Zprávy / Pozvánky

Madebythefire zase jednou v Brně

Madebythefire zase jednou v Brně

redakce | Zprávy / Pozvánky | 14.01.2018

Slavnostní vyhlášení výsledků matematické olympiády v kategorii postrock/noiserock za účasti předních i zadních kapacit v oboru. Přímý přenos z teorie grup, řada imaginárních čísel, trojmocný večer.

Legendární profesoři Madebythefire z plzeňského pískoviště si vždy zarputile šli vlastní cestou. Při tom několikrát jen tak mimoděk přepsali dějiny řady disciplín. Sumu svých znalostí o abstraktní algebře, toaletách a heavy metalu shrnuli v přelomovém díle Budet z roku 2013. V loňském populárně-naučném majstrštyku Story přišli s radikálním objevem, že instrumentální hudba nemusí být instrumentální a že nářez lze páchat i bez boosteru. V brzké době lze očekávat udělení Nobelovy ceny za deviantně- kreativní přístup k vědecké práci, kde jedinou absolutní limitou je vesmír.


Derivace brněnských Sonzich a Kochlea se jmenuje Alphones. Bicí obsluhované kalkulačkou s vědeckou funkcí a zasmyčkovaná basa pod vlivem matic a mnohačetné schizofrenie. Výsledkem je samozřejmě mnohem víc než pouhá suma svých částí – zpermutovaný orchestr snů, diskrétní pokoření času, singularita. Habilitace na Fakultě sportovně-alchymické je víc než jistá.


Nekonvenční zbytek po dělení nekonečnem s názvem N00100000!. Tři basy, milion bubnů a nula slov. Triviální rovnice pro netriviální pohádcore – hudbu pro lidi, co mají rádi psy a dodávky. Neboli – jak říkají hodné jazyky – zlá matika a veselé melodie. V současné době zpracovávají dizertaci na téma Funkce tónů a jejich vztah ke smrti.


Info

Madebythefire + Alphones + N00100000!
20. 1. 2018 20:00
Kabinet Múz, Brno
www.facebook.com/events/419985948469224

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Vrbaak zve na vernisáž projektu LO.VE!

redakce 23.09.2019

Vernisáž k výstavě fotografií k nové tanečně/pohybové inscenaci LO.VE!, která vzniká ve spolupráci Motion Hub a BuranTeatr.

Simply Red oznamují turné a novou desku

redakce 23.09.2019

Krátce po oznámení, že nové album Blue Eyed Soul vyjde zkraje listopadu, Simply Red dnes odtajnili detaily chystaného turné.

6. ročník přehlídky Be2Can představí profil Fatiha Akina

redakce 23.09.2019

Letos v rámci sekce Be2Can Fokus dostane prostor tvorba německo-tureckého režiséra Fatiha Akina i jeho kontroverzní portréte sériového vraha ve snímku U Zlaté Rukavice.

Nová ženská tvár na slovenskej scéne - Blanch

redakce 21.09.2019

Blanch je najnovším prírastkom Slnko Records, za ktorým stojí skladateľka, speváčka a gitaristka Bianca Macková.

Be2Can - To nejlepší z nejprestožnějších filmových festivalů

redakce 21.09.2019

I letos naleznete v nabídce Be2Can hraniční, provokativní zážitky i robustní filmy-romány, filmařské legendy i čerstvou krev současné arthouse scény.

Německá indie střela Giant Rooks míří do Prahy

redakce 21.09.2019

Na domácí půdě si vydobyli pověst jedné z nejzábavnějších koncertních mladých kapel, u nás své kouzlo předvedou ve smíchovském klubu Underdogs'.

Polská pianistka Hania Rani na turné

redakce 20.09.2019

Talentovaná pianistka a skladatelka Hania Rani v rámci svého podzimního tour odehraje jediný český koncert v Kopřivnici.

Nový projekt Jungstötter v Lese

redakce 20.09.2019

Skladby Jungstötter svou intenzitou těžknou podobně jako hudba Bad Seeds nebo Tuxedomoon. Nový projekt v Café v lese.

Jeden z nejrychlejších rapperů světa Ocean Wisdom v Roxy

redakce 20.09.2019

Roxy hlásí silný rapový podzim.

Floex pokřtí remixy Machinaria

redakce 19.09.2019

Křest remixového alba Machinarium Remixed, kterým počítačová hra Machinarium studia Amanita Design oslaví své 10. narozeniny.