Zprávy / Pozvánky

Louis Tomlinson ve filmu

Louis Tomlinson ve filmu

redakce | Zprávy / Pozvánky | 11.03.2023

Když vloni v dubnu zahrál bývalý člen One Direction Louis Tomlinson ve vyprodaném Foru Karlín v Praze, byl to nejen jeden z prvních velkých koncertů po covidové šedi, ale hlavně splněný sen několika tisíc jeho oddaných fanoušků. Na další tisíce se očividně nedostalo, protože britský muzikant a svého času jedna pětina populárního boybandu One Direction, ohlásil, že se letos na podzim vrátí. A rovnou do O2 areny. Ještě předtím si ale jeho show budeme moci vychutnat v přítmí kinosálu. Warm-up na podzimní koncert se koná 22. a 25. března 2023.

fotogalerie z minulého vystoupení zde

Film All of Those Voices je osvěžujícím a realistickým pohledem na hudební cestu Louise Tomlinsona, zpěváka, kterému cestu ke slávě pomohlo vydláždit působení v kapele One Direction, jednom ze světově nejpopulárnějších boybandů vůbec. Obvyklé naleštěné pozlátko podobných filmů tady nenajdete. Tohle je nezkreslený a realistický pohled na život a kariéru Louise Tomlinsona, který prostřednictvím dosud neviděných soukromých záběrů a pohledů do zákulisí loňského světového turné nabízí nejen intimní příběh jednoho světově proslulého muzikanta, ale klade si i otázku, jaké to je být hudebníkem v současném rychlém světě. Je to příběh houževnatosti, který vede od hvězdných výšin, až ke dnu osobní tragédie, cesta ze slavné skupiny k sólové dráze.


Snímek režíroval Charlie Lightening, který stojí za cenami ověnčeným dokumentem o Liamu Gallagherovi z Oasis As It Was. Vypráví příběh Louise Tomlinsona bez pozlátka, s odzbrojující upřímností a citlivostí. Premiéra je naplánována na středu 22. března a konat se bude na celém světě. Fanoušci tak mohou být nejen společně v kině, ale zároveň, alespoň myšlenkami, když už ne fyzicky, spolu s dalšími Tomlinsovými posluchači na celé planetě. V repríze pak bude snímek na programu o tři dny později, v sobotu 25. března. All Of Those Voices do českých kin distribuuje společnost Aerofilms.

Info

Louis Tomlinson: All Of Those Voices
režie Charlie Lightening, 2023

foto © se svolením Aerofilms

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Šimanský & Niesner v Džungli BKAO

redakce 14.07.2024

Jan, řečený Člověk Krve, si nese slovo sen i v rodovém jméně. Z magických prostor jeho písní se noří živé postavy, důvěrně známá místa i povědomá slova.

Psychedelic Porn Crumpets ve Futuru

redakce 14.07.2024

Odkud by měl do světa proudit ten nejlepší psychedelický rock, když ne z Austrálie.

Berlin Atonal představuje nový projekt Openless

redakce 11.07.2024

Poté, co v loňském roce přešli na dvouletý režim, představují Openless jako sérii tří výjimečných koncertních večerů plných audio-vizuálních zážitků.

David Tibet s Current 93 v Kostele sv. Šimona a Judy

redakce 08.07.2024

Svět C93 je pestrý, chaotický, má spoustu odboček a zákoutí, ale v konečném důsledku jde především o upřímnou snahu vydat ze sebe mimořádný umělecký výkon.

Za Fuchsem Arleta, Berlin Manson nebo Dušan Vlk

redakce 07.07.2024

Po třech slovenských edicích míří Underground Overtake poprvé do Prahy, kde obsadí open air prostor za Fuchsem.

Opulence: letní eventová série Radia Wave a GHMP

redakce 06.07.2024

Kromě několika opulentních koncertů v zákoutích zdejších zahrad se můžete těšit na tematické debaty vedené hudební publicistkou Anetou Martínkovou.

Okay Kaya, Yann Destal a Kavinsky v Praze

redakce 05.07.2024

Dva večery s tou nejlepší francouzskou elektronikou a jeden s tajuplnou hudebnici. Fource.

CocoRosie oslaví v Praze dvacet let na scéně

redakce 04.07.2024

Svým uměním se zasazují o lidská práva, zpochybňují společenské normy a často si pohrávají s různými tabu.

Porridge Radio ve Futuru

redakce 04.07.2024

Výrazný zvuk, kombinující prvky indie rocku a postpunku, je doplněn o upřímné texty, které se nebojí otevřeně reflektovat emocionální turbulence a existenciální otázky.

Fource přivezou The Last Dinner Party, Cults i Alana Walkera

redakce 01.07.2024

Jako když paprsky světla pronikají do temných koutů – hudba Cults je jako posmutnělý film, který je ale plný záblesků naděje.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace