Zprávy

Noisy Pots vydávají živák

Noisy Pots vydávají živák

redakce | Zprávy | 23.11.2020

Noisy Pots zásobují posluchače v dobách rouškových další audiovizuální baštou. V listopadu vychází energický záznam Live koncertu. Ten se hodí nejen do domácí pohody čili k práci v homeofficu ale i k protančení prázdných ulic města po deváté večerní.

Vznikl v industriálním prostoru pražských zkušeben Továrna a je doprovázen světelnou show Jana Poše [komiks], doplněnou laser designem Laser Hazer. O zvukový design se postaral Petr Kush Blažek. „I přes to, že byl koncert bez publika, tak jsme si během této show pro online “crowd”, alespoň na chvíli zavzpomínali, jaké je to opět hrát a o to vic si to užili. Doufáme, že si jej stejně vychutnají i posluchači z domova. Do playlistu jsme zařadili i nevydané songy z plánovaného alba a pro diváky jsme ho upgradovali o laserovou show.“

Tento Live koncert doslova obletěl svět a za svou krátkou existenci byl odvysílán v rámci showcase festivalu Waves Vienna, následně na prestižním anglickém IQ magazínu a nakonec pro americké publikum v sérii koncertů Roadless Series. Režie se ujal Oliver Beaujard, z filmového studia Bao-bab, které má na kontě spolupráci mj. s Mydy, teepee, Mladí ladí jazz, Neisse Film Festival a v neposlední řadě i poslední klip Noisy Pots Khan.

více o klipu Khan zde

Info

Noisy Pots
Fb kapely

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Predĺžte si jesenný mood skladbou Maja Jenča

redakce 05.12.2022

Po dvoch predchádzajúcich EP ide o vôbec prvú nahrávku vydanú pod pseudonymom Jeseň, na ktorej inštrumentalista spieva po slovensky.

Foals, Yungblud, M83 a Moderat na Grape festivale

redakce 05.12.2022

Na potešenie všetkých fanúšikov Moderat vydali nový album More D4ta. Rovnako ohlásili aj svoje prvé koncerty a my ich opäť uvidíme v lete na Grape.

Mart Avi s novým klipem

redakce 04.12.2022

Samuraj avant-popu vydává nový videoklip.

Konektiv se blíží

redakce 04.12.2022

Tři nová hudební vystoupení, ve kterých se setkávají čeští hudebníci s hudebníky z řad přistěhovalců a národnostních menšin.

Brighter Death Now s Raison d’être v Underdogs'

redakce 03.12.2022

Celá Karmanikova tvorba, a hlavně živá vystoupení, jsou destilovanou anarchií, přehlídkou zkaženosti a vztyčeným prostředníkem celému lidstvu.

Luna poprvé v Praze

redakce 02.12.2022

Označení tvář ukrajinské hudební revoluce vymyslel magazín Vogue. Valná část kritiků říká, že elektronický zvuk projektu vychází z pop music 90' a 00' let.

David Pomahač má klip animovaný dětmi

redakce 02.12.2022

Za animovaným videem o touze přežít a ustát i bezvýchodnou situaci stojí děti z kroužku animace Aeroškoly.

Editors a White Lies na Metronome Prague

redakce 02.12.2022

White Lies vyzkoušeli syntetické příchutě i novovlnné groovy, prozkoumali neznámé elektronické zvukové krajiny a šli i cestou progresivních experimentů.

Explicit zakončí sezónu zahraničním hostem

redakce 01.12.2022

Explicit : Connection To Collectivity bude poslední rave v září televizních obrazovek.

OFF Festival nabídne hardcore, psychodelii, k-pop i noise

redakce 01.12.2022

Katovický OFF vykopává prvních 14 důvodů, proč se těšit na léto. Festival proběhne tradičně v Údolí tří rybníků.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace