Zprávy / Pozvánky

Mikulášský nářez v Klasick Wheels

Mikulášský nářez v Klasick Wheels

redakce | Zprávy / Pozvánky | 04.12.2017

Přemýšlíte nad tím, kam vyrazit na pořádnou mikulášskou party? Co takhle někam, kde do sebe pošlete pár Jägerů za doprovodu kvalitní muziky? Jestli tahle kombinace splňuje vaše parametry dobrého mejdanu, rozhodně si nenechte ujít mikulášský koncert Lazer Viking v motorkářském klubu Klasick Wheels.

Až na čerty vyházíte všechny petardy, dorazte na ďábelskej mejdan ve stodole, kde to voní benzínem. V motorkářském klubu Klasick Wheels v Holešovicích, vědí nejen, jak vzít pořádně za plyn, ale i jak uspořádat akci, o které se bude ještě dlouho mluvit. Na Mikuláše tu zahrají Lazer Viking a kapela Who Killed Rose.


Jelikož kluci z Klasick Wheels moc dobře ví, že nejenom dobrou hudbou je člověk živ, připravili i spoustu dalších lákadel. Prvních sto příchozích se může hned u vstupu těšit na panáka Jägermeisteru zdarma. Pro všechny budou navíc připravené i hot drinks a BBQ. Až budou všichni řádně upraveni, přijde na řadu zlatý hřeb večera. V deset večer to rozjede tříčlenná kapela Who Killed Rose a od jedenácti nastoupí Jakub Kaifosz alias Lazer Viking.

A co by to bylo za mikulášskou party bez převleků? Nepřestávejte lovit nové výzvy a přijďte inkognito. Každý převlek za čerta a Mikuláše bude po zásluze odměněn. Další výhodou je to, že klub je skoro v centru, ale přitom na samotě, takže se tu dá dělat randál dlouho do noci. Nejblíž je to sem z metra Vltavská nebo z tramvajové zastávky Veletržní. Akce startuje v úterý 5. 12. v 19:00 a vstup je zdarma.

Info

Lazer Viking + Who Killed Rose
5. 12. 2017 19:00
Klasick Wheels, Praha
Vstupné: zdarma

www.facebook.com/events/1521159134637024
www.facebook.com/klasickwheels

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

KlipyTipy: Papyllon - What About Tonight

redakce 21.10.2019

Singel si po vydavateľskej stránke na konto pripíše holandský label s príznačným názvom This could be your music label, ktorý sa zameriava najmä na súčasné žánre.

Na festivale Mobilis vystúpi hudobný producent Murcof

redakce 21.10.2019

Domáci a zahraniční umelci a umelkyne predstavia radikálne umelecké imaginácie, praxe a texty, ktoré sú kritické voči súčasnosti.

Studenti chystají velkou oslavu svobody na Národní třídě

redakce 21.10.2019

Náměstí Václava Havla (Piazzetta Národního divadla) bude patřit dvacítce neziskových organizací, které zde budou prezentovat interaktivní formou svou činnost.

Nové výstavy: nekonformní mladá Amerika, francouzský Kolektiv W, rodinné vztahy

redakce 20.10.2019

Ve vysočanské Pragovce budou hned čtyři nové výstavy. Young American, Mimořádné vstupy IV., Obraz rodiny a Přechodné zázemí.

The Murder Capital poprvé v Praze

redakce 20.10.2019

Není to síla, pochmurnost nebo vztek, ale laskavost a něha, co dělá kapelu tak jedinečnou. Nejlepší postpunk současnosti.

Súčasné mená česko-slovenskej elektronickej scény v Puncte

redakce 20.10.2019

Lowmoe, Dead Janitor, Macronoise a další? Koncert pod hlavičkou labelu Xion.

Písničkář Kevin Morby poprvé v Praze

redakce 18.10.2019

Spirituální písně pro světský věk. Kevin Morby, tradiční, o nadčasovost usilující americký písničkář, poprvé v Praze.

Floex poprvé naživo představí hudbu z Machinaria

redakce 18.10.2019

Albu Machinarium Remixed, na němž hudbě Floexe k oblíbené počítačové hře Machinarium vdechli nový život Orbital nebo 65daysofstatic, bude uvedeno i živě.

Čecho-Američan Ondřej Pivec tu zahraje v říjnu. Tour.

redakce 17.10.2019

Jeden z mála českých držitelů Grammy, hudebník a producent Ondřej Pivec, se v rámci svých cest zastaví i v České republice na několik koncertů v druhé polovině října.

Van der Graaf Generator vystoupí v Praze

redakce 17.10.2019

Po úspěšném koncertu Nicka Masona letos v červenci přiváží agentura 10:15 Entertainment další z anglických legend.