Zprávy / Nové desky

Podzimní novinky u Slnko Records

Podzimní novinky u Slnko Records

redakce | Zprávy / Nové desky | 19.09.2018

Jesenná vydavateľská sezóna je v plnom prúde a do konca roka vyjde celkovo 7 nových albumov pod značkou Slnko Records. Sólový debut Leto s Monikou speváčky a skladateľky známej z projektu Monikino Kino vyšiel uplynulý piatok. Album Moniky Midriakovej si môžete vypočuť a objednať na webe.

Členovia bývalej formácie Tu v Dome vo svojich akusticky ladených miniatúrach skúšajú, či pesničky znesú akademický prístup. Každá nota má svoje miesto v partitúre, každá sekunda času cteného poslucháča je využitá. Schiaparelli Orchestra v septembri. Katarzia + Pjoni = Antigona. Spolupráca dvoch multitalentovaných hudobníkov, predpredaj už čoskoro.


Jazz, pop, rap, art rock, spontánnosť, hudobné cítenie a súčasné texty, Darkness Positive v októbri. Odvážny projekt jedného z najznámejších domácich gitaristov. Voľné hudobné dielo za hranicami očakávateľného. Ale od koho iného má prísť, ak nie od Andreja Šebana? Album Trojmo/Tripled je naplánovaný na október. Dlhoočakávané pokračovanie úspešného debutu Fever vychádza Walter Schnitzelsson v novembri. Nestarnúca Zuzana Homolová na november pripravuje zbierku ľudových piesní, ktoré mapujú rôzne vojnové príbehy z pohľadu muža aj ženy. Album vyjde opäť v spolupráci s Milošom Železňákom, Samom Smetanom a prizvaný bol aj tajný hosť.

Info

Slnko Records
web vydavatelství

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Floex vydává herní soundtrack

redakce 01.02.2023

Šest nových tracků stojí především na elektronických základech poháněných energií hutně vystavěných beatů.

Hvozd nahrali poctu Filipovi Topolovi

redakce 27.01.2023

Novinka Krehkou krajinou posúva poetickú kombináciu šanzónu a kabaretu s punkovými koreňmi o niečo ďalej.

Nové EP Běž Pryč! Pána Nuslí

redakce 25.01.2023

Setkáte se s nuselskými legendami a s putykami, které neodvratně podléhají útokům ze strany developerů, baristů a výběrové kávy.

The Compositions 1960

redakce 13.01.2023

V posledním dvojčísle bulletinu Jazz byla nalepená dopisní obálka s partiturou amerického umělce La Monte Younga nazvaná Composition 1960 #9.

BCAA system s projektem Awoo

redakce 11.01.2023

Release alba je doprovázen příběhem o přeměně hudebníka Bílej kluk do virtuální postavy Awoo uvězněné v paralelní dimenzi a jeho snaze o návrat do naší reality.

FDK se vrací po třinácti letech

redakce 10.01.2023

V temném postmetalu FDK je prostor pro mělencholické odstíny, deska ale stejně jako ty minulé umí tnout do živého a zejména zavalit svou imponující hutností.

Místa kam se nechystáš podle Audio Attaché

redakce 09.01.2023

Kapela se přiklonila ke zvuku svých dávných vzorů i současných hrdinů, žánrově na pomezí indie, shoegazu někde snad až postpunku.

Jihočeští ŁŪT a NĀV vydali splitko

redakce 08.01.2023

Celý split byl nahrán a smíchán tradičně v Low Resolution studiu a vyjde i na kazetách pod značkou NAAB.

Smrad v síni tradic větrá Ctib

redakce 04.01.2023

Deska obsahuje čtrnáct podvratných disco-ego-punkových vypalovaček plných divných a znervózňujících zvuků.

Debut chalapeño vyjde v lednu na vinylu

redakce 02.01.2023

Album Endless Iridescence zve posluchače do vod vlnících se lo-fi samplů a analogových perkusí.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace