Zprávy / Pozvánky

Lenka Dusilové sólo na United Pacool Marketu

Lenka Dusilové sólo na United Pacool Marketu

redakce | Zprávy / Pozvánky | 11.12.2015

Loňská laureátka ceny Anděl Lenka Dusilová vystoupí se svým sólo projektem v nově pojatém Kongresovém centru. Spolu s koncerty kapely Lanugo a Moniky Načevy s Michalem Pavlíčkem bude tento koncert poslední předvánoční sobotu 19. prosince tvořit hlavní program třídenního United Pacool Marketu, kde se propojí hudba s novým vánočním marketem. Vstup na market je zdarma, vstupenky na všechny tři koncerty jsou v prodeji jak samostatně, tak i v cenově výhodném balíčku na goout.cz a v síti Ticketpro.

"Můj poslední soliterskéj koncert v tomto roce bude nakonec v rámci United Pacool Marketu a je mi ctí. Hraju ve velice dobré hudební společnosti a mě konečně začínaj zasloužený Vánoční prázdniny korunovaný pořádnou narozeninovou party," prozrazuje Lenka Dusilová a dodává, že samotné Vánoce pro ni znamenají zklidnění a zpomalení. "Letos budou asi velice milé, neb syn Edward je bude poprvé vnímat se vším všudy. Těším se na jeho radost z nových situací."


Kromě koncertu Lenky Dusilové, který bude ve 21:00, rozezní Kongresové centrum v 19:30 kapela Lanugo v čele s výraznou zpěvačkou Markétou Foukalovou, na vystoupení v rámci United Pacool Marketu si přivezou dokonce dechovou sekci. Svůj Vánoční koncert zde bude mít v 18:00 také duo Monika Načeva a Michal Pavlíček.

"Připravili jsme unikátní večer tří výrazných českých zpěvaček, ke kterým máme jako United Islands blízko a věříme, že tyto sobotní koncerty podtrhnou vánoční atmosféru celého marketu," říká Barbora Šubrtová, hlavní dramaturgyně festivalu United Islands.

Info

United Pacool Market
Lenka Dusilová
19. 12. 2015 21:00
Kongresové centrum, Praha
Vstupné: 250,-

www.facebook.com/events/956705197711429
www.facebook.com/UnitedPacoolMarket
www.unitedislands.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Pád Vladimira 518

redakce 20.07.2021

Plátna, malby a kresby. Audiovizuální sekvence, textové citace, objekty a pády jednoho Idiota.

Žižkovské letovisko, letní scéna

redakce 13.07.2021

V Atriu na Žižkově se právě otevřela letní scéna Žižkovské letovisko.

Underdogs' na dvorku

redakce 12.07.2021

Doba ještě není vnitřním akcím nakloněná, a tak se v Underdogs' rozhodli na léto přesunout scénu ze suterénu ven.

Osobní osobně: Dodie a Aurora se představí v Praze

redakce 12.07.2021

Fource oznámili dvě zpěvačky, které přivezou na přelomu zimy a jara příštího roku.

Gojira přijede do Prahy

redakce 09.07.2021

Nespočet ocenění, aktivistická činnost v oblasti ekologie, životního prostředí a lidských práv a také kapela, která za poslední dekádu přivedla metalovou hudbu k renesanci.

Genot Centre se vrací živě i křtivě

redakce 08.07.2021

Pražský kolektiv se po pandemické pauze vrací do Divadla Archa s čtvrtou edicí své nové koncertní série. A bude se křtít.

Axela Thesleffa v Dolních Vítkovicích

redakce 08.07.2021

Festival Colours of Ostrava uvede finského producenta Axela Thesleffa v rámci série Hotspot na tajném místě Dolních Vítkovic.

Fource přivezou Tate McRae i Michaela Malarkeyho

redakce 07.07.2021

Na svém kontě má dva oceňované projekty i zápis v žebříčku 30 pod 30 magazínu Forbes.

Oslava narozenin Rachotu

redakce 06.07.2021

Organizátoři s potěšením oznamují, že se jim letos přes veškeré těžkosti nakonec podařilo shromáždit ty nejlepší možné gratulanty. The Young Gods? I další.

Červencové koncerty Rachotu

redakce 04.07.2021

Itamar Borochov čerpá z geograficky pestrého odkazu svých předků a stejně jako on dokázal svůj talent plně rozvinout v tvrdé konkurenci newyorské hudební scény.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace