Zprávy

Mediální impérium pro dolních deset milionů: A2larm

Mediální impérium pro dolních deset milionů: A2larm

redakce | Zprávy | 12.04.2021

Onlajnový deník A2larm spustil novou kampaň s ironickým názvem Mediální impérium pro dolních deset milionů. A představil tři multimediální projekty, poprvé se pouští do formátu TV pořadu a k tomu chystá dva podcasty. "Oligarchové už svá média mají. Mediální impérium pro dolních deset milionů ale může vzniknout jen díky podpoře čtenářů!" prohlašuje.

"Všichni tady umřeme bude pravidelný televizní pořad s výběrem toho nejhoršího z uplynulého týdne pro vaše temné nedělní večery. Usaďte se do pohovky, otevřete pivko a oslavte se Stanislavem Bilerem fakt, že se nám podařilo přežít další týden v jedné z nejbizarnějších zemí Evropy... Pokud ovšem máte kde, protože krize bydlení je tu pořád s námi." Bytová politika, urbanismus nebo gentrifikace jsou stálá témata redakce a bude se jim věnovat i nový podcast *Bulvár, kterým budou provázet Apolena Rychlíková, Táňa Zabloudilová a Alžběta Medková.

"Jestli jste si chtěli s Alarmem odpočinout od politiky aspoň u sportu, ani tady se Vám to nepodaří. Můžete ale třeba vyrazit na procházku a poslechnout si podcast Outsider s Vojtěchem Ondráčkem, který vás provede světem sportu a především vás vyvede z omylu, že sport je apolitická zábava," zní z redakce A2larm, kterou můžete v těchto snahách podpořit na portále Darujme.cz.

Info

Mediální impérium pro dolních deset milionů
web kampaně

vizuál © A2larm

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Vychází debut noiserockových Sinks

redakce 13.05.2021

Trojice autentickým způsobem klopýtá a překračuje překážky, které skýtá zlomyslná každodennost jednoho z nejživějších českých měst.

Beck potvrdil účast na Metronome Prague

redakce 13.05.2021

Ambicí festivalu je oslovovat všechny věkové i žánrové posluchačské vrstvy. Sází na aktuální dění v progresivní hudbě, ale neopomíjí ani stále živou klasiku různých žánrů.

The Ills zrekonstruovali svoj prvy album aj s nikdy nevydanou skladbou

redakce 13.05.2021

Myšlienka na možné prepracovanie materiálu z debutu prišla práve po oslavách 10. narodenín, kde kapela v pôvodnom zložení hrala niekoľko starých skladieb.

Mooncloud #57: February

redakce 12.05.2021

Největší část playlistu tvoří klasiky indie scény nultých let, dostane se ale také na starší kousky od The Beatles Led Zeppelin nebo čerstvý vítr ve formě Black Country, New…

Floex vydává herní soundtrack - Papetura

redakce 12.05.2021

Hudba na Papetura Soundtrack odráží křehkost papíru, strach ze samoty a destrukce i naději a přátelství.

Comeback skupiny Boo pokračuje druhým singlem

redakce 12.05.2021

Tak jako první singl Lockdown Dance je i novinka Things inspirována současnou pandemickou situací.

František Skála & Provodovjané

redakce 11.05.2021

„Na nenáviděné dechovce, kterou nás – máničky – krmili komunisti, není ve skutečnosti nic špatného, říká František Skála.

Pohoda on the Ground

redakce 11.05.2021

Pohoda on the Ground prinesie počas piatich dní na trenčianske letisko desiatky kapiel umelcov a umelkýň.

Nová deska Ruinu

redakce 11.05.2021

Pražské trio Ruinu vydává po čtrnácti letech a třinácti živých nahrávkách první studiové album Left Behind.

Gurun Gurun vydali benefiční album

redakce 10.05.2021

Čtveřice Gurun Gurun doposud vydala dvě alba na japonsko-britském labelu Home Normal, absolvovala japonské turné a hrála například i v londýnském Café Oto.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace