Zprávy / Nové desky

Miss Petty: Mega Kozy

Miss Petty: Mega Kozy

redakce | Zprávy / Nové desky | 30.05.2022

Po roce od vydání svého prvního EP Y2GAY je Miss Petty zpět s novou hudbou. I tentokrát předává zprávu o body positivity, tentokrát však nečekaně bláznivou formou. V novince totiž zpívá o velkých prsou, pomocí nichž ovládá svého nápadníka. Ten pod jejich vlivem své královně pořídí vše, co si přeje! Písní se snažila prolomit jakousi melancholickou vlnu, kvůli které Petty poslední dobou skládala jen smutné songy.

O hudební produkci se postaral Martin Konvička, kterého David poznal na základě divadelního představení drag queens. Na schůzce se rychle shodli, že by rádi natočili něco na způsob American Life od Madonny, ovšem s moderním a drag twistem. „Martin odvedl skvělou práci a já se do beatu zamiloval hned u prvního dema. Okamžitě jsem si sedl s papírem a tužkou a začal jsem freestylovat slova. Jeden ze syntetizátorů měl pronikavý zvuk, který mi připomínal zvuk latexu, takže mě začaly napadat samé lascivní hlášky,“ vzpomíná Petty, kterou postrčily také songy Coconuts od Kim Petras a Brand New Bra od GFOTY.

Info

Miss Petty
Instagram

foto © Štěpán Svoboda

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nové EP Hello Marcel, letní skotačení

redakce 18.06.2022

Tři příběhy, tři situace, tři různě rychlé skladby. Jejich podobnost s realitou je čistě náhodná. Pojďme jim pomoci zorientovat se ve světě a najít si své místo.

Explicit Compilation 01

redakce 10.06.2022

Brněnský kolektiv Explicit, který je na poli lokální klubové scény známý hlavně díky pořádání rave parties, vydává debutový hudební projekt

Eurodel je Indigo

redakce 09.06.2022

„Hravá, temná a duchem mladá,“ těmito slovy popisuje rapper Eurodel své sólové album Indigo.

Beach Bum debutují u Kabinet Records

redakce 03.06.2022

Permanentní filmový večírek z Floridy a pestrobarevné košile Matthewa McConaugheyho dokonale korespondují s náladou hudební tvorby Beach Bum i přebalem alba T-Rex Goes On Holiday.

Drť mají novou desku: Minister

redakce 31.05.2022

Texty piesní tentoraz pochádzajú z videonahrávky súkromného rozhovoru Jána Počiatka s Dobroslavom Trnkom, ktorú tajne urobil “podnikateľ” Marián Kočner.

Monochrome, nové EP Marka Dadoka

redakce 24.05.2022

Grafik a producent z nejprogresivnějšího tuzemského dnb labelu Sinful Maze Recordings nechal po pandemii neurofunkových vykrucovadel a ostrých 2stepů.

Jaromír 99. Letní kapela je Mimosezóna

redakce 22.05.2022

Letní kapela s Jaromírem Švejdíkem (Jaromír 99) nabízí na debutovém albu rockový výlet za písničkou horským krajem rockové melancholie a nezčeřené vícehlasé pohody.

Vychádza Echo Cube od Analogrunner

redakce 16.05.2022

Echo Cube je citlivo vyskladaná mozaika elektronických skladieb, demonštrujúca rôznorodosť a zvukofarebnosť.

Holy Fanda & The Reverends vydávají album

redakce 15.05.2022

Dopisy v lahvi v produkci Martina Tvrdého je nabité silnými písněmi, originálním zvukem a výpovědí, která překypuje emocemi.

Lucie Redlová dozrála k lidovkám

redakce 13.05.2022

Valašská písničkářka posílená Jiřím Hradilem i horňáckými hudci vzdala hold svým kořenům, Jitce Šuranské i Davidu Stypkovi.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace