Zprávy / Pozvánky

NobodyListen si plní sen: Addict #10

NobodyListen si plní sen: Addict #10

redakce | Zprávy / Pozvánky | 06.10.2017

Oblíbená party Addict slaví desáté narozeniny. O tom, že to bude oslava ve velkém stylu, svědčí už jen místo, které si organizátor DJ NobodyListen tentokrát vybral. Party s podtitulem The Festival se odehraje v hokejové hale. V roli gratulantů se představí hvězdní hosté.

S konceptem party Addict přišel třiadvacetiletý Jakub Strach alias DJ NobodyListen přibližně před rokem a půl. Tehdy ho ani ve snu nenapadlo, že se z této akce během krátké doby stane tak populární záležitost. Party Addict probíhá pokaždé na jiném netradičním místě a je pro ni typická neopakovatelná rave atmosféra, perfektně propracovaný line-up, skvělá audiovizuální show a ten nejlepší zvuk.

Fenomén Addictu s každým dalším večírkem nabírá na obrátkách. "Posledních pár vydání bylo vyprodaných doslova během několika málo minut. Stává se, že lidi pak čekají ve frontě třeba tři hodiny, než někdo odejde a vevnitř se uvolní místo," doplňuje Matěj Kretík z Bookin Agency. První dekádu této unikátní akce nyní zakončí party s podtitulem The Festival, která proběhne v sobotu 2. prosince v pražské Malé sportovní hale. Půjde o největší a nejnabitější večírek v historii Addictu.


"Dávat dohromady akci takhle velkých rozměrů je pro mě něco naprosto nepopsatelného. Nikdy by mě nenapadlo, že po roce a půl od vzniku Addictu budu u něčeho tak velkého. Strašně se těším, jak do haly přeneseme klubové prostředí, které je pro Addict charakteristické. Nic rozhodně nebude jako při klasickém halovém koncertu," doplňuje DJ NobodyListen.

Kromě samotného organizátora Jakuba Stracha alias DJ NobodyListen se na akci představí i naprostá špička klubových DJs z Čech a Slovenska. Konkrétní jména hvězdných hostů jsou zatím ale tajemstvím. Ke správné party náladě jako vždy přispějí i krásné Jäger hostesky se zásobou ledově namraženého Jägermeisteru.

Addict #10 s podtitulem The Festival neuzavře jen první dekádu pražských eventů, ale zakončí i sérii večírků v rámci Addict tour, která proběhne během listopadu po celé republice. Nepřestávejte lovit ty nejlepší zážitky a buďte u toho! Vstupenky v cenové hladině 220 – 500 Kč jsou už teď k zakoupení na goout.net.

Info

DJ NobodyListen uvádí:
Addict #10: The Festival
2. 12. 2017 19:00
Malá sportovní hala, Praha
Vstupné: 220 - 500,-

www.facebook.com/events/119121788765839
www.facebook.com/NobodyListenFan

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Intimní svět Natalie Perkof

redakce 03.08.2021

Natalie Perkof pracuje s působivou poetikou „momentek“, s útržky každodenních situací a přátelských setkání.

Fvlcrvm a Tea Sofia na společném koncertě

redakce 30.07.2021

Tea se ve svých vlastních textech nebojí nepříjemných témat, která dokáže díky svému jedinečnému hlasu posluchačům emotivně naservírovat.

Pád Vladimira 518

redakce 20.07.2021

Plátna, malby a kresby. Audiovizuální sekvence, textové citace, objekty a pády jednoho Idiota.

Žižkovské letovisko, letní scéna

redakce 13.07.2021

V Atriu na Žižkově se právě otevřela letní scéna Žižkovské letovisko.

Underdogs' na dvorku

redakce 12.07.2021

Doba ještě není vnitřním akcím nakloněná, a tak se v Underdogs' rozhodli na léto přesunout scénu ze suterénu ven.

Osobní osobně: Dodie a Aurora se představí v Praze

redakce 12.07.2021

Fource oznámili dvě zpěvačky, které přivezou na přelomu zimy a jara příštího roku.

Gojira přijede do Prahy

redakce 09.07.2021

Nespočet ocenění, aktivistická činnost v oblasti ekologie, životního prostředí a lidských práv a také kapela, která za poslední dekádu přivedla metalovou hudbu k renesanci.

Genot Centre se vrací živě i křtivě

redakce 08.07.2021

Pražský kolektiv se po pandemické pauze vrací do Divadla Archa s čtvrtou edicí své nové koncertní série. A bude se křtít.

Axela Thesleffa v Dolních Vítkovicích

redakce 08.07.2021

Festival Colours of Ostrava uvede finského producenta Axela Thesleffa v rámci série Hotspot na tajném místě Dolních Vítkovic.

Fource přivezou Tate McRae i Michaela Malarkeyho

redakce 07.07.2021

Na svém kontě má dva oceňované projekty i zápis v žebříčku 30 pod 30 magazínu Forbes.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace