Zprávy / Pozvánky

Nejlepší finger food - Fair Fair!

Nejlepší finger food - Fair Fair!

redakce | Zprávy / Pozvánky | 19.04.2016

Ochutnat nejlepší finger food pokrmy budete moci v rámci festivalu Fair Fair ve Stromovce. V kulturním klubu Tiskárna na Vzduchu se bude konat třetí ročník už 21. května od 11.00 hodin. Tiskárna na Vzduchu tak zahájí novou sezónu. Vstup na festival je zdarma včetně doprovodného programu.

Fair Fair je jediný finger food festival v Praze. V sobotu 21. května symbolicky otevře Stromovku, a zahájí tak provoz místního kulturního baru Tiskárna na Vzduchu. Do třetího ročníku se zapojí přes dvacítka prodejců. Chybět nebudou burgery, raw a vegan speciality, sushi, sladké a slané koláčky, cupcakes a další chuťovky. „Tentokrát se povedlo přesně to, o co usilujeme od začátku. Zajistit širokou nabídku jídel nejrůznějších chutí, kterou připraví bistra, kavárny, cukrárny, food trucky, gastro projekty, ale i kamenné restaurace,“ říká Lucie Kosová, jedna z organizátorek festivalu.

Důležitou součástí festivalu je jeho atmosféra. Kromě nejlepších finger food pochutin se můžete těšit i na bohatý doprovodný program. „Návštěvníkům chceme nabídnout skvělé jídlo, příjemné zázemí a program, který festivalový zážitek umocní,“ doplňuje Lucie Kosová a dodává: „Určitě si nenechte ujít komentovanou prohlídku Výstaviště s Pavlem Karousem v rámci projektu Vetřelci a Volavky, o kterou byl na podzim loňského roku obrovský zájem.“ Vstupy na podiu bude stejně jako vloni moderovat Lukáš Venclík z Just Impro, součástí bude i Wostok Food Chat, do kterého si bude zvát vybrané hosty. Po celé odpoledne bude hrát DJ Halas nejen v rytmech jazzu a swingu. Nechybět bude ani program pro děti, v rámci něj se uskuteční letošní první Letní studio, interaktivní zábavný pořad s tvořivými dílnami.

Info

Fair Fair festival
21.5.2016, Tiskárna na Vzduchu, Praha
Vstup na festival je zdarma.
www.tiskarnanavzduchu.cz
www.facebook.com/tiskarnanavzduchu

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Katarze v Gabriel Loci

redakce 17.09.2021

Magický prostor bývalého kláštera bude vibrovat na elektronické vlně a přinese divákovi neobyčejný zážitek.

Fuchs2 zahajuje klubovou sezónu

redakce 16.09.2021

Nový dramaturgický tým má ambici představovat výrazná jména současné klubové hudby a svébytné producenty a DJs s originální tvůrčí vizí.

Audiovizuální večer Genot Centre v Plato

redakce 16.09.2021

V průběhu večera, noci a rána se v městské galerii Plato Ostrava postupně představí deset různých tuzemských i zahraničních hudebníků či hudebních uskupení.

Sýček se vrací

redakce 16.09.2021

Nové zahnízdění Sýčka přineslo i obměněnou sestavu, která ale pořád frčí na krautrockový dálnici.

Pixies se vrátí do Prahy

redakce 15.09.2021

Historie Pixies je plná rozchodů, převratů a překvapení. Po více než třiceti letech vystupování a nahrávání Pixies zřejmě nalezli kýžený klid.

Startuje XI. ročník hudebních cen Vinyla

redakce 14.09.2021

Chystají se koncerty, přednášky a nově i workshopy Vinyla Academy.

Unikátní site specific akce #5 Prostor

redakce 13.09.2021

Zažijte netradičních #5 Prostor Pražské tržnice během koncertů Hellwany, Aiko, Hlaskontrabas, Floexe s Never Sol a Vážného zájmu.

Slut slaví třicátiny beneficí

redakce 10.09.2021

Jde se do studia a je nad slunce jasnější, že v případě Slut nejde o nějaký hloupě nostalgický reunion.

Další koncerty Rachot v září

redakce 10.09.2021

Na rozdíl od jiných avantgardistů jsou Lotto pravým opakem akademického přístupu. Jejich hudba pulsuje, vysílá seismické vibrace.

Kabinet múz slaví třicet let

redakce 09.09.2021

Ačkoliv rekonstrukční práce ještě pokračují, veřejnosti se Kabinet múz představí v nové podobě už v září.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace