouvá na rok 2021

redakce 19.05.2020

Myšlenkou ročníku 2020 bylo zrealizovat dramaturgii, kterou měl Romek Hanzlík připravenou na rok 2019.

Letní filmová škola Uherské Hradiště se uskuteční

redakce 16.05.2020

Organizátoři počítají s omezeným počtem diváků v sálech, s dodržováním povinných rozestupů, se zvýšenými hygienickými opatřeními.

Pořadatelé JazzFestBrno chystají první jazzový showcase festival u nás

redakce 15.05.2020

Central European Jazz Showcase je novinkou v aktivitách pořadatelů jednoho z největších středoevropských jazzových festivalů.

Festival Pop Messe se uskuteční až v roce 2021

redakce 14.05.2020

Město letos využije uvolněnou polovinu dosud nevyplacené dotace na další pomoc v řešení dopadů pandemie COVID-19 na oblast kultury.