Zprávy / Nové desky

Nine Inch Nails chystají nové EP

Nine Inch Nails chystají nové EP

redakce | Zprávy / Nové desky | 19.12.2016

Aktuality kolem Nine Inch Nails pokaždé potěší. Ta nejnovější říká, že kultovní industriální formace připravila zbrusu nové EP pojmenované Not the Actual Events, které míní vydat ve vlastním nákladu a na vlastním webu již 23. prosince. Nahrávka, na které se podílel Reznorům dlouholetý spolupracovník Atticus Ross (toho času již právoplatný člen kapely), by měla navázat na tři roky starou řadovku Hesitation Marks. Reznor k tomu poznamenává: "Není to moc vděčná, přístupná deska, kterou jsem ale prostě potřebovali vydat. Její příběh jednoduše nedosáhl dál, než do rozměrů EP."


Reznor zároveň připomněl, že v limitované čtyřvinylové edici znovu vychází album The Fragile z roku 1999, která bude obsahovat i 37 nových bonusových skladeb. The Fragile: Deviations 1, jak se edice oficiálně jmenuje, bude k dispozici právě a pouze na vinylu, nikoliv jako digitální download. Celý projekt pak naplňuje Reznorovu snahu vydat kompletní diskografii Nine Inch Nails na vinylech.

Info

Nine Inch Nails

www.nin.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Kampak?! Ptá se Ctib na svém sólovém albu

redakce 03.08.2021

Pokud by existoval žánr disco punk, Ctib by byl pravděpodobně jeho vlajkovou lodí.

Bare Escape na nové desce

redakce 29.07.2021

Tvůrčí energii kapely Bare Escape přetavenou do devíti skladeb nyní na vinylu vydá brněnské vydavatelství Kabinet Records.

La Banda de Contenedor mají fiestu

redakce 27.07.2021

Podobně, jako recykluje starý šrot na hudební nástroje, přistupuje i k žánrům: od popu přes elektronickou hudbu k psychedelii, od éterických vokálů k rapovým deklamacím.

Lenka Zbořilová (Billow) vydává u Z Tapes sólovku jako Ivy Z

redakce 23.07.2021

Debutovou desku s názvem Under a Red Moon, pt. 1 & pt. 2 vydává u slovenského labelu Z Tapes.

Iva Bittová Pro radost

redakce 23.07.2021

Iva Bittová přijala pozvání Folkových prázdnin v Náměšti nad Oslavou na vytvoření speciálního koncertu v rámci zmenšené verze festivalu v roce 2020.

Badfocus vydává soundtrack k filmu Laterny magiky

redakce 23.07.2021

Badfocus poprvé získal příležitost propojit své lyrické a atmosférické hudební vyjádření s obrazem.

Marcel Gidote’s Holy Crab debutují

redakce 21.07.2021

Novou osmitrackovou desku Marcel Gidote’s Holy Crab nahráli na chalupě, kde pravidelně nacházeli patřičný klid a navlhlou atmosféru.

Temná proměna Vellocet Roll

redakce 20.07.2021

Necelé dva týdny po uvedení singlu Wanderers of the Dark oznamuje pražská skupina Vellocet Roll nové album. Intenzivně psychedelická kolekce A Land Ridden by Darkness vychází 20. srpna u labelu…

Jonny Richter and the Hog Ranch debutuje

redakce 11.07.2021

Oficiální debut Jonnyho Richtera s nadhledem, ale i opravdovostí vyvádí za hranice komfortní zóny českého písničkářství.

Emil de Waal pluje na vlnách Vente

Barka Fabiánová 05.07.2021

Čtveřice muzikantů kolem bubeníka Emila de Waala zve na albu Vente na nostalgickou hudební plavbu.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace