Zprávy / Festivalové

Na Arctangent dorazí Opeth, Cult of Luna a další

Na Arctangent dorazí Opeth, Cult of Luna a další

redakce | Zprávy / Festivalové | 10.08.2022

Bristolský festival Arctangent se po pandemické pauze vrací, a to rovnou vyprodaný. Jako headlineři se na akci letos představí Opeth, Cult of Luna a TesseracT. Milovníci mathrockových rytmů a anglického bláta se mohou těšit i na vystupující, jako jsou Lightning Bolt, A. A. Williams, Emma Ruth Rundle, Mono, Zeal and Ardor, Godlfesh, Amenra a další. Do soupisky navíc festival přihodil i nové účinkující, jako jsou Scalping, Famyne, Outlander, Sergeant Thunderhoof, Cryptic Shift nebo Ogives Big Band.

Fotografie z posledního ročníku hledejte zde.

Organizátor a hlavní booker festivalu James Scarlett k letošnímu ročníku uvádí: "Jsem nadšený, že máme line up stoprocentně dokončený a připravený. A chtěl bych poslat obzvlášť velké poděkování TesseracT za to, že se ujali role headlinera, vím, že mají v plánu úžasnou show, která vyrazí dech. Jsem také nadšený, že se mi podařilo zabookovat TWDY, novou inkarnaci stále skvělé kapely This Will Destroy You. Jdeme do toho s velkým očekáváním!"

Info

Arctangent 2022
17.-20. 8. 2022
Bristol, Anglie
web festivalu

foto © Lucia Banáková

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Rock for People tasí Muse a Slipknot

redakce 03.10.2022

Rock for People letos slavil úspěch na všech frontách a 27. ročník festivalu na tento úspěch nejen naváže, ale chystaným lineupem ho doslova převálcuje.

Film a architektura uvede v Brně poctu géniům moderní architektury a designu

redakce 30.09.2022

Festival zakončí v Kině Art bizarní dokument The Bubble přibližující oblast Villages, největší komunitu důchodců v Americe.

Na Be2Can nebude chybět Stříbrný medvěd z Berlinale nebo Zlatý lev z Benátek

redakce 30.09.2022

Filmová přehlídka, která každoročně nabízí dramaturgicky vytříbený výběr toho nejvýraznějšího z Berlinale, Benátky a Cannes, letos představí dvacet premiér.

Začíná knižní festival LITR

redakce 28.09.2022

Tradiční olomoucká událost nabízí to nejzajímavější ze světa nezávislé knižní tvorby a zaměřuje se především na autorské a umělecké publikace.

První ročník brněnské klubové noci Batch

redakce 27.09.2022

Mezi headlinery akce patří argentinská rapperka Catnapp, legenda středoevropského a východoevropského punku polští Dezerter.

Sýpka Za Škodovkou dokořán

redakce 22.09.2022

V pětici prázdných pater objektu se postupně vystřídají tři kolektivy, které připraví svůj denní program v interakci s rozmanitými prostorami budovy.

Space X počtvrté

redakce 22.09.2022

Počet hudebníků i příznivců zabývající se ambientem, minimalismem či alternativní elektronikou v současném hudebním dění neustále roste.

Lunchmeat Festival 2022 co nevidět, co neslyšet

redakce 21.09.2022

Každoroční přehlídka věnovaná elektronické hudbě a vizuálnímu umění slibuje šestidenní dobrodružný program na čtyřech scénách v Praze.

Ostrava Kamera Oko: Pod dlažbou je pláž!

redakce 21.09.2022

Během pěti dnů nabídne víc než tři desítky krátkometrážních i celovečerních snímků.

Jazz Goes to Town v půlce října

redakce 20.09.2022

Do Hradce dorazí zahrát více než sedmdesát hudebníků v jedenácti domácích i zahraničních kapelách, z nichž šest zažije svou českou premiéru.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace