Zprávy / Pozvánky

Le Rendez Vous s chutí zimy

Le Rendez Vous s chutí zimy

redakce | Zprávy / Pozvánky | 11.12.2015

Akce vznikla ve spolupráci s Alliance française Brno. Chce vytvořit nový fenomén Vánočního trhu. Akci na kterou mohou přijít všichni bez rozdílu věku, kde si každý přijde na své. Nabídneme jak řadu zajímavých uměleckých výrobků tak i spoustu gurmánských specialit.

"Spolupráce s Alliance Francaise Brno je již dlouholetá při spolupořádání doprovodné akce "Koloniál" v rámci festivalu Bonjour Brno. Nápad udělat zimní edici podobné akce vznikl velmi spontálně, stejně tak i název. Rádi bychom vytvořili takové místo, kde se každý bude cítit dobře a na chvilku zapomene na stres předvánočního času. Pečlivě jsme vybírali prodejce a vystavovatele. A tak nebudou chybět francouzské delikatesy jako jsou vína, sýry, klobásky atp., ale i šperky, čerstvé květiny, móda od návrhářů, knížky a umělecké drobnosti," vysvětluje Andrea Vojtěchovská, organizátorka akce.

První zimní edice Le Rendez Vous se bude konat v nových prostorách Impact hubu v Brně. Jarní edice se bude konat v rámci festivalu Bonjour Brno a to 9. - 10. 4. 2016 na Malé Americe. Na jarní akci chystáme velký doprovodný program a také velmi bohatý výběr zboží.

"Le Rendez Vous" – setkání.

Info

Le Rendez Vous
12. - 13. 12. 2015
Impact Hub, Brno
Vstupné: zdarma

www.facebook.com/events/1517614828560444

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Jednota a Glory Affairs uvádějí Rắn Cạp Đuôi

redakce 17.07.2024

Rắn Cạp Đuôi je skupina z Ho Či Minova města, která vychází z internetové hyperreality a patří k mimořádně ceněným zástupcům experimentální elektroniky.

Glitterer s Bibione v Underdogs'

redakce 16.07.2024

Sám Glitterer mezi stěžejními vlivy zmiňuje například kapely Lilys, Unrest, Fugazi a Nation of Ulysses, ale i britské 70s a 80s kapely.

Sestry Garcíovy s Tomášem Liškou v Lodžii

Barka Fabiánová 16.07.2024

Ojedinělý koncert sesterského dua s česko-španělskými kořeny za doprovodu předního kontrabasisty proběhne ve Valdštejnské lodžii v Jičíně.

Sport na půdě

redakce 15.07.2024

Kapela Sport z francouzského Lyonu se vrací po pětileté odmlce. Jejich osobitý styl, kde kombinují prvky punku, indie a ema, si našel spoustu fanoušků.

Společný koncert Bardo a Ankramu

redakce 15.07.2024

Přestože jsou všechny skladby originální, mluvící vlastním jazykem, v Bardu lze nalézt i jistou fiktivní příchuť slovenského folklóru.

Šimanský & Niesner v Džungli BKAO

redakce 14.07.2024

Jan, řečený Člověk Krve, si nese slovo sen i v rodovém jméně. Z magických prostor jeho písní se noří živé postavy, důvěrně známá místa i povědomá slova.

Psychedelic Porn Crumpets ve Futuru

redakce 14.07.2024

Odkud by měl do světa proudit ten nejlepší psychedelický rock, když ne z Austrálie.

Berlin Atonal představuje nový projekt Openless

redakce 11.07.2024

Poté, co v loňském roce přešli na dvouletý režim, představují Openless jako sérii tří výjimečných koncertních večerů plných audio-vizuálních zážitků.

David Tibet s Current 93 v Kostele sv. Šimona a Judy

redakce 08.07.2024

Svět C93 je pestrý, chaotický, má spoustu odboček a zákoutí, ale v konečném důsledku jde především o upřímnou snahu vydat ze sebe mimořádný umělecký výkon.

Za Fuchsem Arleta, Berlin Manson nebo Dušan Vlk

redakce 07.07.2024

Po třech slovenských edicích míří Underground Overtake poprvé do Prahy, kde obsadí open air prostor za Fuchsem.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace