Zprávy / Pozvánky

Lucie Lučanská: ,kteří šli po smrti do pekla

Lucie Lučanská: ,kteří šli po smrti do pekla

redakce | Zprávy / Pozvánky | 19.10.2017

Tvorbu mladé ilustrátorky Lucie Lučanské bude od 20. října možno nárazově vidět v pardubické mini galerii Dub. Její výstavu ,kteří šli po smrti do pekla, zahájí onoho dne vystoupení dvojice kapel Ruinu a Gattaca.


Její tvorbu nemohli přehlédnout návštěvnící letošního koncertu Forest Swords anebo pravidelných pražských parties Wrong, posluchači temného ebm a minimal techna od projektů V0NT a Molly, pro které navrhla obal a artwork jejich společného splitu. A konfrontovat se s její tvorbou mohli i čtenáři dvoutýdeníku A2. Pro tématické číslo o současné evropské fanzinové scéně navrhla hlavní obálku. Rozklepané monstrum si na xeroxu kopíruje poslední číslo duchařského zinu a člověk neví, jestli se má bát jeho nebo naopak. Artwork již zmíněného kazetového splitu pak doprovází výjev s jednorožcem, který se rozmrzele ohlíží za nepatřičnou zdevastovanou krajinou (anebo se jenom v melancholickém rozpoložení prochází po islandských černých píscích). Ruinu, zavedené pražské improvizační těleso, které se pohybuje na hraně intenzivního psychedelického hluku doprovodí olomoucko/pražská legenda Gattaca, kapela, která patří mezi evropskou špičku angažovaného crust metalu a nepřekvapivě v jejich řadách najdeme i člena zmiňovaných V0NT.

Info

Lucie Lučanská: ,kteří šli po smrti do pekla
20. 10. 2017 - do odvolání
DUB 2.0, Pardubice
Otevřeno: Pátek 20. 10. 2017 19:30, dále po dohodě (email: seekharbor@gmail.com)
www.facebook.com/events/488818908154671

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

The Blue Stones i Aldous Harding vystoupí v Praze

redakce 21.06.2021

Aldous Harding je v mnoha ohledech mimořádný úkaz. Když vystupuje, nejde jenom o její zpěv, samotná její přítomnost na pódiu je neopakovatelně intenzivní.

Bert & Friends zahrají na střeše Radost, pak tour

redakce 16.06.2021

Vstupenky byly vyprodány během pár hodin, a proto se kapela rozhodla přidat ještě jeden koncert, který se odehraje hned následující den.

Kasárna Karlín zahajují léto. Bude i malá stage

redakce 15.06.2021

Oblíbený pražský kulturní spot, Kasárna Karlín, oznamuje letní program. Mezi červnem a zářím přivítá několik kapel. Na place přibude i malá stage.

Big Thief i Poets of the Fall přijedou příší rok

redakce 14.06.2021

Na své české fanoušky Big Thief nezapomněli a v rámci svého prvního evropského turné zahrají v klubu MeetFactory. V Roxy vystoupí finští Poets of the Fall.

Oslava narozenin vydavatelství Polí5

redakce 13.06.2021

Velký večer alternativní hudby po covidovém půstu. Načeva, Hm... a další zahrají svá „nová“ alba z labelu Polí5.

Los Bitchos přivezou nakažlivou směsku psychedelie a cumbie

redakce 11.06.2021

Co začalo jako studiový pokus o moderní verzi peruánské cumbie, je nyní plnohodnotnou kapelou s nevídaným drajvem. Nerozlijte si koktejly!

Potrvá otevírá koncertní sezónu

redakce 10.06.2021

Během června chystá dejvická kavárna tři vystoupení. Představí se Jiří Imlauf, Šimanský/Niesner a UKW.

Divočina karlínského brownfieldu aneb program Přístavu 18600

redakce 10.06.2021

Úterní večery v Přístavu 18600 jsou určeny přednáškám, středy divadlu, čtvrtky koncertům, pátky podvečerním DJ setům.

Filmaři lákají na rekordní počet českých filmů

redakce 10.06.2021

Jen do půlky letošního září se diváci mohou těšit na rekordní počet téměř dvaceti českých distribučních premiér celovečerních filmů. A k tomu jde do kin více než deset dokumentů.

Silence of Sound a Madera v hradeckém Artičoku

redakce 07.06.2021

Vernisáž fotografií Barky Fabiánové v kavárně, koncert kapely Madera na dvorku pod rozkvetlou třešní. Pozvánka do královéhradeckého Artičoku.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace