Zprávy

Nick Cave oznamuje vydání knihy The Sick Bag Song

Nick Cave oznamuje vydání knihy The Sick Bag Song

redakce | Zprávy | 22.03.2015

Kdo by si psal poznámky na "zvracecí" pytlíky v letadle, aby je pak vydal knižně? Nick Cave! I když první informace zní možná bizarně, jeho nová kniha pojmenovaná The Sick Bag Song mapuje loňské turné po Severní Americe. Podívejte se na první trailer.


Tisdková zpráva popisuje The Sick Bag Song jako neklidný celovečerní epos o hledání tvůrčích kořenů i smyslu lásky. Spojení poezie, textů, vzpomínek, úvah, průletů fantazií a zápisků.

Kniha bude k dispozici ve dvou verzích. Standardní edice, která obsahuje audioknihu (načtenou Cavem) a e-knihu, vyjde 8. dubna. Limitované vydání zahrnující poznámky, čmáranice, další texty a dvě vinylová LP načtená Nickem, spatří světlo světa 4. června.

Příští týden začne Cave uvolňovat pětici krátných filmů, jenž mají knihu doprovázet. Jejich režie se ujali Iain Forsyth a Jane Pollard, ktreří stojí už za pseudo-dokumentem 20,000 Days on Earth.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Amy Shark i Bonobo v Praze

redakce 29.06.2022

Dravá indiepopová zpěvačka Amy Shark vyráží na turné a svou českou premiéru. Bonobo nás vezme do pestré divočiny alba Fragments, v Praze zahraje na podzim.

Eva Jiřička a Ladislav Jezbera v GMU

redakce 29.06.2022

Právě probíhají dvě nové letní výstavy v královéhradecké galerii GMU – Mezi sebou Evy Jiřičky a Ego Ladislava Jezbery.

Private Poison, Arleta má avatara

redakce 28.06.2022

Rapperka a vizuální umělkyně se nedlouho po vydání dvojsinglu Weapon/Paranoia připomíná dalším ze svých temných a něžných hudebních dobrodružství.

Student Fest se zajímavým lajnapem

redakce 28.06.2022

Letos festival přinese, díky spolupráci s kolektivem glitter.hit, i zahraniční jména - italsko-australského producenta t0niho a polskou hyperpopovou dvojici mylittlethumbie & ksiaze700.

Nové album Markéty Foukalové a Martina Brunnera

redakce 28.06.2022

Jde o druhou živou nahrávku koncertu z programového cyklu Nové horizonty, propojující jazz a symfonickou hudbu.

Červenec v Underdogs' a na Fluffu

redakce 27.06.2022

V sólové tvorbě sází J.Zunz na minimalistickou elektroniku, evokující stav na pomezí snu a bdělosti, a skrze repetitivní melodie směřuje za horizont běžného vědomí.

Central European Jazz Showcase představuje

redakce 27.06.2022

Cílem showcase je podpořit export jazzových kapel, aby se častěji objevovaly na programech klubů a festivalů v zahraničí.

prazdniny s letním singlem

redakce 26.06.2022

Prazdniny nejsou jen pop z nákupáku, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Půlnoc umění, nová výstava Kunsthalle Praha

redakce 26.06.2022

Letní výstava představí soukromou sbírku a aktivity Karla Babíčka – významného kulturního hybatele a zakladatele legendární pražské galerie Behémót v 90. letech.

OFF Festival začne speciálními warm-upy

redakce 25.06.2022

Katovický OFF Festival přichází se zajímavou novinkou, letošní ročník začne o den dříve, a to speciálními warm-upy na speciálních místech.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace