Zprávy / Festivalové

Natoč svoj príbeh z karantény

Natoč svoj príbeh z karantény

redakce | Zprávy / Festivalové | 03.03.2021

Kultúrne centrum Tabačka Kulturfabrik spúšťa jedinečný filmový festival Sám doma. Natoč krátky film do 10 minút astaň sa jeho súčasťou.

Koronavírus, lockdown, karanténa. Žijeme v zaujímavej dobe, ktorá nás izoluje tak ako nikdy predtým. Zároveň nás práve táto izolácia spája. Pre všetkých je zvládnutie opatrení spojených s pandémiou náročné a každý sa s nimi vyrovnáva svojim spôsobom. Vieme, že fantázia a tvorivosť je to, čo ľuďom odjakživa pomáha prekonať krízy a ťažké obdobia.

Vyzývame preto umelcov, amatérov, deti i dospelých, aby kreatívnym spôsobom využili túto neľahkú, no zaujímavú dobu. Fantázii sa medze nekladú, nezáleží ani na technike, či žánri. Jediné, čo musíte splniť je, aby bol film natočený doma v období obmedzení súvisiacich s pandémiou korona vírusu. Film nesmie mať viac ako 10 minút a jeden tvorca sa môže zapojiť maximálne s 3 filmami. Môže to byť detektívka z detskej izby, dokument z kúpelne či animák s tieňom na strope. Jediné, na čom záleží, je nápad.

Info

Sám doma film fest
web festivalu

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Parkbouda opět oživí městský park

redakce 18.06.2021

Opět po roce v městském parku vznikne netradiční místo setkávání - místních i turistů, studentů i seniorů, lidí z měst i ze šumavských hvozdů.

Hradecký slunovrat to nevzdal

redakce 18.06.2021

Pojďte si vychutnat návrat k normálnímu životu v nádherném prostředí hradeckého zámku uprostřed Hradecké slunovratu.

Beseda přiveze Black Country, New Road

redakce 17.06.2021

Jedna z aktuálně nejoriginálnějších kapel se v Tasově u Veselí nad Moravou objeví po boku svých ostrovních kolegů Snapped Ankles či belgických Flying Horseman.

Obscene Extreme se řítí na Bojiště

redakce 17.06.2021

Již tradičně se to nejdůležitější zdaleka neodehrává jen na pódiu, ale v moshpitu nalezneme nevěsty i nejrůznější zvířecí druhy.

Žižkovská noc podesáté

redakce 16.06.2021

U příležitosti obnoveného předprodeje to máme prvních pět desítek umělkyň a umělců, kteří v říjnu zahrají v jednom ze spřízněných klubů.

Proběhne elektronický Hotspot a mini festival Czech Music Crossroads

redakce 16.06.2021

Czech Music Crossroads uvedou například Radka Baboráka, Bratry Orffy, Beatu Hlavenkovou nebo Clarinet Factory.

Punxtreffen Zarch v Blšanech

redakce 15.06.2021

Můžete vyrazit na festival Punxtreffen Zarch, kde zahraje mnoho kapel a projektů nejen z okruhu Hluch Crew.

Jednota Polom představí producentku Ziúr i umělce spjaté s kolektivem Nyege Nyege

redakce 14.06.2021

Rok po magickém jednodenním festivalu na kalvárii Ostré, který byl oceněn nominací na Vinylu v kategorii Počin roku, se volný promotérský kolektiv Jednota vydává na další sakrální místo.

Stone Smoker opět povstává z popela a kouře

redakce 14.06.2021

Mezinárodní undergroundový festival se uskuteční ve Skalákově Mlýně v Meziříčku.

Punkový Barrák music hrad

redakce 13.06.2021

Novinkou druhého ročníku Barrák music hrad je celodenní festival punkových kapel za účasti českých i zahraničních interpretů.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace