Zprávy / Nové desky

Písničkářka Moonshye sbírá na první desku

Písničkářka Moonshye sbírá na první desku

redakce | Zprávy / Nové desky | 30.10.2020

Písničkářka Moonshye se po cestování a budování po světě vrátila zpět do rodných Beskyd a chystá vydání debutové desky Curtain of the Moon, které připravuje ve spolupráci s brněnským studiem Rustical Records pod taktovkou producentů Pavla Šmída a Martina Píra. Deska je výsledkem práce ve studiu, která začala už před rokem. Z původního plánu nahrání EP s pěti písničkami stal velký projekt o deseti písních s řadou hudebních hostů, který již není ve finančních možnostech zafinancování z vlastních zdrojů.

Sbírka na Hithitu má zafinancovat práci ve studiu, mix, mastering, lisování CD včetně tisku přebalů a další náklady spojené s distribucí a propagací desky. Moonshye hraje zpravidla sama s kytarou, looperem a charangem. Ráda by ale vystupovala s celou s kapelou. Písně tedy na desce uslyšíte v nových aranžích. Curtain of the Moon - to jsou ptáci, noc, vesmír, voda, barvy, vítr... V zahradě lidské duše.

Info

Moonshye
fb interpretky

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Severní nástupiště přijíždí s novou deskou

redakce 04.12.2020

Početná kapela vydává první dlouhohrající desku Rostli jsme spolu, která se použitím nástrojů i textařsky vymyká většině domácí produkce.

Nekola děkují za druhou desku

redakce 02.12.2020

Démoni samoty, strachu, smutku ale i prosvítající naděje jsou tématem tohoto alba, které vznikalo od jara 2019 do podzimu 2020.

Annet X vydává první desku

redakce 30.11.2020

Annet X chce ukázat, že umí udělat jak poctivou RnB baladu, tak temnější věci na hraně rapu, ale i úderné party tracky.

Nová Kolna na Polí5

redakce 30.11.2020

Smrtí zatepla je volný pandán k albu Ženy. Tím ale podobnost končí, Kolna spojuje improvizaci s písní, elektroniku s rockem, etnické nástroje s věšákem na prádlo.

Nové EP Bert & Friends

redakce 29.11.2020

Název EP je vzhledem k určité lehkosti předchozích počinů a také samotnému obalu na první pohled zvláštní.

Hudební projekt pokoj25 vydává třetí desku

redakce 26.11.2020

Zvukově zůstávají produkce tracků v elektronickém spektru i když tentokrát mají blíž spíš rapovému soundu minulého desetiletí než osmdesátkovému synthpopu.

Láska, nikoliv strach - Long Play Belarus

redakce 24.11.2020

Deset běloruských kapel se spojilo, aby vytvořily kompilaci Long Play Belarus. Skladby byly nahrány v době, kdy se pohled Bělorusů na život i jejich zemi dramaticky proměnil.

Květy vydaly své nejitimnější městské album

redakce 19.11.2020

Album Květy Květy je intimní vztahová deska, která pracuje s principem duality. V kapele jsou dvě dvojice: rytmika versus kytaristé.

Billow vydávají nové album

redakce 18.11.2020

Lo-fi/dreampopové trio Billow vydalo na kazetovém labelu Z Tapes svou třetí desku. Blíže elektronice.

Nové tituly u Polí5

redakce 18.11.2020

Své poslední album Zdivočelý koně vydala Načeva už na jaře vlastním nákladem pouze na CD. Vinyl a streaming až nyní u Polí5. Kdo dále ve stáji?