Zprávy

Mediální impérium pro dolních deset milionů: A2larm

Mediální impérium pro dolních deset milionů: A2larm

redakce | Zprávy | 12.04.2021

Onlajnový deník A2larm spustil novou kampaň s ironickým názvem Mediální impérium pro dolních deset milionů. A představil tři multimediální projekty, poprvé se pouští do formátu TV pořadu a k tomu chystá dva podcasty. "Oligarchové už svá média mají. Mediální impérium pro dolních deset milionů ale může vzniknout jen díky podpoře čtenářů!" prohlašuje.

"Všichni tady umřeme bude pravidelný televizní pořad s výběrem toho nejhoršího z uplynulého týdne pro vaše temné nedělní večery. Usaďte se do pohovky, otevřete pivko a oslavte se Stanislavem Bilerem fakt, že se nám podařilo přežít další týden v jedné z nejbizarnějších zemí Evropy... Pokud ovšem máte kde, protože krize bydlení je tu pořád s námi." Bytová politika, urbanismus nebo gentrifikace jsou stálá témata redakce a bude se jim věnovat i nový podcast *Bulvár, kterým budou provázet Apolena Rychlíková, Táňa Zabloudilová a Alžběta Medková.

"Jestli jste si chtěli s Alarmem odpočinout od politiky aspoň u sportu, ani tady se Vám to nepodaří. Můžete ale třeba vyrazit na procházku a poslechnout si podcast Outsider s Vojtěchem Ondráčkem, který vás provede světem sportu a především vás vyvede z omylu, že sport je apolitická zábava," zní z redakce A2larm, kterou můžete v těchto snahách podpořit na portále Darujme.cz.

Info

Mediální impérium pro dolních deset milionů
web kampaně

vizuál © A2larm

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Le Guess Who? kompletuje soupisku

redakce 17.09.2021

Holandský festival Le Guess Who? do svého programu přihazuje hned sedmdesát nových jmen.

Katarze v Gabriel Loci

redakce 17.09.2021

Magický prostor bývalého kláštera bude vibrovat na elektronické vlně a přinese divákovi neobyčejný zážitek.

Fuchs2 zahajuje klubovou sezónu

redakce 16.09.2021

Nový dramaturgický tým má ambici představovat výrazná jména současné klubové hudby a svébytné producenty a DJs s originální tvůrčí vizí.

Audiovizuální večer Genot Centre v Plato

redakce 16.09.2021

V průběhu večera, noci a rána se v městské galerii Plato Ostrava postupně představí deset různých tuzemských i zahraničních hudebníků či hudebních uskupení.

Sýček se vrací

redakce 16.09.2021

Nové zahnízdění Sýčka přineslo i obměněnou sestavu, která ale pořád frčí na krautrockový dálnici.

Dokumentární série o volbách, demokracii a chybějícím dialogu

redakce 16.09.2021

Tvoří demokracii jen volby? A z nich vzešlí politici? Mají občané jen jednou za čtyři roky někomu odevzdat svůj hlas a pak už se nevyjadřovat?

Pixies se vrátí do Prahy

redakce 15.09.2021

Historie Pixies je plná rozchodů, převratů a překvapení. Po více než třiceti letech vystupování a nahrávání Pixies zřejmě nalezli kýžený klid.

Colours of Ostrava 2022 potvrzují další kapely z celého světa

redakce 15.09.2021

Festival přidává například radikální newyorskou raperku Princess Nokia, geniální japonskou jazzovou pianistku Hiromi nebo malijskou zpěvačku Fatoumata Diawara.

Jazz Goes to Town proběhne v půlce října

redakce 15.09.2021

Tři světově proslulí improvizátoři, velký orchestr, dvě premiéry napsané přímo pro festival a jeden z nejslavnějších evropských skladatelů soudobé hudby.

Startuje XI. ročník hudebních cen Vinyla

redakce 14.09.2021

Chystají se koncerty, přednášky a nově i workshopy Vinyla Academy.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace