Zprávy

meta & the noises v novém klipu

meta & the noises v novém klipu

redakce | Zprávy | 27.02.2023

Zpěvačka a skladatelka Michaela Radová tvořící pod pseudonymem meta & the noises vydala klip k písni I so Don’t Want To, kterou už posluchači mohou znát z jejího debutového alba Well… It’s Been Emotional.

Píseň pomalejšího tempa doplňuje videoklip plný emocí a tance zahalených v kouři a záři divadelních reflektorů. K tvorbě klipu si přizvala mimo jiné tanečnici a choreografku Lucii „Luseeyu“ Drábkovou. Klip vznikal intenzivně po dobu dvou dnů v prostorách trutnovského divadla Uffo. Divadelní prostředí umožnilo ve videoklipu podtrhnout tanec pomocí světelného designu, který měl pod taktovkou osvětlovač Ondřej Beier. Střídají se tam tak barevně kontrastní scény znázorňující nerozhodnost, o které pojednává píseň. Kamery se ujal Martin Dominik Kratochvíl, do finální podoby videoklip poté v postprodukci dostal Ondřej Silný. Jako další tanečník v klipu účinkuje Don Mulefu.


Skladba I so Don’t Want To je poslední skladbou na albu Well…It’s Been Emotional. Střídají se v ní naděje a pochybnosti, mezi kterými se autorka snaží rozhodnout. Produkce písně, stejně jako celého alba, se ujal Martin Vlček. „Je to jedna z písní, které sluší její jednoduchost, proto je i její aranž jemná a píseň tak může dýchat. Myslím, že klip se s podstatou písně krásně doplňuje a jsem rád, že jsem se na tomto procesu mohl podílet,“ doplňuje Martin.

Info

meta & the noises
Fb interpretky

foto © se svolením meta & the noises

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nenalezeny žádné záznamy.

Sigur Rós spustili filmový experiment

redakce 05.10.2023

Výsledkem bude deset snímků vytvořených deseti různými režiséry či režisérkami „bez pravidel a hranic“.

LeebOrn vypouští live session Bond

redakce 04.10.2023

Olomoučtí Leeb0rn v nové sestavě lákají živákem ze studia na připravované album.

Přijedou Orchestral Manoeuvres in the Dark, The Vaccines, Sophie Ellis-Bextor, James Arthur i Giant Rooks

redakce 04.10.2023

OMD se proslavili hned na začátku 80. let, Organisation patří mezi klíčové desky dekády, kterou definovalo někdy bezstarostné, ale často i politicky nabité disko.

Tajemství hluku, improvizátoři a aktuální objevy v Punctu

redakce 04.10.2023

Od avant-popu přes extrémní hluk po rozsáhlý výběr ze současných i zavedených, digitálních i analogových, rytmických i abstraktních experimentů.

Martyna Basta a Diaries Beneath Fragile Glass

redakce 03.10.2023

Martyna Basta je považována za významnou součást nové vlny evropské experimentální scény. Po svém debutu se vrátila ke kytaře a dalším nástrojům.

Sonitus v říjnu

redakce 03.10.2023

Neotřelý pop, klidná improvizace i peruánská kytarová syntéza. Domovská série komunitního prostoru Punctum uvede v říjnu.

Brněnský festival Batch s kompletním programem

redakce 03.10.2023

Díky programové pestrosti jednotlivých klubů budou moci návštěvníci objevovat pro ně neznámé klubové prostory, ale i hudební žánry.

Singl z akustického alba Katarzie

redakce 02.10.2023

V baladicky laděné písni, která album Šťastné dieťa otevírá, zprostředkovává pocity stesku po vztahu, který se vynořuje ze vzpomínek.

Larkin Poe představí nové album

redakce 02.10.2023

Na svém zatím posledním albu posluchače do prostředí, které znají obě sestry velmi zblízka - do světa jižanského rocku.

Zásadní Frederic Rzewski

redakce 02.10.2023

Intervence Ostravského centra nové hudby do pražského koncertního života pokračuje.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace