Zprávy / Pozvánky

Music Ports nejen pro lokální producenty

Music Ports nejen pro lokální producenty

redakce | Zprávy / Pozvánky | 24.11.2015

V rámci mezinárodní vzdělávací akce pro lokální producenty MUSIC PORTS, kterou připravil Kreaton ve spolupráci s Goethe-Institut Prag a Radio Wave se uskuteční speciální Sound Chat na téma export české hudby. Představí se několik projektů, které podporují české hudebníky na cestě do zahraničí a bude se diskutovat o tom, jak se "dostat ven" a co víc by se dalo udělat v oblastni vývozu české hudby. Diskuze tentokrát proběhne v suterénu Českého centra Praha.

HOSTÉ: Iva Jonášová (Český rozhlas/Czeching, Street Culture), Lenka Dohnalová (Institut umění), Jaroslav Raušer (Moov Association-hudební mobilita), Pavel Kraus (SHAPE/MeetFactory), Petr Kuzhell Blažek (zvukař a manažer skupiny Mydy Rabycad), Petra Jungwirthová (České centrum).


A co s tím úzce souvisí? Pouze v sobotu 28. 11. od 19:00 do 22:00 bude pop-up studio Music Ports v Galerie Školská 28 otevřené pro veřejnost. Workshop povede polský producent Minoo (Mad-Hop, Asfalt Records). Profesor Jagellonské univerzity v Krakowě nejdříve na workshopu představí teoreticky různá pojetí živých elektronických setů především s programem Ableton Live, následně v praxi předvede svůj nový autorský set.

Zapojte se. Pokud se chcete přihlásit do celého čtyřdenního programu, který se skládá z workshopů, přednášek a společné tvorby v pop-up studiu pod vedením českých a německých profesionálů, máte možnost do 31.10. Hosté a lektoři Music Ports: Martin Tvrdý aka Bonus, Tobias Vethake aka Sicker Man, Gordon Gieseking (Project Mooncircle), Pawel Pruski aka Minoo, Bastl Instruments, Michal Kindernay, Petr Ference, Prokop Holoubek, Tomáš Dvořák alias Floex, Tomáš Jamník a další.

Info

MUSIC PORTS live
Minoo (pl)
28. 11. 2015 19:00
Galerie Školská 28, Praha
Vstupné: zdarma (nutná registrace)

www.facebook.com/events/859089967540341
www.facebook.com/Kreaton
www.facebook.com/GoetheInstitutPrag
www.facebook.com/skolska28

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Katarze v Gabriel Loci

redakce 17.09.2021

Magický prostor bývalého kláštera bude vibrovat na elektronické vlně a přinese divákovi neobyčejný zážitek.

Fuchs2 zahajuje klubovou sezónu

redakce 16.09.2021

Nový dramaturgický tým má ambici představovat výrazná jména současné klubové hudby a svébytné producenty a DJs s originální tvůrčí vizí.

Audiovizuální večer Genot Centre v Plato

redakce 16.09.2021

V průběhu večera, noci a rána se v městské galerii Plato Ostrava postupně představí deset různých tuzemských i zahraničních hudebníků či hudebních uskupení.

Sýček se vrací

redakce 16.09.2021

Nové zahnízdění Sýčka přineslo i obměněnou sestavu, která ale pořád frčí na krautrockový dálnici.

Pixies se vrátí do Prahy

redakce 15.09.2021

Historie Pixies je plná rozchodů, převratů a překvapení. Po více než třiceti letech vystupování a nahrávání Pixies zřejmě nalezli kýžený klid.

Startuje XI. ročník hudebních cen Vinyla

redakce 14.09.2021

Chystají se koncerty, přednášky a nově i workshopy Vinyla Academy.

Unikátní site specific akce #5 Prostor

redakce 13.09.2021

Zažijte netradičních #5 Prostor Pražské tržnice během koncertů Hellwany, Aiko, Hlaskontrabas, Floexe s Never Sol a Vážného zájmu.

Slut slaví třicátiny beneficí

redakce 10.09.2021

Jde se do studia a je nad slunce jasnější, že v případě Slut nejde o nějaký hloupě nostalgický reunion.

Další koncerty Rachot v září

redakce 10.09.2021

Na rozdíl od jiných avantgardistů jsou Lotto pravým opakem akademického přístupu. Jejich hudba pulsuje, vysílá seismické vibrace.

Kabinet múz slaví třicet let

redakce 09.09.2021

Ačkoliv rekonstrukční práce ještě pokračují, veřejnosti se Kabinet múz představí v nové podobě už v září.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace