Zprávy

No Distance Paradise No Ghosts

No Distance Paradise No Ghosts

redakce | Zprávy | 18.05.2015

Kapela No Distance Paradise pracuje ve studiu na novém albu, ze kterého vysílají první singl Ghost a rovnou s novým videoklipem. Pod taktovku si ho vzal zkušený Vojtěch Buchta. Natáčení probíhalo na desítkách míst po celé České republice po dobu jednoho roku.

Olomoucké uskupení No Distance Paradise se posouvá a po debutu Challenge Gravity v roce 2013, kdy objelo většinu tuzemských klubů a festivalů, pomalu připravuje nový materiál. První ochutnávkou je singl Ghost. Nahrávalo se v kopřivnickém studiu Tomáše a pražském studiu Dušana Neuwertha. Kompletní produkci a finální mix singlu vzal do svých rukou opět Dušan Neuwerth, který se už podílel na debutovém albu skupiny. Natáčení videoklipu kapela neuspěchala a scénář Vojtěcha Buchty začala realizovat pod jeho režií s prvními demoverzemi loni v létě. Vznikl v českých podmínkách nevídaný kousek, totiž klip, v němž se střídají roční období. Záběry obstarali se svojí technikou kluci z liberecké Burg Production.


Singl Ghost je předznamenáním alba, které vyjde zkraje příštího roku. Do té doby kapela plánuje vydat další materiál formou singlů.

Info

www.facebook.com/nodistanceparadise

foto © Anna Červinková

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Breathe festival už po ôsmy raz

redakce 14.08.2022

Organizátori Breathe festivalu počas roka realizujú klubové parties v prešovskom Wave, ale aj vo vzdialenejšej Prahe.

Na Salaši podruhé

redakce 13.08.2022

Hudební program, japonská kaligrafie, umělecká realizace, dobré jídlo a pití, to jsou body kulturního dne v nezaměnitelném prostoru poblíž Tvarožné Lhoty.

50 Cent přidává druhý koncert

redakce 13.08.2022

Jen několik málo dní od oznámení podzimního koncertu v O2 areně hlásí rapper 50 Cent vyprodáno.

Druhý ročník Raveyard Festivalu

redakce 12.08.2022

Tentokrát se můžete těšit na světová drum’n’bassová jména, ale také na špičky tuzemské rapové scény nebo novou experimentální stage.

Do kin míří animovaný film Cesta do Tvojzemí

redakce 12.08.2022

Desetiletý Riki uteče do Tvojzemí ze svého domova v reálném světě, protože zachytí signál vysílaný tajemným zářivým kamínkem.

Mooncloud #68: Hyphen Dash

redakce 11.08.2022

Kyjevské trio Hyphen Dash je díky svojí schopnosti kombinovat hiphopový groove, progresivní jazz a elektroniku ukrajinskou verzí Badbadnotgood nebo The Mars Volta.

Nová písnička God and Eve

redakce 11.08.2022

V reakciách na pesničku zatiaľ padajú prívlastky ako “letný party hit”, “primitívna letná diskotéka” či “duo Casio”.

Festival Metal!!! přiveze Napalm Death

redakce 11.08.2022

Českou scénu zastupují i brněnští deathmetaloví Vanguard, Refore, jejichž koncerty bývají hodně našlapané nebo See You in Hell.

něco něco představí nového bubeníka

redakce 10.08.2022

„Koncerty, které si sami pořádáme, pro nás mají speciální atmosféru a večer má pak trošku spiklenecké kouzlo," říkají něco něco před hraním v Café V lese.

Singl Page Turners zkoumá duševní zdraví

redakce 10.08.2022

V Say What You Wanna Say Page Turners prozkoumávají zejména téma duševního zdraví – hlavním motivem písničky je touha po osvobození se od úzkosti.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace