Zprávy / Nové desky

Margo vydává druhý singl

Margo vydává druhý singl

redakce | Zprávy / Nové desky | 14.12.2018

Margo, songwriterský projekt Anety Martínkové, vydává druhý singl z chystané desky nazvaný And Then One Day the Love of Bobby’s Life Left for Good. Po zcestovalém panu Parteshovi z 96. patra mrakodrapu v něm představuje druhou postavičku z panoptika charakterů, které na albu skládá dohromady.

Bobbyho doprovází zmutované strunné nástroje, táhlé vokální samply i ukolébavková zvonkohra. Rovný beat v refrénech ho potom odvádí někam na diskotéku pro unavené. „Šel jsem prostě tam, kde jsem byl potřeba,“ opakuje.

Druhý singl vychází zároveň s klipem. Koláž kombinující mírně frenetický balet a robotické pohyby v podání herce a tanečníka Oskara Hese natočily a sestříhaly Aneta se spoluhráčkou Táňou Lvovskou, která v Margo hraje na synťáky a zpívá. Asistoval jim fotograf Ondra Trhoň. Debutová deska vyjde v premiéře 18. 12. v rámci bloku CD Nonstop na Rádiu 1 a digitálně potom ve čtvrtek 27. 12.

Info

Margo
fb projektu

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nový asfalt Gospel of the Future

redakce 26.01.2022

Na novém materiálu GOTF pokračují v tradici nekompromisního sludge metalového opojení a totální fascinaci pomalými hypnotickými rytmy.

Debutové EP vydává projekt Blue Uandi

redakce 19.01.2022

Čtyři tracky EP vykreslují aktuální témata jako je přenos vědomí do digitální sféry, motivace lidského bytí, změny stavu vědomí, protichůdností pocitů.

Češi remixují Trad.Attack!

redakce 18.01.2022

Z Česka se Trad.Attack rozhodli oslovit s nabídkou spolupráce hned tři jména napříč elektronickou scénou. Bratři, DJ Kewu a další.

Duo Meowlau x Val oznamuje EP

redakce 17.01.2022

Titulna skladba Nevermind sa da zaradit do liquid drum and bass zanru s vokalami.

Thistle vydávají první studiovou nahrávku

redakce 12.01.2022

Album obsahuje materiál představující minimalistické ambientní improvizace i pečlivě vystavěné skladby a ukazuje tak relativní tvárnost dvojice.

Insania ohlašuje nové album

redakce 10.01.2022

Koncepce nahrávky si hraje s groteskností dějinných událostí, vizuál je pojatý jako gangsta verze grotesek 20. let 20. století a název alba je kombinací...

V0nt vydávají debutové album

redakce 06.01.2022

Jak je u V0nt zvykem, deska vznikala okolo stolu plného samplerů, synťáků a bzučících efektů.

Andrea Šulcová: Nobody Knows

redakce 04.01.2022

Album obsahuje šest písní s autorskými texty i hudbou. Autorka si zároveň sama natočila kytary, zpěvy a příčnou a irskou flétnu.

Nový release Weltschmerzen :: Pain Palace

redakce 02.01.2022

Trinástym releasom vydavateľstva Weltschmerzen je dlhohrajúci album staro-nového projektu Pain Palace.

Munroe vydávají nové album Divoké kvítí

redakce 31.12.2021

Pilotní klip Vlčí menuet vás ponoří do nálady hororů z 50 let.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace