Zprávy / Pozvánky

Lucie Lučanská: ,kteří šli po smrti do pekla

Lucie Lučanská: ,kteří šli po smrti do pekla

redakce | Zprávy / Pozvánky | 19.10.2017

Tvorbu mladé ilustrátorky Lucie Lučanské bude od 20. října možno nárazově vidět v pardubické mini galerii Dub. Její výstavu ,kteří šli po smrti do pekla, zahájí onoho dne vystoupení dvojice kapel Ruinu a Gattaca.


Její tvorbu nemohli přehlédnout návštěvnící letošního koncertu Forest Swords anebo pravidelných pražských parties Wrong, posluchači temného ebm a minimal techna od projektů V0NT a Molly, pro které navrhla obal a artwork jejich společného splitu. A konfrontovat se s její tvorbou mohli i čtenáři dvoutýdeníku A2. Pro tématické číslo o současné evropské fanzinové scéně navrhla hlavní obálku. Rozklepané monstrum si na xeroxu kopíruje poslední číslo duchařského zinu a člověk neví, jestli se má bát jeho nebo naopak. Artwork již zmíněného kazetového splitu pak doprovází výjev s jednorožcem, který se rozmrzele ohlíží za nepatřičnou zdevastovanou krajinou (anebo se jenom v melancholickém rozpoložení prochází po islandských černých píscích). Ruinu, zavedené pražské improvizační těleso, které se pohybuje na hraně intenzivního psychedelického hluku doprovodí olomoucko/pražská legenda Gattaca, kapela, která patří mezi evropskou špičku angažovaného crust metalu a nepřekvapivě v jejich řadách najdeme i člena zmiňovaných V0NT.

Info

Lucie Lučanská: ,kteří šli po smrti do pekla
20. 10. 2017 - do odvolání
DUB 2.0, Pardubice
Otevřeno: Pátek 20. 10. 2017 19:30, dále po dohodě (email: seekharbor@gmail.com)
www.facebook.com/events/488818908154671

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Olomoucká SF Mini slaví

redakce 20.05.2022

SF Mini je olomoucký DIY skate-punkový prostor, jehož existence je podstatně delší než pět let.

KoRn jsou zpět

redakce 20.05.2022

KoRn jsou často označováni za průkopníky nu-metalu, tedy stylu, jenž kombinuje metal s prvky jiných hudebních stylů.

Ezra Furman v Roxy

redakce 18.05.2022

Její syrové, otevřené texty a okázalý styl jí pomohly stát se jedním z nejangažovanějších a nejnepředvídatelnějších artpopových objevů své doby.

Do Kunsthalle dorazí britský performer Haroon Mirza

redakce 18.05.2022

Ve své skladatelské praxi komponuje a zviditelňuje různé vizuální a akustické prvky materiálů i samotných prostor v podobě nových forem.

Mariza ve velké Lucerně

redakce 14.05.2022

Stejně jako blues, i fado kombinuje poetickou zkratku s hořkostí, touhou i nadějí, a nejlépe zní s kytarovým doprovodem.

Střed zájmu: Redefinice prostoru

redakce 14.05.2022

Kancelář Kreativní Evropa ve spolupráci se Studiem ALTA představí na mezinárodní konferenci Trans Europe Halles 93# dvanáct inspirativních příkladů inovativního přístupu k prostoru.

Circuit des Yeux v říjnu v Praze

redakce 13.05.2022

Před temnou realitou a bezútěšným žalem nad ztrátou svého blízkého přítele utíká Haley Fohr do -io, metafyzického prostoru zalitého všepohlcující hřejivou oranžovou barvou.

10:15 Entertainment letos uvedou

redakce 13.05.2022

Van der Graaf Generator, Einstürzende Neubauten, Nick Mason a další lahůdky na různých místech Prahy.

Rapy v Kabinetu múz

redakce 12.05.2022

Týden ve znamení rapu v Brně. Na co se těšit? Annet X, Fvck_Kvlt, Yeezuz 2020 a další. Múzy.

Senyawa představí extrémní metal i tradiční indonéskou hudbu

redakce 11.05.2022

Konkrétní přístup se mění album od alba, hudba ale vždy zůstává jak uhrančivá, tak nekompromisně otevřená novým možnostem.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace