Zprávy / Festivalové

Nový termín, předprodej a aftermovie

Nový termín, předprodej a aftermovie

redakce | Zprávy / Festivalové | 20.10.2013

Přesně 300 dní, tolik zbývá do otevření bran nového ročníku festivalu Sziget. O týden později, než bývalo zvykem, a to ve dnech 11. - 18. 8. 2014. Pro všechny nedočkavé fanoušky nyní startuje online předprodej vstupenek za velmi speciální cenu, která platí jen do konce roku. Také vám představujeme oficiální aftermovie ročníku 2013.

Pro rok 2014 se festival přesouvá z obvyklého prvního týdne v srpnu o týden později. Hlavní organizátor festivalu Károly Gerendai vysvětluje: „Praxe minulých let nám ukázala, že když se Sziget konal ve stejném týdnu jako jiné velké akce v USA nebo v Japonsku, byl to problém pro velké hvězdy hudebního nebe, které jsme chtěli představit v Evropě. Náš festival je znám po celém světě, ale máme pocit, že přesunutí termínu, nám dává ještě větší šanci představit v roce 2014 zajímavější a kvalitnější program. Kromě toho také doufám, že opět uspějeme mezi nejlepšími festivaly na evropské Festival Awards.“

Sziget festival je nominován opět v kategorii Best Major European Festival v prestižních European Festival Awards, a tak všichni Szigeťani, kteří mají zájem podpořit realizační tým v jejich práci a ocenit předchozí ročník, mohou pomoci svým hlasem na www.euvoting.festivalawards.com.

Sziget festival zahajuje online předprodej vstupenek a zvýhodněná cena pro přístí ročník bude platit do konce roku 2013. To znamená, že fanoušci mohou nyní zakoupit sedmidenní vstupenku včetně campingu za 199,- Euro a pětidenní permanentku (bez campingu) za 169,- Euro.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Žižkovská Noc oslaví deset let

redakce 16.10.2019

Nadcházející desátý ročník má záměr rekapitulovat vývoj čtvrti, která mu dala jméno. Nejen svým doprovodným programem.

ProtimluvFest zve na cestu

redakce 12.10.2019

Tématem letošního ročníku ProtimluvFestu bude cesta ve všech možných podobách.

Dalších 44 jmen pro ESNS 2020

redakce 11.10.2019

V čele druhé vlny jmen potvrzených pro Eurosonic Noorderslag jsou ukrajinská raperka Alyona Alyona a temné duo Skynd.

Tata Bojs na Metronome Festivalu probudí Křižíkovu fontánu

redakce 10.10.2019

Legendární Křižíkova fontána na Výstavišti se konečně dočká uplatnění odpovídajícího jejímu historickému i kulturnímu významu.

Konkurz kapel na Hradecký slunovrat 2020

redakce 10.10.2019

Welcome scéna objevuje začínající i déle působící zajímavé interprety napříč žánry, nabízí jim možnost vystoupení na renomovaném festivalu.

Možnosti zvuku: Sonic Territories

redakce 09.10.2019

Vídeňská městská část Seestadt zažije poslední říjnový víkend festival soundartu a experimentální elektroniky.

Signal Festival láká na doprovodný program

redakce 09.10.2019

Signal Festival si kromě téměř dvaceti instalací od českých a zahraničních autorů připravil i bohatý doprovodný program.

Mezipatra představují industry program

redakce 07.10.2019

Mezipatra poprvé představí program zaměřený na filmový průmysl. Přijede spolutvůrce seriálu Transparent a mnozí další.

Lunchmeat Moon 2019

redakce 30.09.2019

Místo abychom vypisovali úctyhodný seznam tuzemských i mezinárodních jmen, pojďme si některá z nich poslechnout. Selekci si vzala na starost Kateřina Cumin.

Jazz Goes to Town už za dva týdny

redakce 27.09.2019

Hudebníci ze čtyř kontinentů a dvaceti zemí světa. Tuzemské hvězdy i české premiéry zahraničních umělců. Jazz jde městem.