Zprávy / Pozvánky

Panská láska, ženská chuť a březnová Mandala

Panská láska, ženská chuť a březnová Mandala

redakce | Zprávy / Pozvánky | 04.03.2015

A aby toho nebylo málo chystají v art té kafé Mandala velký věci. Březen bude pestrý a přinese kromě přednášek a cestovatelských besed v rámci Festivalu pro Tibet, který probíhá ve více než 30-ti městech po celé republice, i autorský film Nedotknutelné prostitutky (středa 4.3 od 19:00), který sleduje osud lidu Badi - nejnižší nepálské kasty, Večerníčkový karneval pro děti v restauraci Mandala s klauny, fotokoutkem a hudbou, která neurazí ani velké muzikanty, ale především koncerty. A těch bude tento měsíc povícero.


Vložte Kočku? Ano, pojedou turné a dají si zastávku i v Mandale. Mamalor? Jo, skvělý klezmer z ostravských Vítkovic. Výsadek Silver Rocket s Calverou, Aranem Epochalem a Inauem rozpoutá tři různé one-man show v pátek třináctého, abyste se o den později v sobotu 14.3 mohli ponořit do výletu do hlubin vaší imaginace se Sky to Speak a Nachttante. Tip měsíce? Jasně, proč ne. V Kopřivnici žádný problém. Asi určitě ambient ze slovenska Labon s abstraktní projekcí s písničkářkou Ira Mimosa s francouzským srdcem (28.3).

Info

[árt té kafé] MANDALA
Kopřivnice

www.facebook.com/MANDALA.koprivnice
www.mandala-koprivnice.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nylon Jail oslaví dekádu na Cargo Gallery

redakce 02.10.2022

Nylon Jail oslaví dekádu existence vystoupením na Cargo Gallery, koncertem také kapela oficiálně nastartuje Hithit projekt.

Pavel Klusák a GOTT v Divadle Archa

redakce 01.10.2022

Archa bude hostit multižánrový večer s bestsellerem Pavla Klusáka GOTT.

Lenka Dusilová s big bandem Cotatcha Orchestra

redakce 01.10.2022

Na koncertě v Brně zazní nové skladby, které jsou výsledkem společné tvorby.

Fléda jde do podzimu s lepším zvukem a hvězdami

redakce 01.10.2022

Seznamu zahraničních hvězd tento podzim vévodí výrazné hudebnice s novými nahrávkami.

Indigová Alen ohlašuje druhé album

redakce 30.09.2022

K albu nazvanému Tma aranžérsky a producentsky přispěl Martin Kyšperský z kapely Květy.

Říjen v Underdogs'

redakce 29.09.2022

Těšit se můžeme na dekadentní acid punk VR Sex, metalcorové průkopníky Integrity, altrockovou klasiku And You Will Know Us by the Traill of Death. A další.

Do Prahy přijedou The Black Angels, Easy Life nebo Royal Republic

redakce 29.09.2022

Psychedeličtí The Black Angels vychází zcela jednoznačně z estetiky kytarových kapel 60. let, jejichž odkaz ale překlápí do současných kulis.

Do Prahy přijíždí McGoldrick, McCusker & Doyle

redakce 28.09.2022

Jejich interpretace lidových písní Anglie, Skotska a Irska, a především vlastních skladeb, je nakažlivě energická, jiskřivá, provedena s neuvěřitelnou vřelostí a lehkostí.

Podzimní Pulz klubové scény

redakce 27.09.2022

Pulz odstartoval letos v březnu a v prostorách Paláce Akropolis už stihl nabídnout umělce jako Badfocus, Arleta, Miss Petty a další žhavá jména tuzemské klubové scény.

Audiovizuální večer v Plato

redakce 26.09.2022

Jak zní současný globální folk, když se neutápí ve formální nostalgii? Co je to městský folk a jak funguje v online prostředí?

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace