Zprávy / Offtopic-Novinky

Merchandise Roxy má na triku Musa

Merchandise Roxy má na triku Musa

redakce | Zprávy / Offtopic-Novinky | 20.12.2015

Být otevřeni experimentům a bořit předsudky. Takové je motto merchandise Roxy/NoD. Nečekejte tedy žádná velká loga ani prvoplánovou reklamu, nová kolekce má duši. Život jí vdechl malíř a tatér Musa, který svou pečlivost a smysl pro detail přenesl i na textil.

Jednoduchost, linka, čistota, minimalismus, abstrakce, kvalita, jedinečnost a experiment. To jsou pojící motivy spolupráce mezi Roxy/NoD a Musou. Ten je znám právě díky svému osobitému stylu, který je dnes již jasnou signaturou jeho jména. V současné době tráví více času v ateliéru než tetováním, a tak se stalo jeho plátnem to opravdové látkové.

Musa přenesl své typické motivy do kolekce šesti triček. Stejně jako jeho tetování je i potisk triček umístěn netradičně. Říká se, že každý člověk je originál. Na toto tvrzení se myslí i v tomto případě. Trička jsou potištěna ručně a to každému z nich přiřklo vlastní příběh. Ne každý se rozhodne k vlastnímu tetování. Proto je zde Roxy/NoD – Design by Musa kolekce, s níž můžou originální tetování nosit doslova všichni.

Trička jsou k zakoupení za 590 Kč během akcí v Roxy nebo na e-shopu shop.roxy.cz, kde si můžete vybrat jak doručení poštou, tak osobní odběr přímo v NoDu (každý všední den od 16:00 do 20:00). Postupem času k nim budou přibývat i doplňky, proto se vyplatí sledovat, co vše ještě Roxy a NoD odkryje.

Info

Kolekce Roxy/NoD

www.shop.roxy.cz
www.musawork.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Vychází Lymfom City – ponuře úsměvný černobílý sitkomiks

redakce 02.05.2021

Lucie Trávníčková ve své knize svérázně zaznamenává autobiografii své onkologické léčby. Podpořte na Hithitu!

Slovensko sa zapojilo do prípravy Nového európskeho Bauhausu

redakce 18.04.2021

Cieľom tejto medzinárodnej iniciatívy je spájať udržateľnosť, kultúru, rozvoj komunít a investície tak, aby pomohla naplniť zámery Európskej zelenej dohody.

Novinky v Nakladatelství AMU

redakce 16.11.2020

Vychází dílo Michela Chiona věnované analýze lidského hlasu ve filmu a monografie, zabývající se dílem Karla Teigeho a Vítězslava Nezvala.

Fortnite chystá další virtuální koncert

redakce 22.10.2020

Střílečka nabízí speciální halloweenský event reggaetonového prince J Balvina.

Vychází kniha srbského režiséra Gorana Markoviće Česká škola neexistuje

redakce 04.06.2020

Název knihy vychází z označení skupiny jugoslávských filmařů, která na přelomu šedesátých a sedmdesátých let 20. století vystudovala pražskou FAMU.

Pomozte postavit Novou Perlu

redakce 04.05.2020

Pomoct můžete dobrovolnickou prací, zakoupením knih z nakladatelství Divus, návštevou kavárny Perla i na webu darujme.cz.

Trystero vydává první díl nové trilogie Charlese Burnse: Bludiště

redakce 30.04.2020

Kniha má pozoruhodný osud. Poprvé vyšla loni na podzim ve francouzském překladu, aniž by se předtím objevila v anglickém originále.

Unikátní projekt hudebních promotérů propojuje hudební komunitu

redakce 27.04.2020

Díky zkušeným hudebním dramaturgům se rádio může chlubit různorodými (nejen) hudebními pořady.

Promotéři a producenti založili asociaci APPOK

redakce 20.04.2020

Spolek sdružuje všechny ty, které současná situace zasahuje a pracují na místech, kde se organizují koncerty nebo jiné kulturní akce.

Kino u vás doma: Aerovod

redakce 18.03.2020

Původní česká online videopůjčovna Aerovod nabízí kurátorovaný výběr více než 300 snímků, jejichž kvalitu prověřila plátna kin.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace