Zprávy / Pozvánky

Mejdan We All slaví plnoletost

Mejdan We All slaví plnoletost

redakce | Zprávy / Pozvánky | 13.12.2017

Co takhle hodit předvánoční stres alespoň na chvíli za hlavu? Pokud potřebujete pořádně vypnout a načerpat pozitivní energii, dorazte v pátek 15. prosince do Klubovny 2. Patro, kde se bude slavit plnoletost mejdanu We All. Co očekávat? Jízdu ve velkém stylu.

Poslední letošní vydání pravidelné klubové noci We All se ponese na vlnách disco funky fresh music. V roli hostů se tentokrát totiž objeví disco/funkoví DJs FalaFellas z Teplic, jejichž funková selekce je v českých luzích a hájích zcela nezaměnitelná. Společně s rezidentními DJs Akvamen a Robot se tak postarají o opravdu poctivý mejdan.

Celá noc se samozřejmě tradičně ponese i na vlnách ledově namraženého Jägermeisteru, který bude k mání za speciálně nastavené ceny. Prvních 150 příchozích navíc dostane i welcome drink zdarma od krásných Jägerbeets. Kombinace hudby, pití, příjemného prostředí a silné atmosféry zaručuje, že nikdo jen tak nepřestane lovit ty nejlepší party zážitky.

Zahoďte všechny starosti za hlavu a vyrazte se v pátek 15. prosince odreagovat na 18. vydání mejdanu We All o Klubovny 2. Patro. Start jako vždy ve 22:00.

Info

We All 18
DJs Falafellas + Akvamen + ROBOT
15. 12. 2017 22:00
Klubovna 2.patro, Praha

www.facebook.com/events/2049448031735222
www.facebook.com/Klubovna-2patro

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články