Zprávy / Pozvánky

Mikulášský nářez v Klasick Wheels

Mikulášský nářez v Klasick Wheels

redakce | Zprávy / Pozvánky | 04.12.2017

Přemýšlíte nad tím, kam vyrazit na pořádnou mikulášskou party? Co takhle někam, kde do sebe pošlete pár Jägerů za doprovodu kvalitní muziky? Jestli tahle kombinace splňuje vaše parametry dobrého mejdanu, rozhodně si nenechte ujít mikulášský koncert Lazer Viking v motorkářském klubu Klasick Wheels.

Až na čerty vyházíte všechny petardy, dorazte na ďábelskej mejdan ve stodole, kde to voní benzínem. V motorkářském klubu Klasick Wheels v Holešovicích, vědí nejen, jak vzít pořádně za plyn, ale i jak uspořádat akci, o které se bude ještě dlouho mluvit. Na Mikuláše tu zahrají Lazer Viking a kapela Who Killed Rose.


Jelikož kluci z Klasick Wheels moc dobře ví, že nejenom dobrou hudbou je člověk živ, připravili i spoustu dalších lákadel. Prvních sto příchozích se může hned u vstupu těšit na panáka Jägermeisteru zdarma. Pro všechny budou navíc připravené i hot drinks a BBQ. Až budou všichni řádně upraveni, přijde na řadu zlatý hřeb večera. V deset večer to rozjede tříčlenná kapela Who Killed Rose a od jedenácti nastoupí Jakub Kaifosz alias Lazer Viking.

A co by to bylo za mikulášskou party bez převleků? Nepřestávejte lovit nové výzvy a přijďte inkognito. Každý převlek za čerta a Mikuláše bude po zásluze odměněn. Další výhodou je to, že klub je skoro v centru, ale přitom na samotě, takže se tu dá dělat randál dlouho do noci. Nejblíž je to sem z metra Vltavská nebo z tramvajové zastávky Veletržní. Akce startuje v úterý 5. 12. v 19:00 a vstup je zdarma.

Info

Lazer Viking + Who Killed Rose
5. 12. 2017 19:00
Klasick Wheels, Praha
Vstupné: zdarma

www.facebook.com/events/1521159134637024
www.facebook.com/klasickwheels

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

JazzFestBrno hlásí tucet náhradních termínů

redakce 26.05.2020

Původní harmonogram festivalu JazzFestBrno 2020 se sice rozpadl na kousky, ale festival nyní ohlašuje celkem dvanáct náhradních termínů. Festival zahájí Avishai Cohen.

Beseda u Bigbítu se přesouvá na rok 2021

redakce 25.05.2020

„Prohra se smířením je lepší než výhra s nepřátelstvím,“ tímto arabským příslovím organizátoři Besedy u Bigbítu v Tasově na Hodonínsku na svém webu shrnuli stávající.

Open air s Billow a Hello Incognito

redakce 24.05.2020

Tiché lo-fi nahrávky zaznamenané v prostředí pokojíků v Praze, Varšavě nebo Bílých Karpatech vzbudily ohlas českých kritiků. Billow je povezou na sever.

Tomáš Palucha i Orient, Divadlo 29

redakce 24.05.2020

Pardubické Divadlo 29 ukončuje koncertní pauzu rázně i magicky.

Monika Načeva vydává studiovku Zdivočelí koně

redakce 21.05.2020

Na novém albu Načeva spolu s klávesistou Davidem Kabzanem a bubenicí Markétou Pták zhudebnili texty básníků pronásledovaných minulým režimem.

Fource Live: Bratři, Chief Bromden a další

redakce 20.05.2020

Před několik týdny bylo oznámeno spuštění série Fource Live, která slibuje koncerty pečlivě vybraných kapel z domácí scény, i profesionální záznamy.

Komedie Malá lež míří do českých kin

redakce 20.05.2020

Herečka a rapperka Awkwafina získala za roli ve filmu Zlatý globus pro nejlepší herečku.

Elektronické duo Bratři procestuje šestnáct evropských zemí

redakce 19.05.2020

Během více než měsíčního online showcase projektu budou představeny kapely, které formují budoucnost evropské hudby. Liveurope.

První společný koncert všech dobrých lidí labelu Divnosti

redakce 17.05.2020

Label Divnosti představí své kapely a projekty Ima Teva, Člověk krve, Neřvi mi do ucha a něco něco.

V Lucerna Music Baru se v průběhu května uskuteční série eKoncertů

redakce 15.05.2020

Kapely si zahrají opět s přítomným publikem a fanoušci budou znovu součástí živého koncertu přímo v klubu i online.