Zprávy / Offtopic-Novinky

Neil Young spouští streamingovou službu

Neil Young spouští streamingovou službu

redakce | Zprávy / Offtopic-Novinky | 23.04.2017

Jay Z a jeho Tidal už nejsou jedinou velkou značkou mezi streamingovými službami. Neil Young, prostřednictvím své firmy Pono oznámil, že dokončil svou vlastní streamingovou službu pojmenovanou Xstream. "Již více jak osm měsíců pracujeme se svým týmem na nalezení další streamovací alternativy," uvedl Young na internetových stránkách Pono. "Naším cílem bylo najít další způsob, jak dostat kvalitní hudbu mezi široké publikum, zároveň s co nejmenšími náklady. Xstream je službou adaptivní, takže nabízí hudbu v té nejvyšší kvalitě a přizpůsobuje se podmínkám sítě," dodal.


I když konečné ceny za službu Xstream ještě nebyly odhaleny, Young připoněl zkušenosti, ke kterým dospěl, když v roce 2014 zakládal svou společnost Pono: "Všechny skladby by měly stát stejně, bez ohledu na jejich digitální rozlišení. Nechte lidi rozhodnout, co sami chtějí poslouchat. Kvalita nesmí být elitářská. Pokud totiž posluchač dostane více variant, často zvolí tu levnější a nevychutná si tak hudbu v maximální možné zvukové kvalitě." Xstream je zároveň název fiktivní streamingové firmy, kterou prezentovali Jamal and Hakeem ve své show Empire.

Info

Neil Young

www.neilyoung.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Vychází Lymfom City – ponuře úsměvný černobílý sitkomiks

redakce 02.05.2021

Lucie Trávníčková ve své knize svérázně zaznamenává autobiografii své onkologické léčby. Podpořte na Hithitu!

Slovensko sa zapojilo do prípravy Nového európskeho Bauhausu

redakce 18.04.2021

Cieľom tejto medzinárodnej iniciatívy je spájať udržateľnosť, kultúru, rozvoj komunít a investície tak, aby pomohla naplniť zámery Európskej zelenej dohody.

Novinky v Nakladatelství AMU

redakce 16.11.2020

Vychází dílo Michela Chiona věnované analýze lidského hlasu ve filmu a monografie, zabývající se dílem Karla Teigeho a Vítězslava Nezvala.

Fortnite chystá další virtuální koncert

redakce 22.10.2020

Střílečka nabízí speciální halloweenský event reggaetonového prince J Balvina.

Vychází kniha srbského režiséra Gorana Markoviće Česká škola neexistuje

redakce 04.06.2020

Název knihy vychází z označení skupiny jugoslávských filmařů, která na přelomu šedesátých a sedmdesátých let 20. století vystudovala pražskou FAMU.

Pomozte postavit Novou Perlu

redakce 04.05.2020

Pomoct můžete dobrovolnickou prací, zakoupením knih z nakladatelství Divus, návštevou kavárny Perla i na webu darujme.cz.

Trystero vydává první díl nové trilogie Charlese Burnse: Bludiště

redakce 30.04.2020

Kniha má pozoruhodný osud. Poprvé vyšla loni na podzim ve francouzském překladu, aniž by se předtím objevila v anglickém originále.

Unikátní projekt hudebních promotérů propojuje hudební komunitu

redakce 27.04.2020

Díky zkušeným hudebním dramaturgům se rádio může chlubit různorodými (nejen) hudebními pořady.

Promotéři a producenti založili asociaci APPOK

redakce 20.04.2020

Spolek sdružuje všechny ty, které současná situace zasahuje a pracují na místech, kde se organizují koncerty nebo jiné kulturní akce.

Kino u vás doma: Aerovod

redakce 18.03.2020

Původní česká online videopůjčovna Aerovod nabízí kurátorovaný výběr více než 300 snímků, jejichž kvalitu prověřila plátna kin.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace