Zprávy

Lana Del Rey sdíli svou novou Lásku

Lana Del Rey sdíli svou novou Lásku

redakce | Zprávy | 19.02.2017

Záhy poté, co ulice Los Angeles zahltily její tajemstvím opředené plakáty, vydává Lana Del Rey svojí zbrusu novou skladbu pojmenovanou lakonicky Love. Na streamu je právě s tím motivem, který se objevil na zmíněných plakátech. Na songu se podílel i její dlouholetý spolupracovník Rick Nowels, společně s producentskou dvojkou Benny Blanco a Emile Haynie. "První čtyři desky jsem vydala čistě pro sebe, tohle album bude patřit všem mým fanouškům," řekla Del Rey.


Čas je k nezastavení, neboť od vydání její poslední desky Honeymoon utekly téměř dva roky. V loni spolupracovala s r'n'b hvězsou Abelem Tesfayem aka The Weeknd na skladbách Party Monster a Stargirl Interlude, které se objevily na jeho třetí řadovce Starboy. Později na svém Instagramu sdílela video, kde ten druhý z obou songů zpívá ve své kuchyni.

Info

Lana Del Rey

www.lanadelrey.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Mooncloud #56: Sound44

redakce 10.04.2021

Výběr tracků Sound44 vychází ze zájmu o oduševnělou hudbu, pramenící z žánrové různorodosti. Na co se tančí na jižní Moravě?

Mlsné medvědí příběhy podle Prokopa Holoubka

redakce 10.04.2021

Hudba obsahuje jak programované elektronické nástroje, tak akustické nástroje hrané naživo i reálné ruchy, slyšíme tam disco i tklivé melodie s klarinetem.

První klip Hrubé Hudby vzdává hold Horňácku

redakce 09.04.2021

Natáčelo se na Horňácku, odkud vyvěrá samotná podstata hudebního projektu Hrubá Hudba autorského dua Hradil – Mička.

Pkrek s triphopovým singlem

redakce 09.04.2021

Producent použil tvrdé bicie a hororové zvuky, ktoré vytvoril hlavne na experimentálnych nástrojoch, ktoré má z Talianska.

Full Moon #120 na Spotify

redakce 08.04.2021

Čtěte s playlistem! Aktuální Full Moon je věnován především výtvarnému umění, nechybí ale ani pravidelný přísun nové hudby.

Ďábel a Moonspotter nosí techwear

redakce 08.04.2021

Hlavní postava je člověk pozorující, jak svět kolem něj hoří a on se svobodně rozhodne toho neúčastnit. Žánrově se deska pohybuje mezi trip hopem a dark popem.

Pohoda festival se přesouvá na rok 2022

redakce 07.04.2021

Plná verzia festivalu až o rok, v júli 2021 bude Pohoda on the Ground.

Luhovaný Vincent a doba covidová

redakce 07.04.2021

Na pomyslnou dovolenou do jejich vlastního města budou pořadatelé zvát i samotné obyvatele Luhačovic, a to prostřednictvím související pohlednicové kampaně.

Němá klasika s hudebním doprovodem: A Season of Classic Films

redakce 07.04.2021

Film nikdy němý nebyl. Ve dvacátých letech ozvučovali filmy klavíristé a hudební tělesa různorodými skladbami více či méně populární hudby.

Nauzea Orchestra má nový klip

redakce 07.04.2021

Po singlu Maso přichází Nauzea Orchestra s klipem ke skladbě Ministryně, v němž si pohrává s „laibachovskou“ poetikou po ústecku.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace