Zprávy / Festivalové

N.E.R.D a další na festivalu NorthSide

N.E.R.D a další na festivalu NorthSide

redakce | Zprávy / Festivalové | 06.03.2018

Počínaje zářím loňského roku oznamuje nový dánský festival NorthSide 2018 celou řadu lákavých jmen. Posuďte sami - Björk, Queens of the Stone Age, The National, Beck nebo Liam Gallagher. Po pěti mesících se program pomalu uzavírá a pořadatelé potvrdili posledních 17 interpretů.

Pestrý žánrový rozsah celé akce zůstává bezezbytku naplněn. V termínu od 7. do 9. června se v městě Aarhus představí ještě Body Count v čele s raperem Icem-T, Earl Sweatshirt, Findlay, Francobollo, Gang of Youths, Gilli / Kesi, klasiční rockeři Greta Van Fleet, domácí Kellermensch, Marvelous Mosell, N.E.R.D, Rex Orange County, blues rockoví Rival Sons, Rostam, The Internet, renomovaný projekt The War on Drugs, Tom Grennan a Warpaint.


Pořadatelé připomínají, že v prodeji už je pouze malé množství jednodenních vstupenek, prodej celofestivalových stále běží. Za připomenutí stojí, že mezi potvrzenými jsou i A Perfect Circle, Sleaford Mods, Susanne Sundfør nebo Tyler, The Creator.

Info

NorthSide 2018
7. – 9. 6. 2018
Aarhus, Dánsko
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Less is Sound: Koncerty postavené na zvukoch lesa

redakce 17.09.2021

Slovensko-britské vydavateľstvo Proto Sites uvádza sériu koncertov experimentálnej hudby a zvukových performancií Less is Sound.

Le Guess Who? kompletuje soupisku

redakce 17.09.2021

Holandský festival Le Guess Who? do svého programu přihazuje hned sedmdesát nových jmen.

Colours of Ostrava 2022 potvrzují další kapely z celého světa

redakce 15.09.2021

Festival přidává například radikální newyorskou raperku Princess Nokia, geniální japonskou jazzovou pianistku Hiromi nebo malijskou zpěvačku Fatoumata Diawara.

Jazz Goes to Town proběhne v půlce října

redakce 15.09.2021

Tři světově proslulí improvizátoři, velký orchestr, dvě premiéry napsané přímo pro festival a jeden z nejslavnějších evropských skladatelů soudobé hudby.

Co nabídne letošní festival Film a architektura?

redakce 14.09.2021

Desátý ročník svým programem zcela naplňuje letošní téma “Spojení”, poukazující na nezastupitelnou roli architektury.

Festival Spectaculare představí zajímavosti z alternativní scény

redakce 14.09.2021

Již osm let propojuje Spectaculare pestrý hudební program s dalšími formami vizuálního umění jako je film, videoart, videomapping.

Berlínský Atonal oznamuje sérii koncertů v Kraftwerku

redakce 13.09.2021

Naditá soupiska plná experimentátorů zahraje v kultovním komplexu, ve kterém je jako doplnění programu připravena i výstava Metabolic Rift.

Filmový festival Elbe Dock nabídne debuty, projekce a instalace

redakce 13.09.2021

Soutěžní sekce přinese výběr toho nejlepšího z domácího dokumentu, sekce zahraničních debutů pak skýtá nejedno potenciální překvapení.

Dva dny hudebních výzev a inspirací na Synapse Knowledge

redakce 11.09.2021

Každoroční setkání hudebních tvůrců ve smíchovské továrně letos představí sérii přednášek, workshopů a masterclassů o produkci. Efterklang, Katarzia a další na místě.

Lunchmeat představí budoucnost hudby

redakce 09.09.2021

Stejně jako každý rok festival uvede světové premiéry vystoupení výjimečných současných umělců, nadčasové legendy a také silné zástupce lokální scény.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace