Zprávy / Pozvánky

Mya Gomez a LutherLenin ve Studiu hrdinů

Mya Gomez a LutherLenin ve Studiu hrdinů

redakce | Zprávy / Pozvánky | 02.12.2017

Pražskou divadelní scénu Studio Hrdinů celou sobotu okupuje LutherLenin: A Broadcasting, živé rádiové vysílání pořádané pražským Goethe Institutem spolu s týmem Studia Hrdinů. #LutherLenin je mezidisciplinární akce zkoumající skrze "3 scény, 3 rozhlasové stanice, 36 hodin programu" událost "500 let revoluce a reformace, médií a subjektu" jejíž účastníci/ce budou mimo jiné hledat odpovědi na otázky "Žijeme stále ještě v éře revolucí? Byli jsme vůbec někdy autonomní? Je Já myslitelné mimo média?"

Závěrečným bodem programu nazvaným v duchu sovětského futurismu "Vítězství nad sluncem & Nekonečný přípitek. A Nightshow" je afterparty v režii pražského hybridně klubového DJ/AV kolektivu Blazing Bullets, jež pro tento večer přizval mexicko-americkou producentku, DJku, "vizážistku a léčítelku" Myu Gomez, která ve Studia Hrdinů vystoupí ve speciálním live setu také jako zpěvačka. Doprovodí ji video od umělce a DJe H+ Ricky s nímž už vystoupila před pár dny v Berlíně na 3HD festivalu.


Mya Gomez vloni vydala své debutové EP Inmate na labelu NON Worldwide. Inmate je koncepčně-terapeutické album, zabývající se traumaty, které producentka zažila v britských detenčních centrech. S frustrujícími zážitky zpětně svedla boj za použití sonických zbraní, tribálních křiků a válečníckých rytmů, dekonstruujících současný instrumentální grime a trap. Letos na výrazný release navázala stylově odlišným příspěvkem na ambientní kompilaci Mono no aware berlínského labelu PAN.

Info

LutherLenin: A Broadcasting
2. - 3. 12. 2017 12:00
Studio Hrdinů, Praha

www.facebook.com/events/1943846612601585
www.facebook.com/StudioHrdinu

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Pád Vladimira 518

redakce 20.07.2021

Plátna, malby a kresby. Audiovizuální sekvence, textové citace, objekty a pády jednoho Idiota.

Žižkovské letovisko, letní scéna

redakce 13.07.2021

V Atriu na Žižkově se právě otevřela letní scéna Žižkovské letovisko.

Underdogs' na dvorku

redakce 12.07.2021

Doba ještě není vnitřním akcím nakloněná, a tak se v Underdogs' rozhodli na léto přesunout scénu ze suterénu ven.

Osobní osobně: Dodie a Aurora se představí v Praze

redakce 12.07.2021

Fource oznámili dvě zpěvačky, které přivezou na přelomu zimy a jara příštího roku.

Gojira přijede do Prahy

redakce 09.07.2021

Nespočet ocenění, aktivistická činnost v oblasti ekologie, životního prostředí a lidských práv a také kapela, která za poslední dekádu přivedla metalovou hudbu k renesanci.

Genot Centre se vrací živě i křtivě

redakce 08.07.2021

Pražský kolektiv se po pandemické pauze vrací do Divadla Archa s čtvrtou edicí své nové koncertní série. A bude se křtít.

Axela Thesleffa v Dolních Vítkovicích

redakce 08.07.2021

Festival Colours of Ostrava uvede finského producenta Axela Thesleffa v rámci série Hotspot na tajném místě Dolních Vítkovic.

Fource přivezou Tate McRae i Michaela Malarkeyho

redakce 07.07.2021

Na svém kontě má dva oceňované projekty i zápis v žebříčku 30 pod 30 magazínu Forbes.

Oslava narozenin Rachotu

redakce 06.07.2021

Organizátoři s potěšením oznamují, že se jim letos přes veškeré těžkosti nakonec podařilo shromáždit ty nejlepší možné gratulanty. The Young Gods? I další.

Červencové koncerty Rachotu

redakce 04.07.2021

Itamar Borochov čerpá z geograficky pestrého odkazu svých předků a stejně jako on dokázal svůj talent plně rozvinout v tvrdé konkurenci newyorské hudební scény.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace