Akce

Patnáctka si dá kvalitní elektro agresi i temný ambient

V.12.12.15, Kifoth, Akimbo, Terminal State...
12. 12. 2015 20:00
15 Minut music club, Olomouc

Na konci roku se v olomoucké Patnáctce již tradičně rozezní temné ambientní plochy, tvrdé EBM rytmy i agresivní industriál, tentokrát to bude večer pod názvem "Version.12.12.15".

Kifoth a Terminal State, špičky mezi slovenskými EBM elektro kapelami, i šumperskou industriální legendu Akimbo není třeba představovat, v Olomouci si už zahráli několikrát. Jak na společných koncertech právě v klubu 15 minut, tak třeba na Moravských industriálních festivalech v S-Cube klubu. Jen je nutné zdůraznit, že vystoupení Akimbo bude jedno ze dvou v tomto roce, takže jejich fanoušci by si tuto akci určitě neměli nechat ujít! Nepochybně pro nás budou mít připravené zase nějaké překvapení a skladba Boys Boys Boys, jejich stěžejní hit, zazní určitě také!


Olomouckou premiéru ale tento večer budou mít Ish, The Opposer Divine a Audio Noise. První dva projekty, hrající experimental ambient okořeněný temnými IDM rytmy, budou jistě znát ti, kteří poslouchají produkci renomovaného slovenského labelu Aliens Production. Pokud se vše podaří, tak The Oposser Divine by měli koncem roku vydávat nové album a právě v Olomouci by měl proběhnout křest nového CD! Český projekt Audio Noise bude mít právě tento večer svůj první koncert, takže těžko o něm napsat něco víc než to, že se jedná o elektronický projekt dvou členů kultovní kapely Zabloudil a jejich vystoupení bude založené především na improvizaci.

O afterparty se jako pokaždé postará DJ t242, dlouholetý fanoušek tvrdé elektroniky. Nálož kvalitní muziky bude tedy zajištěna, nezbývá než doufat, že se dostavíte v hojném počtu, cena 80 Kč za vstupenku, je pro fanoušky více než příznivá. Těšíme se na Vás!

Info

Version.12.12.15
12. 12. 2015 20:00
Klub 15, Olomouc
www.facebook.com/events/1663738533838419

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Večer s Kateřinou Šedou na Moje kino Live

redakce 04.03.2021

Umělkyně bude během živého přenosu hovořit o projektech, jež můžou ostatní motivovat k vlastní aktivitě, a tím jim pomoci překlenout aktuální složitou dobu.

Otvorená výzva na tretí ročník festivalu Tehláreň

redakce 28.02.2021

Cieľom festivalu je sieťovať komunitu mladej generácie umelcov zo Slovenska a okolitých štátov, ktorá sa môže v neformálnej atmosfére vzájomne spoznať medzi sebou.

Akci Národ sobě – kultura podpoří i Morcheeba

redakce 26.02.2021

Koncert Národ sobě – kultura tobě je postavený především na neobvyklých nebo ne často slýchaných kooperacích.

Madhouse Express vs. Weird Visuals vs. stream

redakce 25.02.2021

Spojení psychedelického rocku a osobitého projevu kapely Madhouse Express doplní projekce liquid-light show.

Urban Market nabídne koncerty i přednášky

redakce 25.02.2021

Festival nabídne během pěti dní koncerty 52 Hertz Whale, Isama Zing, Bad Karma Boy, Felix, Tono S. a Lannne.

Do Prahy přijedou I Like Trains

redakce 14.02.2021

Hudebně stojí svébytná tvorba I Like Trains nadále mezi postpunkem, new wave a gothrockem, ale je prosáklá i vyloženě popovými linkami a hlavně nikdy neutichajím groovem a podivně skličující energií.

Změny akcí Fource Entertainment přehledně

redakce 11.02.2021

Koncerty nám chybí stejně jako vám, ve stávající nepříznivé situaci ale dělají Fource Entertainment vše pro to, aby se naplánované akce nerušily.

Benefiční streamy pro Klub 007 Strahov

redakce 28.01.2021

Dva večery, sedm super hero kapel, žánry hard, fast and loud, tak jak je na kopci zvykem. Sety nehorázně krátké a maximálně zničující.

Zavřená MeetFactory servíruje místo živé kultury podcasty

redakce 20.01.2021

MeetFactory se snaží plnit svou misi i přesto, že její dveře musí zůstat zavřené. V podcastu Tovární hlášení zpovídá důležité osobnosti české i slovenské kultury.

Celebration44 online

redakce 30.12.2020

Vánoční atmosféra byla tradičně úzce spjatá s party Celebration44 a letos, ačkoliv tomu náročné časy nepřejí, tomu nebude jinak.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace