Zprávy / Pozvánky

Noiserockové objekty No Age

Noiserockové objekty No Age

redakce | Zprávy / Pozvánky | 23.10.2013

Na poslední chvíli se u nás zastaví kalifornské duo No Age, které právě jede své evropské turné. Bude tomu skoro na tři roky přesně, kdy se Praze představili naposledy. Tentokrát s sebou přivezou novinku, desku s názvem An Object vydanou v srpnu pod labelem Sub Pop.

No Age se dali dohromady v roce 2005 v Los Angeles, odkud pocházejí oba protagonisté - kytarista Randy Randall a bubeník/zpěvák Dean Spunt. No Age hrají experimentální noise rock ovlivněný punk rockem a jejich koncerty jsou hlukovou jízdou, na kterou diváci nezapomínají. V sobotu odvolte, pozdravte rodiny a v neděli 27. 10. dorazte do pražského klubu Pilot, který nedávno dostal novou stage a ozvučení. Bude to krásné. A v pondělí je státní svátek, takže žádné těžkosti se vstáváním.

Jako support vystoupí se svým experimentálním synthpopem Freddy Ruppert, který pochází taktéž z LA, ale už nějaký čas žije a tvoří v Praze. Freddy je muž stojící za projekty jako Former Ghosts nebo This Song Is a Mess But So Am I. V roce 2011 vydal svoji sólovou desku s názvem Dove Hounds (American Tragedies).

Info

No Age (usa) + Freddy Ruppert (usa)
27. 10. 2013 20:00
Klub Pilot, Praha
Pořadatel: Landmine Alert
Vstup: 350,- (280,- s rezervací do 26. 10. na rezervace@landminealert.org)

http://www.subpop.com/artists/no_age

http://freddyruppert.com

http://landminealert.org

http://facebook.com/events/521349697942913

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články