Zprávy / Offtopic-Novinky

Moonlight v exkluzivních předpremiérách

Moonlight v exkluzivních předpremiérách

redakce | Zprávy / Offtopic-Novinky | 14.01.2017

Nadčasový příběh dospívání a hledání sebe sama je zasazený do drsných kulis okrajových čtvrtí Miami. Mladý Chiron bojuje o svoje místo v prostředí, ve kterém často rozhoduje právo silnějšího, zatímco jeho vnitřní svět se plní láskou, bolestí i touhou. Moonlight zachycuje univerzální témata přátelství a sexuální identity ve třech různých životních etapách od dětství až po dospělost. Je zároveň portrétem mladého člověka, současných amerických předměstí i nepostřehnutelných sil, které formují lidské životy. Nekonvenční způsob vyprávění, vynalézavá vizuální složka i mimořádné herecké výkony vynesly snímku Zlatý glóbus za nejlepší film.


"Film Moonlight si k nám našel cestu, přestože to pro něj nebylo jednoduché. Zaklepal nám na dveře v okamžiku, kdy jsme v Aerofilms plně vytížení prací na dalších skvělých filmech. Ale když jsme si Moonlight pustili, tak zkrátka nešlo jinak. V souvislosti s oceněním na Glóbech a v očekávání oscarových nominací se vyjadřuje v debatách spousta mudrců, že tento film dostal cenu nikoliv za své kvality, ale z důvodu politické korektnosti. Třeba mají pravdu, ale věřil bych jim více, kdyby nejdříve Moonlight viděli. Tak teď zkusíme dát všem zájemcům šanci na tento film do kina zajít a podpořit své argumenty autentickým prožitkem," popisuje Ivo Andrle za Aerofilms.

V exkluzivních předpremiérách se film představí už na přelomu ledna a února v těchto kinech:
Kino Světozor, Praha: 27. 1. a 30. 1. ve 20:30
Kino Aero, Praha: 28. 1. a 7. 2. ve 20:30
Bio Oko, Praha: 29. 1. a 6. 2. ve 20:30
Bio Central, Hradec Králové: 26. 1. a 29. 1. ve 20:00
Scala, Brno: 31. 1. ve 20:30, 5. 2. v 18:00

Info

Moonlight

www.aerofilms.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Novinky v Nakladatelství AMU

redakce 16.11.2020

Vychází dílo Michela Chiona věnované analýze lidského hlasu ve filmu a monografie, zabývající se dílem Karla Teigeho a Vítězslava Nezvala.

Fortnite chystá další virtuální koncert

redakce 22.10.2020

Střílečka nabízí speciální halloweenský event reggaetonového prince J Balvina.

Vychází kniha srbského režiséra Gorana Markoviće Česká škola neexistuje

redakce 04.06.2020

Název knihy vychází z označení skupiny jugoslávských filmařů, která na přelomu šedesátých a sedmdesátých let 20. století vystudovala pražskou FAMU.

Pomozte postavit Novou Perlu

redakce 04.05.2020

Pomoct můžete dobrovolnickou prací, zakoupením knih z nakladatelství Divus, návštevou kavárny Perla i na webu darujme.cz.

Trystero vydává první díl nové trilogie Charlese Burnse: Bludiště

redakce 30.04.2020

Kniha má pozoruhodný osud. Poprvé vyšla loni na podzim ve francouzském překladu, aniž by se předtím objevila v anglickém originále.

Unikátní projekt hudebních promotérů propojuje hudební komunitu

redakce 27.04.2020

Díky zkušeným hudebním dramaturgům se rádio může chlubit různorodými (nejen) hudebními pořady.

Promotéři a producenti založili asociaci APPOK

redakce 20.04.2020

Spolek sdružuje všechny ty, které současná situace zasahuje a pracují na místech, kde se organizují koncerty nebo jiné kulturní akce.

Kino u vás doma: Aerovod

redakce 18.03.2020

Původní česká online videopůjčovna Aerovod nabízí kurátorovaný výběr více než 300 snímků, jejichž kvalitu prověřila plátna kin.

Web pro koordinaci dobrovolníků SousedskaPomoc.cz

redakce 17.03.2020

Zapojit se můžete podle času, který na to máte, a v libovolném městě. Zaregistrujte se a pomozme si mezi sebou.

Giudi vydává singl

redakce 26.02.2020

Jako každý z nás, i Sleeping Boy má své stinné kapitoly a hledá svobodu. Kdo je Sleeping Boy, který stojí za hudební stránkou?

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace