Zprávy / Pozvánky

Nechat na pódiu duši: Colored Moth

Nechat na pódiu duši: Colored Moth

redakce | Zprávy / Pozvánky | 19.01.2017

Hodně svěží vítr z Berlína zavítá 21. 1. do plzeňské Pohody. Colored Moth je jedna z těch kapel, která nechá na podiu nebo častěji pod ním naprosto všechno a ty jim věříš každý slovo, každej tón. Špinavej, hlučnej, emocionální posthardcore starý školy v novým kabátě. "A jako vždycky nepůjde návštěva z Němec s kůží na trh sama, takže sme moc rádi, že akci podpoří lokální zhulstár efco. a po 3 letech se k nám přijedou rozbít Děti Deště," dodávají Místní Borci.

Ovlivěni Botch, Shellac, Fugazi nebo třeba These Arms Are Snakes přijíždí tohle Berlínský trio do Plzně prakticky podruhé, kdy poprvé minimálně Plzní projíždělo, aby sem je mohl úplně náhodou vidět na dnes již loňském Fluff Festu, kde sem se z nich doslova posadil na prdel. No, uběhlo pár měsíců a sou zde! „"udba je naší inspirací, skutečnou láskou a hybnou silou. Pro nás je tvorba muziky věc naprosto přirozená a primárním není technicky zvládnout svůj nástroj. Sme proto hodně syrový, hlučný a emocionální. Máme rádi experimentování. Máme rádi výbuchy. Milujeme, co děláme," popisuje sama sebe nejlépe kapela Colored Moth.


Jak pravil Zlo: Řeknu vám, kdyby na světe zbyla poslední kytka trávy, tak tihle pacholci budou pořádat křížový výpravy, protože jakmile v sobě nemají alespoň deset špeků, tak prostě na pódium nevylezou. A co jenom na pódium v našem studiu to probíhalo úplně stejně – "Pánové, víte, že nahráváte album? V pohodě Venco už na to dem." Tak jo, bude to v pohodě, jenže ono fakt bylo a o to je to podivnější a obdivuhodnější. Nechápu, jak nějakej člověk s tak obrovským množstvím THC v krvi může vůbec chodit, natož hrát na kytaru a ještě naprosto mistrovsky. Rozhodně doporučuju zajít na nějakej jejich koncert, protože EFCO. je jedna z mála kapel, o který můžeme říct, nejen že má pořádný koule, ale to jsou obří sloní koule.


Po duně se valí hluk, špína, industriál. Sestup až do matky země, kam zadupe tě. Chlív je to velkej, ale najdeš se v něm lehce. Odprosit se přijeli, když o jednoho naposled jich bylo míň. Tetsuo? Jsou 3? Ne, bude jich 5, a jestli zaprší je jen otázka deště! A T.N.Č.D.D.P. a gottavilla určitě nezahrajou. A možná ani ten zbytek ne protože Děti Deště mají novou desku. A třeba budou jen 4. To je právě největší dětský kouzlo. Že nikdy nevíme co čekat, ale víme, že to bude tak správně.

Před nebo po konci večírku. Ještě nevíme kdy, zahraje Brayan, mladý peruánský psych folkař, mimojiné člen kapel, který sice neznáte, ale mají mocnej název, takže sem je musel napsat jako pointu: Montibus Communitas a Ayahuasca Dark Trip. Colored Moth se zároveň o den dříve představí v brněnském Bajkazylu, kde vystoupí společně Snoww Crystal, At Bona Fide a Pacino.

Info

Colored Moth (de)
Support: EFCO. + Děti Deště + Brayan
21. 1. 2017 20:00
Pohoda Music Club, Plzeň

www.facebook.com/events/1862922763926677
www.facebook.com/pohodaplzen
www.facebook.com/MistniBorci

Colored Moth (de) + Snoww Crystal (at)
Support: At Bona Fide + Pacino
20. 1. 2017 20:00
Bajkazyl, Brno

www.facebook.com/events/1043131112476277
www.facebook.com/bjkzlbrno

Foto © BildInGrauPhotography

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

JAF 34 vydává klip a pokřtí desku

redakce 19.10.2021

Křest alba Empty znamená i jeho první a poslední živé provedení. Ve Fuchsu2 vystoupí i mnoho dalších umělců a skupin.

Joseph Nechvatal představí v Brně svou tvorbu

redakce 19.10.2021

Prezentace autora pro Vašulka Kitchen Brno je nazvaná podle poslední umělcovy knihy Immersion Into Noise.

The Crimson Marathon v Brně i v Praze

redakce 19.10.2021

V průběhu večera se představí jednotliví členové King Crimson, a to jak v hudbě této skupiny, tak i se svými vlastními projekty.

Old Time Relijun dorazí na Sedmičku

redakce 18.10.2021

Zvuk OTR postavený na výrazné rytmice a zběsilých pěveckých vstupech jejich frontmana se ale podepsal i do výrazu generačně mladších postpunkových kapel.

100 gecs i Jeremy Zucker vystoupí v MeetFactory

redakce 18.10.2021

Hudba Jeremyho Zuckera plyne jako příběhy, které si vyprávíte s nejlepšími přáteli – je intimní, smysluplná, nebojí se jít do detailů.

Linea Aspera v Rock Café

redakce 17.10.2021

Radost ze znovuobnovení fungování Linea Aspera nakonec vyústila ve vydání druhé dlouhohrající řadovky.

Virtuální konference Meltingpot představí přes sto řečníků

redakce 17.10.2021

Meltingpot nabídne během čtyř dnů na dvou scénách výjimečné příběhy téměř sto osobností z celého světa - inovátorů, vizionářů, vědců či autorů bestsellerů.

Manu Delago přiveze novou desku věnovanou přírodě

redakce 15.10.2021

Už v sobotu 16. října dorazí do Paláce Akropolis se svým aktuálním programem Environ Me, v němž se klasické i elektronické nástroje mísí se zvuky přírody.

Trigger Club představí Fejbs a Jemah

redakce 14.10.2021

Trigger Club chce být místem, kde se potká nové umění s důležitou reflexí, zábavou i respektem.

Činoherní studio uvede Amerického bizona

redakce 14.10.2021

Jedno místo, jeden den a jedna noc a tři protagonisté napínavého psychothrilleru – to je dnes už ikonická divadelní hra amerického dramatika Davida Mameta.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace