Zprávy / Pozvánky

Louis Tomlinson ve filmu

Louis Tomlinson ve filmu

redakce | Zprávy / Pozvánky | 11.03.2023

Když vloni v dubnu zahrál bývalý člen One Direction Louis Tomlinson ve vyprodaném Foru Karlín v Praze, byl to nejen jeden z prvních velkých koncertů po covidové šedi, ale hlavně splněný sen několika tisíc jeho oddaných fanoušků. Na další tisíce se očividně nedostalo, protože britský muzikant a svého času jedna pětina populárního boybandu One Direction, ohlásil, že se letos na podzim vrátí. A rovnou do O2 areny. Ještě předtím si ale jeho show budeme moci vychutnat v přítmí kinosálu. Warm-up na podzimní koncert se koná 22. a 25. března 2023.

fotogalerie z minulého vystoupení zde

Film All of Those Voices je osvěžujícím a realistickým pohledem na hudební cestu Louise Tomlinsona, zpěváka, kterému cestu ke slávě pomohlo vydláždit působení v kapele One Direction, jednom ze světově nejpopulárnějších boybandů vůbec. Obvyklé naleštěné pozlátko podobných filmů tady nenajdete. Tohle je nezkreslený a realistický pohled na život a kariéru Louise Tomlinsona, který prostřednictvím dosud neviděných soukromých záběrů a pohledů do zákulisí loňského světového turné nabízí nejen intimní příběh jednoho světově proslulého muzikanta, ale klade si i otázku, jaké to je být hudebníkem v současném rychlém světě. Je to příběh houževnatosti, který vede od hvězdných výšin, až ke dnu osobní tragédie, cesta ze slavné skupiny k sólové dráze.


Snímek režíroval Charlie Lightening, který stojí za cenami ověnčeným dokumentem o Liamu Gallagherovi z Oasis As It Was. Vypráví příběh Louise Tomlinsona bez pozlátka, s odzbrojující upřímností a citlivostí. Premiéra je naplánována na středu 22. března a konat se bude na celém světě. Fanoušci tak mohou být nejen společně v kině, ale zároveň, alespoň myšlenkami, když už ne fyzicky, spolu s dalšími Tomlinsovými posluchači na celé planetě. V repríze pak bude snímek na programu o tři dny později, v sobotu 25. března. All Of Those Voices do českých kin distribuuje společnost Aerofilms.

Info

Louis Tomlinson: All Of Those Voices
režie Charlie Lightening, 2023

foto © se svolením Aerofilms

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Rammstein v Trenčíně

redakce 03.06.2023

Rammstein v rámci tretieho european stadium tour vystúpia aj na Slovensku.

Červnový Kabinet múz

redakce 01.06.2023

Full Moon selekce z červnového programu Kabinetu múz. Kam zajdeme?

Pantera v Praze po čtyřiadvaceti letech

redakce 01.06.2023

Texaská čtveřice nadále inspiruje spousty kolegů hudebníků a zároveň si získává miliony šíleně oddaných fanoušků po celém světě.

Polský gqom, japonský daxofonista nebo niněrový drone. Punctum uzavírá jarní sezónu

redakce 31.05.2023

Měsíc ve znamení zajímavých malých koncertů oázy jménem Punctum.

El Perro (ex Radio Moscow) a Esben and the Witch míří do Prahy

redakce 31.05.2023

Mezinárodní sestava El Perro se vydává na evropskou tour v podobném stylu a snaze navázat na předchozí úspěchy Radio Moscow.

Blixa Bargeld a Teho Teardo v Paláci Akropolis

redakce 30.05.2023

Jejich hudba kombinuje avantgardu s útulností, kakofonii s melodií a jazykové propasti s krásou.

Cornelia Jakobs, Matthew and the Atlas, Glen Hansard nebo Bill Burr přijedou do Prahy

redakce 30.05.2023

Burr se nebojí rozkrývat paradoxy takové nálepky a kromě jiného se nepřímo ptá: Mohl by nás nakonec spojit muž, který vystupuje v bavlněném tričku s kapucí?

Punctum zažije polské všeuměly i tlak zlomených rytmů

redakce 29.05.2023

Alternativa, Heartnoize a Sonitus přivezou polské všuměly i čínskou elektroniku.

Erik Truffaz uvede na Flédě soundtracky kultovních filmů

redakce 27.05.2023

Švýcarsko-francouzský trumpetista patří k jazzové špičce, běžně překračuje hranice žánru a obohacuje jej o prvky hip hopu, rocku nebo elektroniky.

Lunchmeat a Bukolika v kladenské Poldi

redakce 26.05.2023

Na Till The Last se představí spoluzakladatel zásadního mexického kolektivu No Ambition And Fuck-all Interest Mexican Jihad a jeho kolega Fausto Bahio.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace