Zprávy / Festivalové

OFF Festival 2018 potvrzuje Ariela Pinka

OFF Festival 2018 potvrzuje Ariela Pinka

redakce | Zprávy / Festivalové | 15.03.2018

Na letošní vydání katovického OFF Festivalu, které se uskuteční v termínu od 3. do 5. srpna 2018, se vrátí Ariel Marcus Rosenberg aka Ariel Pink, aby navázal na své úspěšné vystoupení z roku 2011. Ariel Pink umně pracuje s retrospektivou, zvuky, kostýmy a nadčasovými emocemi. Svou poslední řadovku věnoval zpěváku Bobbymu Jamesonovi, jehož umělecká kariéra se zhroutila sledem nešťastných událostí.

Skladatel, houslista Stefan Wesołowski a kytarista i producent Piotr "Hatti Vatti" Kaliński tvoří projekt Nanook of the North. Zbrusu nová akvizice labelu Denovali nahrála soudobý soundtrack ke stejnojmennému, sto let starému dokumentu Roberta J. Flahertyho. Znáte jméno Wednesday Campanella? Výbušná směs j-popu, hip hopu, funku a taneční elektroniky představí svou loňskou desku Superman.


Čtyřčlenná londýnská kytarovka Housewives kombinuje ve své tvorbě postpunk s noisem a industriálem. Nejen proto se o nich mluví jako o nástupcích This Heat či Einstürzende Neubauten. Mezi potvrzenými sety je i DJ a producent Or:la a komponovaný blok naznavý ...And You Will Know Us by the Trail of Dead play Source Tags & Codes.

Info

OFF Festival 2018
3. - 5. 8. 2018
Katovice, Polsko
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Přehlídka MaMA Festival and Convention se blíží

redakce 26.09.2021

Na festivale a konferenci MaMa se každoročně potkává více než šest tisíc hudebních profesionálů a je tak největším setkáním podobného druhu ve Francii.

Prichádza festival Hudba sveta Žilina

redakce 25.09.2021

Siedmi ročník festivalu opäť prinesie všetkým milovníkom hudby rôznych kultúr dva dni plné kvalitnej a nesmierne pestrej hudby.

Mezipatra nabídnou vítěze z Cannes nebo dokument Moniky Treut

redakce 24.09.2021

Tématem 22. ročníku je Oslava života. Kromě celovečerních, krátkých nebo dokumentárních snímků nabídne festival oblíbenou Industry sekci.

Lunchmeat Moon 2021

redakce 23.09.2021

Lunchmeat festival už klepe na dveře, klepe v nejasných beatových vzorcích, luštíme jeho kody.

Knižní festival LITR je tu

redakce 22.09.2021

Prašina s Vojtěchem Matochou, básně s Petrem Borkovcem, Nejkrásnější české knihy a otevřené ateliéry. A svazky dalšího!

Hudba za klima potřetí

redakce 21.09.2021

Třetí ročník hudebně klimatického minifestivalu tentokrát v Olomouci. Vystoupí Khoiba.

Přírodní saunový festival Hiki Joki

redakce 20.09.2021

Kromě nekonečného saunování v různých potírnách se na louce chystají i jiná smyslová dobrodružství. Včetně gurmánských, mystických nebo hudebních.

Prague Music Performance představí Braxtona, Brendela i členy King Crimson

redakce 20.09.2021

PMP se zaměřuje na klasickou, jazzovou a experimentální hudbu. Do svých projektů integruje i další umělecké oblasti, jako je výtvarné, filmové a slovesné umění.

Be2Can odkrývá všech jedenáct filmů

redakce 19.09.2021

Berlín, Benátky a Cannes po roce okleštěných festivalů otevřely své brány naplno a Be2Can se tak vrací s širokou nabídkou.

Opavský páv už za měsíc

redakce 19.09.2021

Na půdě Slezské univerzity proběhne další ročník mezinárodního festivalu studentských filmů Opavský páv.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace