Zprávy / Pozvánky

Pixies na turné předskakují FEWS

Pixies na turné předskakují FEWS

redakce | Zprávy / Pozvánky | 16.11.2016

Švédsko-americký kvartet se proslavil svými nadšeně přijímanými koncerty při svém předskakování kapelám jako Fat White Family a Money v Evropě, zatímco ve Velké Británii zahajovali koncerty pro Bloc Party a Spring King a nyní si je jako support vybrali Pixies. Loni v létě vydali singl ILL – osmiminutovou zvukovou horskou dráhu, kterou The Times nazvali sňatkem NEU! a Jesus and Mary Chain, a po podepsání smlouvy s Play It Again Sam vydali další písničku The Zoo evokující postpunkovou atmosféru a předznamenávající albový debut.


Koncem minulého roku FEWS podepsali smlouvu s kultovním labelem Play It Again Sam a 20.května vydali své debutové album MEANS. Šéf gramofirmy a producent Dan Carey (Bat for Lashes, Franz Ferdinand, Bloc Party) o kapele říká: "Demo nahrávka The Zoo mě úplně vyrazila dech, obzvlášť tam, kdy se poprvé mění z moll do dur. V té písničce to udělali tak jemně a zvláštně, že mě hned napadlo, že s nimi musím udělat celou desku. Mají neuvěřitelně otevřený, skleněný a čistý zvuk, i ve chvílích, kdy do toho řežou. Myslím, že to vytváří možnosti, které moc dalších kapel nemá."

Info

D Smack U Promotion a Red Triangle uvádějí:
Pixies (us)
Support: Fews (se) 17. 11. 2016 19.00
Praha, Forum Karlín
Vstupenky za 1.050.- Kč + poplatky od 10.hodin 8.července na www.goout.cz, Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu za 1.200,-

www.pixiesmusic.com
www.forumkarlin.cz
www.dsmacku.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články