Zprávy / Nové desky

Master's Hammer zaklínají duchy

Master's Hammer zaklínají duchy

redakce | Zprávy / Nové desky | 28.06.2016

O poslední desce Vagus Vetus jsme ve Full Moonu přesně před dvěma lety psali: "Vagus Vetus odkazuje takřka rovnoměrně na všechna alba v diskografii Kladiva, nabízí svěží mozaiku všeho, co již bylo řečeno. Není to album, které by v polici s deskami Master’s Hammer čnělo, jen další z nesmazatelných položek všech rohatých. Hudební výprask s vítaným, často velmi svérázným odlehčením či zvolněním. Bicí ano a napoprvé jistá sterilita, pokud se posluchač zaměří jen na ně, ale s dalšími poslechy to až překvapivě funguje."

Co stalo od té doby? O rok později už měl projekt Mortal Cabinet v éteru crowdfundingovou žádost o podporu vydání desky, to když se Štorm spojil s Řezníkem a Samirem Hauserem. Kapela vydává klipy, koncertuje, ale neúnavný grafik Štorm přichází s novým materiálem domovských Master's Hammer.


Formulæ jsou jednoduchá zaklínadla k vyvolávání duchů... sprosté popěvky pro každodenní upotřebení. Regulerní sedmé řadové album Master's Hammer obsahuje 15 skladeb a 56 minut infernální hudby. Třípanelový digipack, čtyřiadvacetistránkový booklet. Štorm, Necrocock & Kapák. Václav "Dobro" Matas hraje dobro v songu Rurální dobro. Mastering Ecson Waldes (Biotech studio, Praha).

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Vychádza Echo Cube od Analogrunner

redakce 16.05.2022

Echo Cube je citlivo vyskladaná mozaika elektronických skladieb, demonštrujúca rôznorodosť a zvukofarebnosť.

Holy Fanda & The Reverends vydávají album

redakce 15.05.2022

Dopisy v lahvi v produkci Martina Tvrdého je nabité silnými písněmi, originálním zvukem a výpovědí, která překypuje emocemi.

Lucie Redlová dozrála k lidovkám

redakce 13.05.2022

Valašská písničkářka posílená Jiřím Hradilem i horňáckými hudci vzdala hold svým kořenům, Jitce Šuranské i Davidu Stypkovi.

Duhan prichádza s projektom Wave Rider

redakce 11.05.2022

Tanečnosť, melodickosť a moderný nádych naberá oproti jeho predchádzajúcej tvorbe tvrdší a miestami cinematický charakter.

Nové album Filipa Míška u Weltschmerzen

redakce 09.05.2022

Podmanivé nálady, ASMR šuchoty, dronovo-ladené basové tóny, ostrý zvuk aj prekvapivé výbuchy zvukovej farebnosti.

Insania: Vejška života ví, že Země je placatá

redakce 05.05.2022

Insania si v novém klipu střílí z absolventů vysoké školy života a konečně vydává nové album GRRRotesky i digitálně.

Raritka Michael’s Uncle vyšla u Papagájova Hlasatele

redakce 04.05.2022

Na koncertě zazněla i zcela unikátní skladba Světlo, při jejímž provedení se k Michael´s Uncle připojila improvizovaná dechová sekce složená ze členů kapel Už Jsme Doma a Extempore.

Zbytečný luxus vydávají debutové album

redakce 29.04.2022

Album obsahuje jedenáct Petrových autorských písní – existenciálních zpovědí stárnoucího muže, tak trochu ztraceného v životě.

Kounovsky: Live Forever je venku

redakce 27.04.2022

Kounovsky skladby na Live Forever propojuje pomocí popových refrénů a svůj rukopis opírá o elektronické beaty, trip hop a funkem nasáklou psychedelii.

Genuine Jacks s novým EP

redakce 25.04.2022

Na novom EP nájdete päť skladieb, na ktorých už tradične s kapelou spolupracoval ich dvorný producent Lazer Viking.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace