Zprávy / Festivalové

Malá Alternativa zná všechny účastníky

Malá Alternativa zná všechny účastníky

redakce | Zprávy / Festivalové | 09.10.2016

Mezinárodní hudební festival Alternativa každý rok symbolicky uvozuje přehlídka začínajících hudebních projektů s názvem Malá Alternativa. V minulých letech na ní uspěly např. kapely -123 minut, Vložte kočku nebo česko-německý projekt Sestra.

Přehlídka proběhne jako předvoj festivalu v sobotu 5. listopadu na scéně Unijazzu v Kaštanu. Letos se představí v novém formátu: čtyři z pěti vystupujících kapel dosadili jako svého "koně" čtyři oslovení garanti: Antonín Kocábek (Radio 1), Michal Pařízek (FullMoon), Josef Jindrák (Polí5) a Václav Adam (Letmo Productions). Pátého finalistu vybrali kmenoví členové Unijazzu z veřejných přihlášek.


Nejzajímavější projekt přehlídky, který na místě vybere odborná porota, získá 10 000 Kč na podporu vlastní umělecké činnosti od partnera akce, Svazu autorů a interpretů. Nepsaným pravidlem také je, že dostane možnost zahrát na nadcházejícím ročníku festivalu Boskovice. Ocenění získá i projekt, který nejvíce zaujme diváky.

Vybrané projekty Malé Alternativy 2016: Kannout (Antonín Kocábek), Johnny the Horse (Michal Pařízek), Blachut (Josef Jindrák), Nachttante (Václav Adam) a Lusk (Unijazz).

Info

Malá Alternativa 2016
5. 11. 2016 17:00
Klub Kaštan, Praha

www.facebook.com/events/1692095274446515
www.facebook.com/festival.alternativa
www.alternativa-festival.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články