Zprávy / Nové desky

Milá čtyř viselců je stále milá

Milá čtyř viselců je stále milá

redakce | Zprávy / Nové desky | 14.09.2014

Ke čtyřiceti letům skupiny Extempore připravili Black Point jedno malé překvapení – totiž reedici slavné Milé čtyř viselců, a to hned ve dvou verzích. CD si můžete koupit jednak v levnější podobě bez Neduhova komiksu a jednak v plné ráži s desetistránkovým libretem. Exemplářů jde do oběhu 100 kusů, takže kdo dřív přijde, ten dřív mele.

Bude také slavnostní koncert v pražské Akropoli, v pátek 26. září. Ve třech částech večera zahrají tři různé sestavy Extempore tři různé pořady. První budou kousky z pořadů Plesnivé embryo a Azbestový guláš. Po pauze nastoupí další parta a zahraje Milou čtyř viselců. A v poslední části zazní Chadimovo Extempore a zahraje Velkoměsto II.


Black Point má na krámě nejen CD alba Milá čtyř viselců, Šel jsem včera domů, přišel jsem až dneska, Zabijačka, 2CD Velkoměsto I + II + Černá kniha Extempore, 2CD Ebonitový samotář a Dům č. p.112/24 – Radimovka, ale také CD skupin MCH Band, Elektrobus, Kilhets, na kterých se v oněch dávných dobách mladí členové Extempore podíleli. A ještě 2LP Velkoměsto a Neduhovo LP Rotunda – těch už je jen pár... Co vám schází ve sbírce?

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Stroon vydáva hudbu so svojským rukopisom

redakce 23.02.2020

Sám svoj prístup k hudbe označuje slovami ako zasnenosť, kontemplácia, snaha o beztiažovosť, či konceptualita.

Písničkář Homes debutuje deskou Lufu

redakce 21.02.2020

Mladý písničkář a producent Homes debutuje s melancholickou, osmiskladbovou nahrávkou Lufu, kterou si sám mixoval.

Vykuchán, vykostěn, zamrazen: katsa.theo

redakce 21.02.2020

Čtyřtrackovým EP Frost, které právě vychází na značce Ressonus Records, se hlásí o pozornost český producent katsa.theo.

Hrtl, nová deska, nové světy: Hotspot

redakce 20.02.2020

Hotspot je název třetí řadové desky od zkušeného elektronického hudebníka Hrtl, který má na kontě cenu Anděl z roku 2015.

Dmitrievna vydává nový singl Ferrari

redakce 13.02.2020

Track stylisticky navazuje na její předchozí tvorbu, s výraznější industriální atmosférou a ostrým feministickým podtextem.

David Pomahač vypráví příběhy o cestách ze tmy do světla

redakce 13.02.2020

Ve srovnání s Pomahačovým předchozím projektem, urban folkovým duem Kieslowski, značí novinka Do tmy je daleko posun v jeho tvorbě.

Virtuální zpěvačka Nivva vydává debutové EP

redakce 12.02.2020

Nivva je virtuální hudebnice, digitální bytost. Debutové EP Easy vydává na labelu Bad Names.

Nina Kohoutová debutuje singlem Blue Sunray

redakce 12.02.2020

Tématem její autorské hudební prvotiny je vztah se starší sestrou, která se neočakávaně osamostatnila a následně stala matkou.

Coals představují nový singl Pearls

redakce 11.02.2020

Kasia Kowalczyk a Łukasz Rozmysłowsky aka Coals chystají na březen zbrusu novou desku docusoap, kterou uvádí první singl.

Bare Escape debutují u Kabinet Records

redakce 29.01.2020

Brno i celá česká alternativní hudební scéna dostala do žil transfuzi divoké krve. Nová kapela neznamená nutně nové tváře.