Zprávy / Pozvánky

MENU nabídne psychedelii i shoegaze

MENU nabídne psychedelii i shoegaze

redakce | Zprávy / Pozvánky | 12.04.2017

V sobotu 15. dubna se stane Pilnáčkova továrna v Hradci Králové svědky mimořádné události na české hudební scéně. Pod patronací pořadatelského kolektivu MENU se na jednom pódiu se sejdou nejzajímavější zástupci nezávislé kytarové scény současnosti. Vystoupí ostravští At Bona Fide okazující na shoegazovou vlnu 90. let, stylově oscilující Raw Deal se svojí vizí krautrockové improvizační jízdy okořeněné o prvky elektroniky a aktuální hvězda indie rocku kapela ±0, která představí eponymní debutové album.


Tomuto pomyslnému deamteamu však budou jistě dominovat slovenští The Jelly Belly, jenž patří oprávněně ke stálicím košické autonomní scény a jejichž vystoupení se zpravidla stávají nezapomenutelnými nejen díky sonickému ataku, ale především propracovanou rytmikou, které nechybí drive a ani zřetelný odkaz na manchesterskou taneční a hudební scénu přelomu osmdesátých a devadesátých let. Prostě pro fanoušky zmíněných žánrů i laiky - sobotní večer jako all-star game s jasně danými pravidly: shoegaze, postpunk, psychedelic, indie rock, noise, 90's! Více informací naleznete tradičně na webu menumusic.cz

Info

MENU:
The Jelly Belly (sk) + At Bona Fide + ±0 + Raw Deal
15. 4. 2017 20:00
Pilnáčkova Továrna, Hradec Králové

www.facebook.com/events/241260573013514
www.facebook.com/menumusic.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Večer s Kateřinou Šedou na Moje kino Live

redakce 04.03.2021

Umělkyně bude během živého přenosu hovořit o projektech, jež můžou ostatní motivovat k vlastní aktivitě, a tím jim pomoci překlenout aktuální složitou dobu.

Otvorená výzva na tretí ročník festivalu Tehláreň

redakce 28.02.2021

Cieľom festivalu je sieťovať komunitu mladej generácie umelcov zo Slovenska a okolitých štátov, ktorá sa môže v neformálnej atmosfére vzájomne spoznať medzi sebou.

Akci Národ sobě – kultura podpoří i Morcheeba

redakce 26.02.2021

Koncert Národ sobě – kultura tobě je postavený především na neobvyklých nebo ne často slýchaných kooperacích.

Madhouse Express vs. Weird Visuals vs. stream

redakce 25.02.2021

Spojení psychedelického rocku a osobitého projevu kapely Madhouse Express doplní projekce liquid-light show.

Urban Market nabídne koncerty i přednášky

redakce 25.02.2021

Festival nabídne během pěti dní koncerty 52 Hertz Whale, Isama Zing, Bad Karma Boy, Felix, Tono S. a Lannne.

Do Prahy přijedou I Like Trains

redakce 14.02.2021

Hudebně stojí svébytná tvorba I Like Trains nadále mezi postpunkem, new wave a gothrockem, ale je prosáklá i vyloženě popovými linkami a hlavně nikdy neutichajím groovem a podivně skličující energií.

Změny akcí Fource Entertainment přehledně

redakce 11.02.2021

Koncerty nám chybí stejně jako vám, ve stávající nepříznivé situaci ale dělají Fource Entertainment vše pro to, aby se naplánované akce nerušily.

Benefiční streamy pro Klub 007 Strahov

redakce 28.01.2021

Dva večery, sedm super hero kapel, žánry hard, fast and loud, tak jak je na kopci zvykem. Sety nehorázně krátké a maximálně zničující.

Zavřená MeetFactory servíruje místo živé kultury podcasty

redakce 20.01.2021

MeetFactory se snaží plnit svou misi i přesto, že její dveře musí zůstat zavřené. V podcastu Tovární hlášení zpovídá důležité osobnosti české i slovenské kultury.

Celebration44 online

redakce 30.12.2020

Vánoční atmosféra byla tradičně úzce spjatá s party Celebration44 a letos, ačkoliv tomu náročné časy nepřejí, tomu nebude jinak.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace