Zprávy / Pozvánky

Nora En Pure představí první evropskou show Purified

Nora En Pure představí první evropskou show Purified

redakce | Zprávy / Pozvánky | 02.10.2019

Jedna z nejpopulárnějších dýdžejek současnosti, Nora En Pure, přiveze 5. října 2019 poprvé do Prahy, a zároveň také premiérově do Evropy, vlastní hudební koncept Purified. Staňte se součástí této speciální noci v její vlastní režii a zažijte úžasnou klubovou atmosférou, plnou dekorací a jedinečného zvuku v podání Nory a jejích významných hostů, kterými budou Klangkarussell, Moonwalk a Marius Drescher.

Nora En Pure je autorkou celé řady hitů a oblíbených remixů, jejíž melodický a okouzlující styl produkce skladeb se velmi brzy stal módní záležitostí a vytvořil jí velkou základnu fanoušků po celém světě. Její globální hit Come With Me, který spatřil světlo světa v roce 2013, má na YouTube milióny shlédnutí a nezaostávají ani její další skladby. Že je Nora momentálně v kurzu potvrzuje i fakt, že vystupuje pravidelně na největších tanečních festivalech světa, navíc letos si střihla svou premiéru také na legendárním americkém festivalu Burning Man. Všechny její předchozí vystoupení v Praze byla vyprodaná a první Purified k tomu má výrazně nakročeno.

Info

Nora En Pure (jar)
5. 10. 2019 22:00
SaSaZu, Praha
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Drew McDowall poprvé v Praze

redakce 20.11.2019

Drew McDowall, člen legendarních uskupení Coil nebo Psychic TV, ve své pražské premiéře představí naživo poslední album The Third Helix.

Destroyer po třech letech v Praze

redakce 19.11.2019

Po třech letech se do Prahy vrací Destroyer. V rámci světového turné představí zbrusu nové album s názvem Have We Met.

Rožnovská Vrátnice ulovila Jarboe

redakce 19.11.2019

V rámci evropského Illusory tour spolu s eklektickým americkým kytaristou Peterem Emersonem Williamsem zahraje Jarboe i u nás, v Rožnově pod Radhoštěm.

Sametové minuty s Pražskými symfoniky

redakce 19.11.2019

Výročí sametové revoluce oslaví Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK v pražském Obecním domě multižánrovým koncertem s kapelou -123min.

Spitfire Company završí trilogii s očistnými rituály

redakce 18.11.2019

Spitfire Company se inspirují i rozhovorem Martina Heideggera, ve kterém se filozof po letech mlčení vymezil vůči kritice svého angažmá v NSDAP.

KoRn jsou zpět

redakce 17.11.2019

KoRn jsou často označováni za průkopníky nu-metalu, tedy stylu, jenž kombinuje metal s prvky jiných hudebních stylů.

Ash oslaví své výročí i v Praze

redakce 17.11.2019

Trojalbum Teenage Wildlife sleduje kariéru skupiny od jejich prvního hitu Jack Names The Planets až ke skladbě BuzzKill.

Kasárna Karlín nabídnou Svatomartinské slavnosti, filmy, koncerty i přednášky

redakce 17.11.2019

Bohatý program probíhá během chladných měsíců ve vnitřních vytápěných prostorách tohoto jinak prázdného a nevyužívaného klasicistního skvostu v centru Prahy.

Soulové legendy Incognito představí v Praze nové album

redakce 16.11.2019

Britská skupina Incognito, která rozdává soulové a funkové vibes už neuvěřitelných čtyřicet let, se vrátí do Lucerny.

Katarína Máliková po troch rokoch vydáva nový album

redakce 15.11.2019

Autorka prekračuje hranice žánru world music a posúva sa do nových, pre ňu neprebádaných zdrojov zvuku a práce s vlastným hlasom.