Zprávy / Pozvánky

Life is a Rehearsal

Life is a Rehearsal

redakce | Zprávy / Pozvánky | 15.04.2017

V holešovickém divadle Jatka78 bude mít 18. a 19. dubna premiéru show L.I.A.R. (Life Is a Rehearsal) mezinárodního souboru LIAR Collective. V roli režiséra i protagonisty se představí Rémi Martin, nejen českému publiku známý z projektu Analog. Jeho show je zárukou zábavy a vrcholové akrobacie.

Rémi Martin se specializuje na čínskou tyč a v této disciplíně patří ke světové špičce. Vystupoval například pro britskou královnu nebo v nejznámějším francouzském televizním kabaretu. Nyní se z role performera posouvá k režii a na Jatkách78 představí českému publiku svůj debut. V něm spojuje nový cirkus s gagy, herectvím a parodií.

Show není jen přehlídkou vrcholných čísel, jde o strhující podívanou o cestě k vnitřnímu já. „Rémiho si diváci mohou pamatovat z úspěšné show Analog, kterou Jatka78 uvedla tři roky po sobě jako vrchol sezóny. Jeho čísla měla u diváků velký úspěch, Rémi je obrovský šoumen a akrobacie na čínské tyči na takové úrovni není v Česku běžně k vidění,“ říká Štěpán Kubišta, ředitel divadla.


Na scéně Martina doprovodí hadí žena Mandi Orozco a Jon Young, který také vystupuje na čínské tyči. Jde o špičkové akrobaty se zkušenostmi z nejlepších světových souborů a festivalů, Mandi mimo jiné několik let vystupovala se Cirque du Soleil.Trojice společně v Praze vystoupí dvakrát.

Info

LIAR Collective: L.I.A.R.
18. - 19. dubna 2017, Jatka 78, Praha
www.jatka78.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Katarze v Gabriel Loci

redakce 17.09.2021

Magický prostor bývalého kláštera bude vibrovat na elektronické vlně a přinese divákovi neobyčejný zážitek.

Fuchs2 zahajuje klubovou sezónu

redakce 16.09.2021

Nový dramaturgický tým má ambici představovat výrazná jména současné klubové hudby a svébytné producenty a DJs s originální tvůrčí vizí.

Audiovizuální večer Genot Centre v Plato

redakce 16.09.2021

V průběhu večera, noci a rána se v městské galerii Plato Ostrava postupně představí deset různých tuzemských i zahraničních hudebníků či hudebních uskupení.

Sýček se vrací

redakce 16.09.2021

Nové zahnízdění Sýčka přineslo i obměněnou sestavu, která ale pořád frčí na krautrockový dálnici.

Pixies se vrátí do Prahy

redakce 15.09.2021

Historie Pixies je plná rozchodů, převratů a překvapení. Po více než třiceti letech vystupování a nahrávání Pixies zřejmě nalezli kýžený klid.

Startuje XI. ročník hudebních cen Vinyla

redakce 14.09.2021

Chystají se koncerty, přednášky a nově i workshopy Vinyla Academy.

Unikátní site specific akce #5 Prostor

redakce 13.09.2021

Zažijte netradičních #5 Prostor Pražské tržnice během koncertů Hellwany, Aiko, Hlaskontrabas, Floexe s Never Sol a Vážného zájmu.

Slut slaví třicátiny beneficí

redakce 10.09.2021

Jde se do studia a je nad slunce jasnější, že v případě Slut nejde o nějaký hloupě nostalgický reunion.

Další koncerty Rachot v září

redakce 10.09.2021

Na rozdíl od jiných avantgardistů jsou Lotto pravým opakem akademického přístupu. Jejich hudba pulsuje, vysílá seismické vibrace.

Kabinet múz slaví třicet let

redakce 09.09.2021

Ačkoliv rekonstrukční práce ještě pokračují, veřejnosti se Kabinet múz představí v nové podobě už v září.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace