Zprávy / Nové desky

Písničkářka Moonshye sbírá na první desku

Písničkářka Moonshye sbírá na první desku

redakce | Zprávy / Nové desky | 30.10.2020

Písničkářka Moonshye se po cestování a budování po světě vrátila zpět do rodných Beskyd a chystá vydání debutové desky Curtain of the Moon, které připravuje ve spolupráci s brněnským studiem Rustical Records pod taktovkou producentů Pavla Šmída a Martina Píra. Deska je výsledkem práce ve studiu, která začala už před rokem. Z původního plánu nahrání EP s pěti písničkami stal velký projekt o deseti písních s řadou hudebních hostů, který již není ve finančních možnostech zafinancování z vlastních zdrojů.

Sbírka na Hithitu má zafinancovat práci ve studiu, mix, mastering, lisování CD včetně tisku přebalů a další náklady spojené s distribucí a propagací desky. Moonshye hraje zpravidla sama s kytarou, looperem a charangem. Ráda by ale vystupovala s celou s kapelou. Písně tedy na desce uslyšíte v nových aranžích. Curtain of the Moon - to jsou ptáci, noc, vesmír, voda, barvy, vítr... V zahradě lidské duše.

Info

Moonshye
fb interpretky

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

František Skála poprvé na vinylu a hned dvakrát

redakce 18.09.2021

Jeho variace na blues, folk a dechovku byly doposud dostupné jen na CD, díky Kabinet Records rozezní i gramofony.

LeebOrn vydávají EP

redakce 14.09.2021

Olomoučtí melancholici Leeb0rn, dříve působící jako Lee, vydávají nové EP Reach One’s Destination.

Lofn vydávají EP

redakce 13.09.2021

Post-Apo Romance svou atmosférou, mýtickou elektronikou proloženou post-industriálními prvky a řezavými vokály ladí do konceptu labelu Veyl Records.

Antitrendový crossover Skaraz

redakce 12.09.2021

Coby otrlí třicátníci, obsáhlo trio MC Skalaka, producenta Tarase a kytaristy Gonzala, do svého projevu mnoho vlivů posbíraných v průběhu života.

Nová deska Acoustic Needles

redakce 10.09.2021

Kapela se pohybuje převážně v žánru moderního jazzu, často se ve skladbách objevují i prvky funkové hudby či hip hopu.

Vychází debutové album kapely Treetop

redakce 08.09.2021

Původní autorský repertoár tria je rozmanitý, pojímá vlivy jazzu, lidové hudby, klasické hudby i kompozičních postupů soudobé hudby.

Běsnící ambient Franzie na debutu

redakce 07.09.2021

Polovinu materiálu na album kapela vytvořila ještě pod názvem Superego Kid, ale postupem času sílila potřeba, se od svého starého jména oprostit.

Nové tituly z Polí5

redakce 06.09.2021

Personální spojení je na zcela jinak žánrově zařazené Severní nástupiště nebo Zimní pneu, které nedávno vydalo také Polí5.

Ventolin vydal třetí desku

redakce 03.09.2021

Ve srovnání s jeho předchozí deskou je Dneska se vyčasilo hudebně pestřejší a tematicky komornější.

Dvojice něco něco vydává druhé album

redakce 02.09.2021

Útržky rozvíjí pro tvorbu něco něco typické prostředky – nápaditost, nadsázku a nečekané zvraty, vytrhávající posluchače z popové konejšivosti.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace