Zprávy / Pozvánky

Nová hovězí klubovka ANA.LOCK

Nová hovězí klubovka ANA.LOCK

redakce | Zprávy / Pozvánky | 15.01.2015

V pátek 17. ledna se v pražském klubu Cross odehraje první díl nové party ANA.LOCK, kterou mají na starosti lidi kolem dobře známého BEEF Records. I když tato parta má pod svými křídly i klubovku jako BE AT: nebo podstatně větší KOMIKS!, vkročí do nového roku s dalším konceptem taneční akce.

Nová hovězí klubovka ANA.LOCK v Crossu se ponese na vlnách techna a house. Žádné beatport charts a top hity aktuální a předchozí sezóny, pouze svěží vítr od interpretů, kteří si zaslouží pozornost. První díl rozhodně nebude skromný, za pražské krotitelé dobytka se za pultem objeví DJs Schwa, Fatty M a Ark. A jako hlavní řezníci se pražskému publiku představí polští Kuba Sojka a SLG, kteří zahrají živě ze svých mašinek.


Kubu Sojku si není třeba dlouze představovat. Někteří z vás si ho mohli vychutnat v Praze dříve, v listopadu 2013 v Chapeau Rouge. Jeho hudební obzor je opravdu široký - od ambientu až po syrové klubové techno. Obojí mají ale společné, a tím je melodičnost. Vlivy detroitu a jazzu bývají taky velmi patrné, krom produkce je také v kontaktu s distributorem Abletonu a společně pořádají workshopy a jam sessions pro veřejnost.

Jako další host se u nás premiérově představí Lukasz Seliga aka SLG. Ten se vyšoupnul během své spolupráce s polským labelem Pets Recordings, kterému vládnou Catz'n'Dogz. Z původně spíše minimálově orientovaných skladeb se Lukasz přesunul také ke kořenům detroit techna, jeho hudba se stala mnohem zábavnější a pestřejší. I on vystoupil minulý rok na jednom z polských Boiler Roomu, viz níže.


Za zmínku určitě stojí i koncert, který proběhne před začátkem celé party. Od 21:00 na hlavním pódiu zahraje elektronická kapela Soul Science, jejíž členem je i pražský DJ Roman Rai. Dolní stage bude ve stylu psy trance s djs Mim (Biocore), Psyrix (Hedonix) a Cejn (Zero Point).

Info

ANA.LOCK
Kuba Sojka (pl) & SLG (pl)
17. 1. 2015 Cross Club, Praha
Vstup do 22:00 90,-, poté 150,-

www.soundcloud.com/slg
www.soundcloud.com/kuba-sojka
www.facebook.com/events/597719477041190

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

KlipyTipy: Papyllon - What About Tonight

redakce 21.10.2019

Singel si po vydavateľskej stránke na konto pripíše holandský label s príznačným názvom This could be your music label, ktorý sa zameriava najmä na súčasné žánre.

Na festivale Mobilis vystúpi hudobný producent Murcof

redakce 21.10.2019

Domáci a zahraniční umelci a umelkyne predstavia radikálne umelecké imaginácie, praxe a texty, ktoré sú kritické voči súčasnosti.

Studenti chystají velkou oslavu svobody na Národní třídě

redakce 21.10.2019

Náměstí Václava Havla (Piazzetta Národního divadla) bude patřit dvacítce neziskových organizací, které zde budou prezentovat interaktivní formou svou činnost.

Nové výstavy: nekonformní mladá Amerika, francouzský Kolektiv W, rodinné vztahy

redakce 20.10.2019

Ve vysočanské Pragovce budou hned čtyři nové výstavy. Young American, Mimořádné vstupy IV., Obraz rodiny a Přechodné zázemí.

The Murder Capital poprvé v Praze

redakce 20.10.2019

Není to síla, pochmurnost nebo vztek, ale laskavost a něha, co dělá kapelu tak jedinečnou. Nejlepší postpunk současnosti.

Súčasné mená česko-slovenskej elektronickej scény v Puncte

redakce 20.10.2019

Lowmoe, Dead Janitor, Macronoise a další? Koncert pod hlavičkou labelu Xion.

Písničkář Kevin Morby poprvé v Praze

redakce 18.10.2019

Spirituální písně pro světský věk. Kevin Morby, tradiční, o nadčasovost usilující americký písničkář, poprvé v Praze.

Floex poprvé naživo představí hudbu z Machinaria

redakce 18.10.2019

Albu Machinarium Remixed, na němž hudbě Floexe k oblíbené počítačové hře Machinarium vdechli nový život Orbital nebo 65daysofstatic, bude uvedeno i živě.

Čecho-Američan Ondřej Pivec tu zahraje v říjnu. Tour.

redakce 17.10.2019

Jeden z mála českých držitelů Grammy, hudebník a producent Ondřej Pivec, se v rámci svých cest zastaví i v České republice na několik koncertů v druhé polovině října.

Van der Graaf Generator vystoupí v Praze

redakce 17.10.2019

Po úspěšném koncertu Nicka Masona letos v červenci přiváží agentura 10:15 Entertainment další z anglických legend.