Zprávy

Nové Twin Peaks uvede série koncertů

Nové Twin Peaks uvede série koncertů

redakce | Zprávy | 24.02.2017

Nové pokračování kultovního Twin Peaks míří nejen na obrazovky, ale taky do programu festivalu SXSW. Showtime aktuálně ohlásil, že v Clive Baru na Rainey Street, který najdete v texaském Austinu, proběhne tematická dvoudenní hudební akce. V termínu 16. a 17. března se na místo dostaví Neko Case, Real Estate, Julie Byrne, Cameron Avery z Tame Impala, M. Ward, Tim Darcy z Ought a Let's Eat Grandma.

Kromě hudebního line-upu nabídne Showtime i specifický Double R Diner pop-up shop, kde najdou fanoušci třeba speciální donut inspirovaný Twin Peaks (od Voodoo Doughnuts), koktejly, kávu a samozřejmě také třešňový koláč. Kyle MacLachlan (jako zvláštní agent FBI Dale Cooper) bude navíc hostem prvního večera.


Jak již bylo oznámeno, série Twin Peaks se vrátí 21. května a vyjma klíčových postav z původního obsazení (včetně samotného Davida Lynche) doprovodí nové díly i hudba z dílny Trenta Reznora, Sky Ferreiry či Eddieho Veddera. Svůj hudební motiv navíc přidá i tvůrce původního soundtracku Angelo Badalamenti.

Info

Twin Peaks

www.welcometotwinpeaks.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

JAF 34 vydává klip a pokřtí desku

redakce 19.10.2021

Křest alba Empty znamená i jeho první a poslední živé provedení. Ve Fuchsu2 vystoupí i mnoho dalších umělců a skupin.

Joseph Nechvatal představí v Brně svou tvorbu

redakce 19.10.2021

Prezentace autora pro Vašulka Kitchen Brno je nazvaná podle poslední umělcovy knihy Immersion Into Noise.

The Crimson Marathon v Brně i v Praze

redakce 19.10.2021

V průběhu večera se představí jednotliví členové King Crimson, a to jak v hudbě této skupiny, tak i se svými vlastními projekty.

Budapešťský BUSH festival je zpátky

redakce 18.10.2021

Po roční pauze se vrací budapešťský showcase festival BUSH. Zaplní kluby po celé Budapešti vystoupeními těch nejzajímavějších umělců z východní Evropy.

Old Time Relijun dorazí na Sedmičku

redakce 18.10.2021

Zvuk OTR postavený na výrazné rytmice a zběsilých pěveckých vstupech jejich frontmana se ale podepsal i do výrazu generačně mladších postpunkových kapel.

100 gecs i Jeremy Zucker vystoupí v MeetFactory

redakce 18.10.2021

Hudba Jeremyho Zuckera plyne jako příběhy, které si vyprávíte s nejlepšími přáteli – je intimní, smysluplná, nebojí se jít do detailů.

Blues Alive oslaví osmdesátiny Boba Dylana

redakce 18.10.2021

Přijede Dylanův bývalý bubeník Winston Watson, proběhne tematická výstava, kolokvium i přednášky.

Linea Aspera v Rock Café

redakce 17.10.2021

Radost ze znovuobnovení fungování Linea Aspera nakonec vyústila ve vydání druhé dlouhohrající řadovky.

Oslava pětadvacti let Ji.hlavy

redakce 17.10.2021

Diváci pětadvacáté dokumentární Ji.hlavy se mohou těšit na tři stovky filmů. Na to nejnovější z českého i světového dokumentu.

Virtuální konference Meltingpot představí přes sto řečníků

redakce 17.10.2021

Meltingpot nabídne během čtyř dnů na dvou scénách výjimečné příběhy téměř sto osobností z celého světa - inovátorů, vizionářů, vědců či autorů bestsellerů.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace