Zprávy / Festivalové

Objevte svůj zázrak: Wonderpark Festival

Objevte svůj zázrak: Wonderpark Festival

redakce | Zprávy / Festivalové | 17.04.2016

Tento projekt vychází z touhy být si blíž a sdílet svůj svět. Realizují jej dva sourozenci, Oldřich a Naděžda Brzobohatí, jejichž cesty se v mládí rozdělily, aby se mohli opět setkat po několika letech, každý se svoji vlastní zkušeností a láskou k tomu, co dělá. Přátelství, které je vždy spojovalo zůstalo silné a možnost propojit nejenom své profesní světy se odráží v akci Wonderpark Festival.

Wonderpark je místem pro oslavu života, místem pro sdílení radosti, inspiraci, podporu, místo pro učení a praxi, pro poslech a odpočinek. Propojuje aktuální hudební kapely, skvělé lektory jógy a instruktory meditace, speakery, místní umělce a milovníky chutného jídla. Během dvou dní zazní 10 koncertů, proběhne více jak 16 lekcí jógy a přednášek, program dále doplní početné workshopy a bohatý jarmark.


Objev novou skupinu či potkej umělce, které znáš a máš rád/a. Koncerty budou probíhat na venkovním podium. K dnešnímu dni byly potvrzeny kapely, další budou brzy následovat. Kamp! (Polsko), DVA alias nejvíce koncertující česká kapela v zahraničí, která se svým "folklorem neexistujících národů" objela USA, Japonsko i Nový Zéland. Monikino Kino, hudební projekt Petra Marka (Midi Lidi), ve kterém se spojil s Monikou Midriakovou, Kieslowski - urban folk, v intimním podání zpěvačky Marie Kieslowski a kytaristy Davida Pomahače. Talentovaný mladý písničkář J (Jéčko), Ghost of You, psychedlic pop, talentovaní mladíci, kteří si zahráli například na Sziget festivalu v Maďarsku. Himalayan Dalai Lama aka mladá brněnská kapela, která po letošním vydáním svého alba Lama, sklízí obdiv i uznání u kritiky i posluchačů a Tom Holic live - housový projekt, okořeněný trubkou a doprovázený na bicí.


Pro každého bude na festivalu z čeho vybírat. Od začátečníků po pravidelné praktikanty. Od těch, kteří si jen tak někdy zacvičí až k těm, kteří se našli a dali se na cestu jógy. Několik stylů jógy, vlídnější tempo až po svižné vinyasy, meditace a relaxace. Pro praktikování je vyhrazené celé Centrum Volného času Lužánky se všemi sály. Pozor, kapacita jogových vstupenek je omezená.

Součástí festivalu jsou workshopy, přednášky a semináře. Každý dostane možnost seznámit se s lektory a zajímavými tématy. Setkej se s místními obchodníky, ochutnej, poznej a nech se inspirovat. Osloveny jsou firmy, řemeslníci i šikovní jednotlivci, o kterých si pořadatelé myslí, že dělají svoji práci dobře a poctivě. Produkty budou nejen lokální, ale také přátelské k životnímu prostředí, zvířatům a Zemi. První ročník Wonderpark Festivalu proběhne v krásném prostředí Lužáneckého parku. Místo, kde si můžeš vychutnat koncerty pod širým nebem, praktikovat jógu v krásných sálech a relaxovat v nejkrásnějším brněnském parku.

Info

Wonderpark Festival 2016
11. - 12. 6. 2016
Park Lužánky, Brno

www.facebook.com/events/199182353776635
www.wonderpark.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Mezipatra odhalila svůj hlavní program

redakce 19.10.2019

Celovečerní debut Ernsta autenticky a s humorem pojednává o důležitosti přátelství a vzájemné toleranci nejen v queer komunitě. A filmů bude daleko víc!

Žižkovská Noc oslaví deset let

redakce 16.10.2019

Nadcházející desátý ročník má záměr rekapitulovat vývoj čtvrti, která mu dala jméno. Nejen svým doprovodným programem.

ProtimluvFest zve na cestu

redakce 12.10.2019

Tématem letošního ročníku ProtimluvFestu bude cesta ve všech možných podobách.

Dalších 44 jmen pro ESNS 2020

redakce 11.10.2019

V čele druhé vlny jmen potvrzených pro Eurosonic Noorderslag jsou ukrajinská raperka Alyona Alyona a temné duo Skynd.

Tata Bojs na Metronome Festivalu probudí Křižíkovu fontánu

redakce 10.10.2019

Legendární Křižíkova fontána na Výstavišti se konečně dočká uplatnění odpovídajícího jejímu historickému i kulturnímu významu.

Konkurz kapel na Hradecký slunovrat 2020

redakce 10.10.2019

Welcome scéna objevuje začínající i déle působící zajímavé interprety napříč žánry, nabízí jim možnost vystoupení na renomovaném festivalu.

Možnosti zvuku: Sonic Territories

redakce 09.10.2019

Vídeňská městská část Seestadt zažije poslední říjnový víkend festival soundartu a experimentální elektroniky.

Signal Festival láká na doprovodný program

redakce 09.10.2019

Signal Festival si kromě téměř dvaceti instalací od českých a zahraničních autorů připravil i bohatý doprovodný program.

Mezipatra představují industry program

redakce 07.10.2019

Mezipatra poprvé představí program zaměřený na filmový průmysl. Přijede spolutvůrce seriálu Transparent a mnozí další.

Lunchmeat Moon 2019

redakce 30.09.2019

Místo abychom vypisovali úctyhodný seznam tuzemských i mezinárodních jmen, pojďme si některá z nich poslechnout. Selekci si vzala na starost Kateřina Cumin.