Zprávy / Festivalové

OFF Festival začne speciálními warm-upy

OFF Festival začne speciálními warm-upy

redakce | Zprávy / Festivalové | 25.06.2022

Katovický OFF Festival přichází se zajímavou novinkou, letošní ročník začne o den dříve. A to speciálními warm-upy na speciálních místech, pod hlavičkou festivalového projektu OFF Before Czujesz Klimat?. Vstup do ikonických míst města bude omezen, pročež neváhejte s nákupem biletů.

Evangelicko-augsburgský kostel, známý milovníkům slezské hudby, obsadí legenda subtilního lo-fi soulu Eddie Chacon a jazzová formace The Pelican System. Ve Vile Wojciecha Kilara vystoupí básník, performer, saxofonista a vizionář z Manchesteru, Alabaster dePlume. A do Lycea Adama Mickiewicze dorazí producentka Nandi Rose Plunkett alias Half Waif, které předskočí Julek Ploski. V restauraci Wolno se objeví americký hudebník Pink Siifu a jeho skupina Negro 6’, servírovat budou punk, jazz i rap. A nakonec v mrakodrapu .KTW II, ve výšce 133 metrů, se objeví newyorský rapper Mike se svou městskou poetikou. Rap vládne? Není o tom pochyb.

Na OFFu vystoupí také dříve oznámení umělci Iggy Pop, Metronomy, Rina Sawayama, Bikini Kill, Pi'erre Bourne, Yves Tumor & Its Band, Altın Gün, Molchat Doma, Dry Cleaning, Q, DJ Seinfeld presents Mirrors: Live, Erika de Casier, Natalie Bergman, Yard Act, Mdou Moctar, The Armed, Lex Amor, DIIV, Arooj Aftab, Ela Minus, Mura Masa nebo Squid. Sestava bude silná, návštěva nutná!

Info

OFF Festival 2022
5.-7. 8. 2022
Katovice, Polsko
fb událost

foto © se svolením Alabastera dePlumea

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Batch a třináct brněnských klubů

redakce 15.08.2022

Batch si klade za cíl poukázat na živost brněnské kulturní sféry, bohatou hudební historii a současnost i důležitost společného hlasu aktérů na klubové scéně.

Jazz Goes to Town ohlašuje další edici

redakce 15.08.2022

Můžete se těšit na osm českých premiér, z toho jednu světovou, a to skladbu Songs legendárního skladatele a trumpetisty Michaela Mantlera.

Breathe festival už po ôsmy raz

redakce 14.08.2022

Organizátori Breathe festivalu počas roka realizujú klubové parties v prešovskom Wave, ale aj vo vzdialenejšej Prahe.

Na Salaši podruhé

redakce 13.08.2022

Hudební program, japonská kaligrafie, umělecká realizace, dobré jídlo a pití, to jsou body kulturního dne v nezaměnitelném prostoru poblíž Tvarožné Lhoty.

Druhý ročník Raveyard Festivalu

redakce 12.08.2022

Tentokrát se můžete těšit na světová drum’n’bassová jména, ale také na špičky tuzemské rapové scény nebo novou experimentální stage.

Festival Metal!!! přiveze Napalm Death

redakce 11.08.2022

Českou scénu zastupují i brněnští deathmetaloví Vanguard, Refore, jejichž koncerty bývají hodně našlapané nebo See You in Hell.

Na Arctangent dorazí Opeth, Cult of Luna a další

redakce 10.08.2022

Milovníci mathrockových rytmů a anglického bláta se mohou těšit na Lightning Bolt, A. A. Williams, Emmu Ruth Rundle, Mono, Zeal and Ardor, Godlfesh, Amenra a další.

Polský Fest Festival je za rohem

redakce 09.08.2022

Letos se na devíti hlavních scénách a v dalších zónách představí přes 200 umělců z celého světa.

Ugandský festival Nyege Nyege zveřejňuje lineup

redakce 09.08.2022

Na festivalu se předství mimojiné ghansko-nigerijská zpěvačka Adomaa, keňská popová hvězda Kabeaushé a nigerijská rapperka MC Aunty Rayzor.

Mezipatra opět na Prague Pride

redakce 07.08.2022

Polské drama Strachy v nás z prostředí katolického venkova, diskuze o asexualitě nebo pubquiz. Mezipatra přinášejí na Prague Pride bohatý doprovodný program.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace