Zprávy / Pozvánky

Na Komiks přijede producent Fort Romeau

Na Komiks přijede producent Fort Romeau

redakce | Zprávy / Pozvánky | 29.11.2017

Jedna z nejvýraznějších pražských warehouse parties Komiks, která kombinuje to nejlepší ze současné elektronické hudby s kvalitním uměním a zajímavými lokalitami, zve 1. 12. do historického objektu OD Kotva dvě mladé vycházející hvězdy zahraniční elektronické scény.

Komiks ukáže headlinery Fort Romeau z Velké Británie a Credit 00 z Německa, otevře návštěvníkům skladové prostory brutalistního Obchodního centra Kotva od architektů Machoninových, jejichž práci si návštěvníci Komiksu budou moci prohlédnout na výstavě Respekt Madam, a představí mladou sochařku z AVU, která odprezentuje své lidsko-zvířecí sochy, Lindu Páleníkovou. Hudebně sekundovat budou Komiks djs Schwa, Fatty M a Lumiere.


Prvním z headlinerů je Michael Greene aka Fort Romeau, světově vyhledávaný DJ, jehož releases vydávají přední světové labely jako je Running Back a Live At Robert Johnson, stejně jako ho můžete najít na kompilacích na Rush Hour, Cocoon, Correspondent a Mule Musiq. Jeho styl propojuje techno s housem a vzniká tak unikátní taneční hudba. Fort Romeau je vášnivý sběratel hudby. Vinyly sbírá od svých 8 let a i tato skutečnost z něj dělá velmi vytříbeného selektora. Vedle své djské kariéry, díky které již navštívil mnoho zemí, je také zakladatelem labelu Cin Cin.

Druhým headlinerem je Credit 00, jehož domovským labelem je Rat Life Records. Jeho hudba má výjimečný analogový zvuk, který vytváří díky syntezátorům a drum machines. Jeho EP's můžeme najít na Uncanny Valley a jeho remix vydali v roce 2016 také domácí Endless Illusion.

Info

Komiks with
Fort Romeau (uk) + Credit 00 (de)
1. 12. 2017 22:00
OD Kotva, Praha

www.facebook.com/events/1893836480632346
www.facebook.com/komiksevents

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Animal Collective v Praze

redakce 21.01.2022

Dlouhých jedenáct let. Tak dlouho trval návrat Animal Collective do MeetFactory.

Aries přijede poprvé do Prahy, Low Roar představí své křehké světy

redakce 20.01.2022

Do pražského Rock Café se vrací Low Roar s novou tajuplnou nahrávkou Maybe Tomorrow… A Aries pojede turné k druhé desce.

Proběhne klubová noc Prahy 6

redakce 19.01.2022

Během jednoho večera se promění sály jednotlivých klubů na různé žánrově rozdílné scény podle toho, co jim je dramaturgicky nejbližší.

Hackedepicciotto vystoupí v Kaštanu

redakce 17.01.2022

Jen pár dní dělí od přesně dvouleté pauzy, po které se do Prahy vracejí umělečtí a životní partneři Alexander Hacke a Danielle de Picciotto.

Do kin vstupuje film Hranice odvahy

redakce 16.01.2022

Děti se vydávají hlubokými lesy za švédskou hranici, na neutrální území, kde budou všichni v bezpečí.

Goethe-Institut ukazuje sociálně kritické snímky z NDR

redakce 15.01.2022

Jedná se o legendární, s ohledem na dobu a režim progresivní a sociálně kritické snímky.

Stone Smoker letos poprvé i v zimě

redakce 14.01.2022

V Crossu vystoupí například Acid Row, Blue Chesterfield, Fialový Samet nebo Koonda Holaa Baro Chandel, kteří se po letech sejdou exkluzivně pouze pro tuto akci.

Jan Michoin s The Sound of Biblical Violence a Motherfucifer v Kaštanu

redakce 14.01.2022

Dvě knihovnice z podzemí tak hlubokého, že na povrchu slyšíš jen šumět trávu, zatímco dole pukají zlaté žíly.

Kashmir 941 s Empty Hall of Fame na Sedmičce

redakce 12.01.2022

Mocná valivá síla hard corového soukolí, promazaná metalem a hnaná mantrou. Since 1993.

A2 s Jednotou uvedou Lorenza Abattoira a Mariu Komarovou

redakce 11.01.2022

Zdánlivá primitivita a repetitivnost soundscapu přenáší posluchače do světa mentolových bzučáků, jednookých sirén, citronových pulců, zázvorových tygrů, plastových brouků...

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace