Zprávy / Nové desky

Master's Hammer zaklínají duchy

Master's Hammer zaklínají duchy

redakce | Zprávy / Nové desky | 28.06.2016

O poslední desce Vagus Vetus jsme ve Full Moonu přesně před dvěma lety psali: "Vagus Vetus odkazuje takřka rovnoměrně na všechna alba v diskografii Kladiva, nabízí svěží mozaiku všeho, co již bylo řečeno. Není to album, které by v polici s deskami Master’s Hammer čnělo, jen další z nesmazatelných položek všech rohatých. Hudební výprask s vítaným, často velmi svérázným odlehčením či zvolněním. Bicí ano a napoprvé jistá sterilita, pokud se posluchač zaměří jen na ně, ale s dalšími poslechy to až překvapivě funguje."

Co stalo od té doby? O rok později už měl projekt Mortal Cabinet v éteru crowdfundingovou žádost o podporu vydání desky, to když se Štorm spojil s Řezníkem a Samirem Hauserem. Kapela vydává klipy, koncertuje, ale neúnavný grafik Štorm přichází s novým materiálem domovských Master's Hammer.


Formulæ jsou jednoduchá zaklínadla k vyvolávání duchů... sprosté popěvky pro každodenní upotřebení. Regulerní sedmé řadové album Master's Hammer obsahuje 15 skladeb a 56 minut infernální hudby. Třípanelový digipack, čtyřiadvacetistránkový booklet. Štorm, Necrocock & Kapák. Václav "Dobro" Matas hraje dobro v songu Rurální dobro. Mastering Ecson Waldes (Biotech studio, Praha).

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

František Skála poprvé na vinylu a hned dvakrát

redakce 18.09.2021

Jeho variace na blues, folk a dechovku byly doposud dostupné jen na CD, díky Kabinet Records rozezní i gramofony.

LeebOrn vydávají EP

redakce 14.09.2021

Olomoučtí melancholici Leeb0rn, dříve působící jako Lee, vydávají nové EP Reach One’s Destination.

Lofn vydávají EP

redakce 13.09.2021

Post-Apo Romance svou atmosférou, mýtickou elektronikou proloženou post-industriálními prvky a řezavými vokály ladí do konceptu labelu Veyl Records.

Antitrendový crossover Skaraz

redakce 12.09.2021

Coby otrlí třicátníci, obsáhlo trio MC Skalaka, producenta Tarase a kytaristy Gonzala, do svého projevu mnoho vlivů posbíraných v průběhu života.

Nová deska Acoustic Needles

redakce 10.09.2021

Kapela se pohybuje převážně v žánru moderního jazzu, často se ve skladbách objevují i prvky funkové hudby či hip hopu.

Vychází debutové album kapely Treetop

redakce 08.09.2021

Původní autorský repertoár tria je rozmanitý, pojímá vlivy jazzu, lidové hudby, klasické hudby i kompozičních postupů soudobé hudby.

Běsnící ambient Franzie na debutu

redakce 07.09.2021

Polovinu materiálu na album kapela vytvořila ještě pod názvem Superego Kid, ale postupem času sílila potřeba, se od svého starého jména oprostit.

Nové tituly z Polí5

redakce 06.09.2021

Personální spojení je na zcela jinak žánrově zařazené Severní nástupiště nebo Zimní pneu, které nedávno vydalo také Polí5.

Ventolin vydal třetí desku

redakce 03.09.2021

Ve srovnání s jeho předchozí deskou je Dneska se vyčasilo hudebně pestřejší a tematicky komornější.

Dvojice něco něco vydává druhé album

redakce 02.09.2021

Útržky rozvíjí pro tvorbu něco něco typické prostředky – nápaditost, nadsázku a nečekané zvraty, vytrhávající posluchače z popové konejšivosti.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace