Zprávy / Pozvánky

Minus The Bear + Joan of Arc = dvě legendy

Minus The Bear + Joan of Arc = dvě legendy

redakce | Zprávy / Pozvánky | 11.06.2017

V jeden večer a na jednom podiu se v pražském Futurum Music Baru představí hned dvě legendy. Obě kapely zahrají plnohodnotné sety, ve kterých zrekapitulují svoji dosavadní tvorbu.

Joan of Arc oslavují přes dvacet let své existenece nejen dokumentem Your War (I'm One Of You), ale také novou deskou He's Got the Whole This Land Is Your Land in His Hands, kterou představí pražskému publiku. Joan of Arc přijedou představit nejen svoje aktuální album, ale také průřez svojí bohatou diskografií. Přijďte se podívat na učitele popkultury (The City Collages of Chicago), novelistu (The Karaoke Singer’s Guide to Self Defense) a indie pionýra Tima Kinsellu - osobnost, která výrazně ovlivnila nezávislou hudební scénu USA koncem devadesátých let.


  Druhou kapelou večera budou neméně významní Minus the Bear z amerického Seattlu.  Za 16 let stihli vydat šest alb, čtyři EP a vytvořili si svůj vlastní hudební svět. Během prvního desetiletí své existence nabídli na každém albu nový hudební přístup, nicméně neopakovatelný cit pro nápadité a silně emotivní melodie doplněné o nebojácnost s nimi všelijak experimentovat – to byli a stále jsou nejsilnější karty všech jejich desek. Vzpomeňme alespoň na alba Menos el Oso (2005),s dodnes jejich nejposlouchanější hitovkou Pachuca Sunrise, a Omni (2010) s hitem Into the Mirror. Do Prahy však Minus the Bear přivážejí žhavou novinku s názvem Voids, které vévodí singl Invisible. Během devadesáti minutového setu se však jistě dostane na kompletní průřez dlouhou diskografií kapely.


Info

Landmine Alert uvádí:
Minus The Bear (us) + Joan of Arc (us)
15. 6. 2017 20:00
Futurum Music Bar, Praha
Vstupné: 350 Kč v předprodeji, 400 Kč na místě

www.facebook.com/events/444586349206190

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Pád Vladimira 518

redakce 20.07.2021

Plátna, malby a kresby. Audiovizuální sekvence, textové citace, objekty a pády jednoho Idiota.

Žižkovské letovisko, letní scéna

redakce 13.07.2021

V Atriu na Žižkově se právě otevřela letní scéna Žižkovské letovisko.

Underdogs' na dvorku

redakce 12.07.2021

Doba ještě není vnitřním akcím nakloněná, a tak se v Underdogs' rozhodli na léto přesunout scénu ze suterénu ven.

Osobní osobně: Dodie a Aurora se představí v Praze

redakce 12.07.2021

Fource oznámili dvě zpěvačky, které přivezou na přelomu zimy a jara příštího roku.

Gojira přijede do Prahy

redakce 09.07.2021

Nespočet ocenění, aktivistická činnost v oblasti ekologie, životního prostředí a lidských práv a také kapela, která za poslední dekádu přivedla metalovou hudbu k renesanci.

Genot Centre se vrací živě i křtivě

redakce 08.07.2021

Pražský kolektiv se po pandemické pauze vrací do Divadla Archa s čtvrtou edicí své nové koncertní série. A bude se křtít.

Axela Thesleffa v Dolních Vítkovicích

redakce 08.07.2021

Festival Colours of Ostrava uvede finského producenta Axela Thesleffa v rámci série Hotspot na tajném místě Dolních Vítkovic.

Fource přivezou Tate McRae i Michaela Malarkeyho

redakce 07.07.2021

Na svém kontě má dva oceňované projekty i zápis v žebříčku 30 pod 30 magazínu Forbes.

Oslava narozenin Rachotu

redakce 06.07.2021

Organizátoři s potěšením oznamují, že se jim letos přes veškeré těžkosti nakonec podařilo shromáždit ty nejlepší možné gratulanty. The Young Gods? I další.

Červencové koncerty Rachotu

redakce 04.07.2021

Itamar Borochov čerpá z geograficky pestrého odkazu svých předků a stejně jako on dokázal svůj talent plně rozvinout v tvrdé konkurenci newyorské hudební scény.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace