Zprávy / Pozvánky

Patti Zóna uvede Space Love a Lowmoe

Patti Zóna uvede Space Love a Lowmoe

Marie Ligocká | Zprávy / Pozvánky | 20.10.2017

Projekt, za kterým stojí tři studenti vysoké školy, kteří milují hudbu. Věnují se pořádání koncertů interpretů nejen z České republiky, ale také ze zahraničí. Snaží se tak přinášet do Zlína trošku odlišný pohled na hudební kulturu skrze alternativní a nové žánry, o čemž svědčí i jejich nadcházející akce, která se uskuteční ve středu 25. 10. ve zlínském klubu BLOK 12.

Marie, Matěj a Jiří. Tři spolužáci z Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati, které pojí nejen přátelství, ale také láska k muzice. Právě oni jsou Patti Zóna, produkční a promotérská skupina fungující od října minulého roku, jež má za cíl oživovat zlínskou kulturní scénu. Začali se svojí činností z jednoduchého důvodu, jelikož jim zkrátka chyběla v jejich studentském městě podobná alternativa. V omezených podmínkách začali na maximum využívat svoji kreativitu a závisle jen na vlastních prostředcích uspořádali za rok své činnosti již 11 akcí.


Tou poslední byl koncert na Zlínském zámku ve spolupráci s Živým Zlínem v rámci evropského turné americké kapely Wild Arrows a českých Ette Enaka, známých například z festivalu Colours of Ostrava. Šlo o vůbec první jimi pořádanou venkovní akci, která se nesla v krásné atmosféře parku před zámkem a plápolajících ohňů. Dříve však pořádali koncerty výhradně v klubových či barových prostorech, zejména ve Sklepě 33 (bývalý LOFT) a v klubu BLOK 12. Jejich cílem je však dělat koncerty i na jiných, netradičních místech. "Chceme objevovat a hledat prostory a nové varianty, kam až se dá zajít a přinášet tak lidem zážitek nejen skrze hudbu, ale i samotný prostor a dávat tak koncertům něco navíc a oživovat zlínská místa," odkrývá smělé plány projektu jedna z jeho členek Marie Ligocká.

O záměru Patti Zóny se můžete přesvědčit i vy sami již příští týden ve středu 25. 10. v prostorách klubu BLOK 12, kam zavítají vizuální Djs Space Love a Lowmoe, kteří budou hrát nejen v rytmu elektra, ale zároveň si budou hrát se samotným prostorem a smysly návštěvníků akce.

Info

Patti Zóna uvádí:
Space Love + Lowmoe
25. 10. 2017 20:00
Blok 12, Zlín

www.facebook.com/events/275627369613813
www.facebook.com/pattitykevzona

Foto © Zuzana Průchová

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nenalezeny žádné záznamy.

Old Time Relijun dorazí na Sedmičku

redakce 18.10.2021

Zvuk OTR postavený na výrazné rytmice a zběsilých pěveckých vstupech jejich frontmana se ale podepsal i do výrazu generačně mladších postpunkových kapel.

100 gecs i Jeremy Zucker vystoupí v MeetFactory

redakce 18.10.2021

Hudba Jeremyho Zuckera plyne jako příběhy, které si vyprávíte s nejlepšími přáteli – je intimní, smysluplná, nebojí se jít do detailů.

Linea Aspera v Rock Café

redakce 17.10.2021

Radost ze znovuobnovení fungování Linea Aspera nakonec vyústila ve vydání druhé dlouhohrající řadovky.

Virtuální konference Meltingpot představí přes sto řečníků

redakce 17.10.2021

Meltingpot nabídne během čtyř dnů na dvou scénách výjimečné příběhy téměř sto osobností z celého světa - inovátorů, vizionářů, vědců či autorů bestsellerů.

Manu Delago přiveze novou desku věnovanou přírodě

redakce 15.10.2021

Už v sobotu 16. října dorazí do Paláce Akropolis se svým aktuálním programem Environ Me, v němž se klasické i elektronické nástroje mísí se zvuky přírody.

Trigger Club představí Fejbs a Jemah

redakce 14.10.2021

Trigger Club chce být místem, kde se potká nové umění s důležitou reflexí, zábavou i respektem.

Činoherní studio uvede Amerického bizona

redakce 14.10.2021

Jedno místo, jeden den a jedna noc a tři protagonisté napínavého psychothrilleru – to je dnes už ikonická divadelní hra amerického dramatika Davida Mameta.

Londýnský producent Leifur James s novým datem, místem i hosty

redakce 13.10.2021

Dvounásobná pražská premiéra londýnského producenta Leifurea Jamesa a bratislavská kapela God And Eve v plné sestavě.

HaDivadlo se ve své 47. sezoně ptá: Jak tvořit šťastně?

redakce 13.10.2021

Od nového roku se divadelníci rozhodli nové inscenace nepřidávat, ale pracovat s tím, co už mají k dispozici.

Taneční víkend v Crossu s Christianem Löfflerem a dalšími

redakce 12.10.2021

Chystá se koncert Kerala Dust, Christiana Löfflera i party serveru Techno.cz.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace