Zprávy / Pozvánky

Nová hovězí klubovka ANA.LOCK

Nová hovězí klubovka ANA.LOCK

redakce | Zprávy / Pozvánky | 15.01.2015

V pátek 17. ledna se v pražském klubu Cross odehraje první díl nové party ANA.LOCK, kterou mají na starosti lidi kolem dobře známého BEEF Records. I když tato parta má pod svými křídly i klubovku jako BE AT: nebo podstatně větší KOMIKS!, vkročí do nového roku s dalším konceptem taneční akce.

Nová hovězí klubovka ANA.LOCK v Crossu se ponese na vlnách techna a house. Žádné beatport charts a top hity aktuální a předchozí sezóny, pouze svěží vítr od interpretů, kteří si zaslouží pozornost. První díl rozhodně nebude skromný, za pražské krotitelé dobytka se za pultem objeví DJs Schwa, Fatty M a Ark. A jako hlavní řezníci se pražskému publiku představí polští Kuba Sojka a SLG, kteří zahrají živě ze svých mašinek.


Kubu Sojku si není třeba dlouze představovat. Někteří z vás si ho mohli vychutnat v Praze dříve, v listopadu 2013 v Chapeau Rouge. Jeho hudební obzor je opravdu široký - od ambientu až po syrové klubové techno. Obojí mají ale společné, a tím je melodičnost. Vlivy detroitu a jazzu bývají taky velmi patrné, krom produkce je také v kontaktu s distributorem Abletonu a společně pořádají workshopy a jam sessions pro veřejnost.

Jako další host se u nás premiérově představí Lukasz Seliga aka SLG. Ten se vyšoupnul během své spolupráce s polským labelem Pets Recordings, kterému vládnou Catz'n'Dogz. Z původně spíše minimálově orientovaných skladeb se Lukasz přesunul také ke kořenům detroit techna, jeho hudba se stala mnohem zábavnější a pestřejší. I on vystoupil minulý rok na jednom z polských Boiler Roomu, viz níže.


Za zmínku určitě stojí i koncert, který proběhne před začátkem celé party. Od 21:00 na hlavním pódiu zahraje elektronická kapela Soul Science, jejíž členem je i pražský DJ Roman Rai. Dolní stage bude ve stylu psy trance s djs Mim (Biocore), Psyrix (Hedonix) a Cejn (Zero Point).

Info

ANA.LOCK
Kuba Sojka (pl) & SLG (pl)
17. 1. 2015 Cross Club, Praha
Vstup do 22:00 90,-, poté 150,-

www.soundcloud.com/slg
www.soundcloud.com/kuba-sojka
www.facebook.com/events/597719477041190

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Uchovat paměť zakletou v liniích dřeva: Linde von Braun

redakce 31.05.2020

Výstava Linde von Braun hudebníka a výtvarníka Tomáše Brauna se koná v Galerii Emila Juliše v Černčicích u Loun.

Or představují první singl z nové desky

redakce 28.05.2020

Nové album Or ponese název Smutný stroje a vyjde v červnu 2020 u pražského vydavatelství Silver Rocket.

BiggBoss a UPM vydávají kroniku vizuálního chaosu 90. let

redakce 27.05.2020

Uvnitř se na nejlesklejších papírech potkávají kalkulačky z československého zásilkového katalogu Magnet s fotografiemi Depeche Mode v Praze.

JazzFestBrno hlásí tucet náhradních termínů

redakce 26.05.2020

Původní harmonogram festivalu JazzFestBrno 2020 se sice rozpadl na kousky, ale festival nyní ohlašuje celkem dvanáct náhradních termínů. Festival zahájí Avishai Cohen.

Beseda u Bigbítu se přesouvá na rok 2021

redakce 25.05.2020

„Prohra se smířením je lepší než výhra s nepřátelstvím,“ tímto arabským příslovím organizátoři Besedy u Bigbítu v Tasově na Hodonínsku na svém webu shrnuli stávající.

Open air s Billow a Hello Incognito

redakce 24.05.2020

Tiché lo-fi nahrávky zaznamenané v prostředí pokojíků v Praze, Varšavě nebo Bílých Karpatech vzbudily ohlas českých kritiků. Billow je povezou na sever.

Tomáš Palucha i Orient, Divadlo 29

redakce 24.05.2020

Pardubické Divadlo 29 ukončuje koncertní pauzu rázně i magicky.

Monika Načeva vydává studiovku Zdivočelí koně

redakce 21.05.2020

Na novém albu Načeva spolu s klávesistou Davidem Kabzanem a bubenicí Markétou Pták zhudebnili texty básníků pronásledovaných minulým režimem.

Fource Live: Bratři, Chief Bromden a další

redakce 20.05.2020

Před několik týdny bylo oznámeno spuštění série Fource Live, která slibuje koncerty pečlivě vybraných kapel z domácí scény, i profesionální záznamy.

Komedie Malá lež míří do českých kin

redakce 20.05.2020

Herečka a rapperka Awkwafina získala za roli ve filmu Zlatý globus pro nejlepší herečku.